Пастири кучиња миленичиња хамак удобно прилагодлив кревет за виси за мали животни кучиња мачки хрчак

Пастири кучиња миленичиња хамак удобно прилагодлив кревет за виси за мали животни кучиња мачки хрчак

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Направено од платно, оваа миленичиња хамак е дише, удобен, компактен, лесен и лесен за носење, обезбедувајќи кул околина за вашите миленици во топли летни денови. Лесно за виси, се прикачува на кутија или кафез -агол со метална кука, или користете ги вклучените прилагодливи ленти за да висат на повеќето столчиња, овој хамак може да се инсталира под стол или во кафез, што го прави идеален заштедувач на вселената. Димензии на миленичиња Хамак : Должина : 43см/16.9in, ширина : 33см/13in, должина на ременот : 20см/7,9in, ве молиме, измерете ја големината внимателно кога поставувате нарачка, таа е погодна за мали миленичиња како што се мачки, хрчаци, зајаци, кутриња и други мали животни. Симпатичната миленичиња Хамак е погодна за болница за миленичиња, семејство, студентски дом, дом за одмор, фарма, итн., Забавен подарок за родители, loversубовници, девојки, членови на семејството за време на празниците, родендени, Денот на вineубените, Божиќ, Нова Година. Податоците за големината се добиваат со рачно мерење, а грешката во рамките на 1-2 см е нормален феномен. Ако сте го купиле нашиот производ за домашни миленици и имате какви било прашања, ве молиме слободно да ни испратите е -пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа, ве молиме, бидете сигурни дека ќе го купите. Направено од платно, оваа милениче за миленичиња е дише и удобно, обезбедувајќи им на вашите миленици да биде ладен летен ден за да лажат тивко и да се качуваат на тоа во секое време. Малиот животински хамак со интересен дизајн на модели е добар придружник за болницата за миленичиња, дома и патување, идеален за мали миленичиња како што се : зајаци, мачиња, хрчаци, стаорци за миленичиња и други мали животни. Упатства за миење : Не се пее за рака, не се впива за Долго време, не бели, температурата на растворот за миење не треба да надминува 45ºC.

Избор на клиент

МОЈОТ ЛУД ДОМА Накит Круна Злато Железо Куче Кревет | Миленичиња Крошна Метал Ројал Новак
МОЈОТ ЛУД ДОМА Накит Круна Злато Железо Куче Кревет | Миленичиња Крошна Метал Ројал

Рачно изработени од железо со антички златен финиш Убаво детално со акценти на вештачки скапоцени каме�

DEN 1.67
Nokmopo Џемпер Фустани За Жени 2022 Мода Жени Чипка Шиење Возбуда Фустан Без Прерамки Со Долги Ракави Новак
Nokmopo Џемпер Фустани За Жени 2022 Мода Жени Чипка Шиење Возбуда Фустан Без Прерамки Со Долги Ракави

Долг Џемпер Фустан Фустани За Денот На Благодарноста Облека За Облекување Есенски Фустани Џемпер Фуста

DEN 576.00
Величествено Милениче Атина Сив Мал Правоаголник Кревет За Миленичиња Новак
Величествено Милениче Атина Сив Мал Правоаголник Кревет За Миленичиња

Надворешна / Внатрешна Употреба Ув заштита плус отпорност на вода и дамки Произведено ВО САД ОД НАС и у�

DEN 805.44
Кафеава стара пушка лице милениче Хамак удобно прилагодлив кревет за виси за мали животни кучиња мачки хрчак Новак
Софантекс Софантекс Шепа Печатење Пет Кревет, 28-Инчен, Темно Кафе Новак
Софантекс Софантекс Шепа Печатење Пет Кревет, 28-Инчен, Темно Кафе

Мека и пријатна за повеќето миленичиња со големина Обезбедува топла кадифен простор за спиење Поддршка

DEN 750.40
Среден запад Тивко Време Реверзибилен Кревет За Печатење Шепи За Кучиња, 35 Л Х 23 В Новак
Среден запад Тивко Време Реверзибилен Кревет За Печатење Шепи За Кучиња, 35 Л Х 23 В

Удобен, реверзибилен кревет за миленичиња со шепа за печатење од едната страна и меко синтетичко крзно �

DEN 3.00