Скали За кучиња Покриваат Капак За Скали За Миленичиња Лесен Капак За Скали За Миленичиња Што Може Да Се Одвојува Мрежеста Ткаенина Што Не Се Лизга Капак За Скали З?

Скали За кучиња Покриваат Капак За Скали За Миленичиња Лесен Капак За Скали За Миленичиња Што Може Да Се Одвојува Мрежеста Ткаенина

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

?●Отстранлив Дизајн●со дизајн на патент, овој капак на скалата е отстранлив. Можете лесно да ја измиете и замените капакот на скалата за кучиња за да ја одржувате чиста, ткаенината е изработена од мрежа што дише, што не и штети на кожата на вашето домашно милениче и има долг работен век. ?●Нелизгачко Дно ● дното На ракавот на скалата има подигнат дизајн на честички, кој не се лизга и е отпорен на абење, и може цврсто да се фиксира на подот или плочката. Така, кученцето нема да се лизне на скалите. Чекорите можат да бидат обезбедени на место за лесен пристап од домашни миленици високо на софи и кревети. ?●Соодветна Големина●овој капак на скалата (без скали) е погоден за скали со детали за големината : 30см х 30см х 35см / 11.81 "х 11.81" х 13.78 " (прибл.), одговара на повеќето миленичиња мали скали, тоа ќе биде добра замена за покритие за миленичиња. ?●Подароци За Домашни Миленици ● само ставете ги нашите скали за миленичиња што не се лизгаат во вашиот дом-каде и да сакате и вашите миленици ќе се забавуваат или добро ќе се одморат на нив. Со нашите скали за миленичиња, вашето домашно милениче (како куче или мачка) лесно може да скока на или надвор од мебелот како кревети, софи и каучи без да ги повреди колената. ?●100% Задоволна Услуга По продажбата●Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, нашиот сервисен тим ќе ви обезбеди професионална и задоволителна услуга. Список на делови : 1 x Капак На Скалилата (Не Вклучува скала За Миленичиња) продажна точка : ?●Дизајн На патент} овој капак на скалата има дизајн на патент и може да се отстрани. Можете лесно да ја исчистите и замените капакот на скалата на кучето за да ја одржите чиста. ?●подигнати честички●дното на капакот на скалата има подигнат дизајн на честички, кој не се лизга и помага да се обезбеди безбедност на домашните миленици. ?●Соодветна големина●мрежен материјал за ткаенина, производот е долг 30 см, широк 30 см и висок 35 см, тоа е добра замена за навлаките за скали за миленичиња. Детали : Име : Материјал За Покривање На Скали За Миленичиња : детали За Големината на Мрежестата ткаенина. Одговара : (Прибл.) 30 см х 30 см х 35 см / 11.81 во. х 11.81 во. х 13.78 во. Боја на скали за миленичиња (по избор) : црна, сина, кафе, каки, портокалова, црвена Ноти : 1. Овој производ е само покритие за скали за миленичиња, а не скала за миленичиња. 2. Поради различното осветлување и поставките на екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата. 3. Ве молиме дозволете мало отстапување на мерењето поради рачно мерење.

Избор на клиент

Вископет Премиум Тркалезна Форма За Перење Кревет За Кучиња Со Отвор На Патент-РФ-Гринјелоу-ХЛ Новак
Вископет Премиум Тркалезна Форма За Перење Кревет За Кучиња Со Отвор На Патент-РФ-Гринјелоу-ХЛ

ткаенина што се пере на степен 30С отворање на патент издржлива ткаенина двете страни можат да се корист�

DEN 559.84
Иглу Капак За Мали Миленичиња Скривалиште Игло Руно Покрива За Хрчак Chin Шиншили Порове Заморче Свинче Новак
Dogbed4 Тешки Црна Платно Јорган Миленичиња Куче Кревет Покритие, Екстра Големи 40 X35 - Замена Покрие Само Новак
Dogbed4 Тешки Црна Платно Јорган Миленичиња Куче Кревет Покритие, Екстра Големи 40 X35 - Замена Покрие Само

Големината на овој капак е дизајнирана да се вклопи ВО подлога ОД 40Х35Х4 Инчи или перница 40"Х35" Од произво�

DEN 1.00
Mmawn Крајната Куче Кревет, Ортопедски Мемориска Пена,Водоотпорен Лагер, Повеќе Дише Памучна Покривка Новак
Mmawn Крајната Куче Кревет, Ортопедски Мемориска Пена,Водоотпорен Лагер, Повеќе Дише Памучна Покривка

Нашиот луксузен кревет за миленичиња е опремен со елегантен минималистички дизајн за да обезбеди најви

DEN 2372.48
Вископет Премиум Капак За Кревет За Кучиња Што Се Перат Со Отвор На Патент-Ффзумрут-ХХЛ Новак
Вископет Премиум Капак За Кревет За Кучиња Што Се Перат Со Отвор На Патент-Ффзумрут-ХХЛ

ткаенина што се пере на степен 30С отворање на патент издржлива ткаенина двете страни можат да се корист�

DEN 1.67
Петфузија Замена Покритие За Крајната Куче Дневна, Песочник, Х-Голем Новак
Петфузија Замена Покритие За Крајната Куче Дневна, Песочник, Х-Голем

Отстранлив капак отпорен на вода кој може да се пере во машина за лесна нега * * * ве молиме внимателно сле

DEN 3.00