Кревет за Миленичиња за кучиња И Мачиња, Супер Мек И Издржлив Кревет За Миленичиња, Тркалезен / Овален Кревет За Кучиња Со Отстранлив Капак и Бесплатно Водоотпорно ?

Кревет за Миленичиња за кучиња И Мачиња, Супер Мек И Издржлив Кревет За Миленичиња, Тркалезен / Овален Кревет За Кучиња Со Отстранлив

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Супер мек и удобен : нашиот кревет е направен од супер мек кадифен и е дизајниран имајќи ја предвид удобноста на миленичињата. Опкружувачкиот дизајн е погоден за телото на вашето домашно милениче, носејќи топлина, удобност и поддршка. Овие карактеристики ќе помогнат да се намали вознемиреноста кај миленичињата и да се обезбеди безбеден и удобен простор за гушкање за домашни миленици. Топол дизајн : нашиот кревет за миленичиња не само што може да обезбеди мек и удобен кревет, туку и да послужи како ваша прекрасна декорација на домот. Мал јаз е специјално дизајниран напред за да влезат мали или инвалидни миленичиња. Кревет што не се лизга : креветот е лесен и не се лизга на дното. Без разлика колку се движи вашето домашно милениче, креветот за миленичиња може да биде цврсто фиксиран. Нашите производи се стабилни и безбедни. Овој кревет е многу издржлив : ние користиме само нетоксични и висококвалитетни ткаенини и материјали, а дизајнот ја зема предвид безбедноста на домашните миленици. Машина за перење, лесна за чистење и нега. Машинско перење во ладна вода, сушење на ниска температура или сушење на воздух. Ако не сте задоволни со технологијата за миленичиња, ве молиме контактирајте не во секое време. Услугата за клиенти е многу важна за нас. Ако имате било какви повратни информации, ве молиме контактирајте со нас. Ако имате какви било прашања, нашиот персонал за услуги на клиентите ќе одговори во рок од 25 часа. Вашите миленици го заслужуваат најдоброто, вклучувајќи ги и нивните кревети. Овој густ кревет за миленичиња е совршен за секаков вид мачка или куче. Ние користиме производи погодни за миленичиња во производствениот процес. Кадифот има одлични термички перформанси, и помага на мачката да се спротивстави на студената зима и го одржува вашето домашно милениче безбедно и топло без напојување или жици. Задебелена, машина за перење и одвојување-ви олеснува чистење и чистење. Дури и ако го миете во машина многу пати, креветот за миленичиња останува ист. Душеците што не се лизгаат помагаат да се постави креветот на гајба или под на вашето домашно милениче. Дното на нашиот кревет за миленичиња е водоотпорно и отпорно на прашина, што помага да се спречи влегувањето на сите во подот. Предниот дел им овозможува на помалите, постарите или инвалидните миленичиња лесно да влезат во креветот. Конечно, ние нудиме миленичиња од сите големини.

Избор на клиент

Скриена Долина производи 34 х 54 Микросуед Бакстер Кауч, Греј, Х-Голем Новак
Скриена Долина производи 34 х 54 Микросуед Бакстер Кауч, Греј, Х-Голем

Тежок 12оз Микросуед И Руно XL 34"L x 54" W Отстранлив Капак Произведено во САД Тежок 12оз Микросуед И Руно...

DEN 1725.12
Трикси Лигемулде фур Хајцкерпер, Плиш/Велурс, 45 € 26 € 31 см, Крем/Браун Новак
Трикси Лигемулде фур Хајцкерпер, Плиш/Велурс, 45 € 26 € 31 см, Крем/Браун

Кадифен капак Прилагодлив уред за држење Одговара на сите конвенционални радијатори Стабилна метална �

DEN 1.33
Пет Хамак Велосипед Кула Мачка Спиење Кревет Со Прилагодливи Ремени и Метални Куки 16.9 x13 Новак
Пет Хамак Велосипед Кула Мачка Спиење Кревет Со Прилагодливи Ремени и Метални Куки 16.9 x13

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дише.Совршено за вашата мачка да игра и да се одмора в

DEN 239.84
Џвшанг Мал Беж Кревет За Стаорци И Мал Божиќен Кревет За Стаорци Новак
Џвшанг Мал Беж Кревет За Стаорци И Мал Божиќен Кревет За Стаорци

[Меко И Удобно] ќебето обезбедено со корпата е изработено од мек памук Топло е и удобно, обезбедувајќи б�

DEN 275.20