ЗЕСЕДП Бела Перница Хотел Со Пет Ѕвездички Двослоен Возрасен Врат Перница Јадро Задебелени Ивисока Мека Перница

ЗЕСЕДП Бела Перница Хотел Со Пет Ѕвездички Двослоен Возрасен Врат Перница Јадро Задебелени Ивисока Мека Перница

DEN 799.68

Новак

Достапно за нарачка

Ткаенина : 52% Памук + 48% Полиестер. Полнење : Полиестер. Големина : 48х74см. Применлива Сезона : Сите Сезони. Метод на перење : вода Со Ниска температура washing.Do не белило.Поставете рамно и суво.железо при ниско поставување.Конвенционално хемиско чистење. Име : Двојно Пердув Кадифена Перница.Тежина : Околу 1,8 кг.Ткаенина : 52% Памук + 48% Полиестер.Полнење : Полиестер.Големина : 48х74см.Применлива Сезона : Сите Сезони.Метод на перење : вода Со Ниска температура washing.Do не белило.Поставете рамно и суво.железо при ниско поставување.Конвенционално хемиско чистење.Пакетот вклучува : 2 парчиња.Забелешки : 1. Продаваат само главни производи, а не други производи.2. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см.3. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поинаква од очекуваната боја, ве молиме дозволете.

Избор на клиент

Миленичиња Прв Колегиум Миленичиња Додатоци, Куче Перница, ЛСУ Тигри, 16 х 16 х 3 инчи Новак
Миленичиња Прв Колегиум Миленичиња Додатоци, Куче Перница, ЛСУ Тигри, 16 х 16 х 3 инчи

Официјално НЦАА Лиценцирана Перница За Миленичиња! Логото на тимот извезено во живописни тимски бои!...

DEN 3.33
ЗЕДП Шема Природни Свилени Перници Вратот Перница Хотел Меморија Перница Здрав Сон Меморија Перница Новак
ЗЕДП Шема Природни Свилени Перници Вратот Перница Хотел Меморија Перница Здрав Сон Меморија Перница

Пополнете : горниот слој е исполнет со свила од туса (средно влакно), а долниот слој е 40% влакна од соја и 60

DEN 3.33