Инвикта Машки Мак 41574 Кварц Часовник

Инвикта Машки Мак 41574 Кварц Часовник

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Куќиште од нерѓосувачки челик, со дијаметар од 53мм х дебелина 20,1 мм; Сребрено И Жолто бирање; Прозрачни раце. Јапонско кварцно движење, КАЛИБАР VD57; Собрани Во Јапонија; вклучена е батеријата SR920 SW. Жолта Силиконска И Вооружена Лента Од Стаклени Влакна, 210мм л х 30мм W; затворач за Тока. Кристал За Фузија на пламен; круна за Притискање/влечење; стационарна рамка од нерѓосувачки челик; Функционални Подлоги : 60сек, 60мин, 1/10 сек; отпорен на вода од 100 метри : Погоден за рекреативно сурфање, пливање, нуркање, едрење и спортови на вода. Не е погоден за нуркање. Вклучува кутија за подароци, упатства за работа и 3 години ограничена гаранција на производителот; Услугата За Клиенти На Invicta може да се постигне на 1-800-327-7682 или на Invictawatch.com, "Контакт", за прашања (одг : Дополнителни врски, замена на опсегот, прилагодување на опсегот, гарантни прашања итн.). Земајќи инспирација од духовното наследство На фудбалот, Инвикта Воч се здружи со Националната Фудбалска Лига за да ја создаде Колекцијата На Нфл Инвикта. Традицијата на Потпис На Големиот Про Нуркач И Болт Зевс се спојуваат со наследството на логоата на тимот НА НФЛ, создавајќи иновативно преземање за денешниот момент. Зрачи извонредност, сите 32 тимови во лигата се претставени и во формација за извонредни перформанси. Атлетското срце На Американските спортови е подготвено да чука низ Времето На Инвикта.

Избор на клиент

СЛАТИОМ Кревети За Кучиња Куќа Софа Тркалезна Кадифен Мат Мали Средни Кревети За кучиња Отстранливи Големи Новак
BowhausNYC Појавување Камен Беж Гајба Кревет За Домашни Миленици Тен/Кафеава Новак
BowhausNYC Појавување Камен Беж Гајба Кревет За Домашни Миленици Тен/Кафеава

36 "Л х 24" В х 4 " Х Одговара на повеќето стандардни гајби со една или двојна врата Достапно со соодветни кор

DEN 940.80
PetMate 21964 Оверленд миленичиња миленичиња носач на миленичиња, 16-инчи, полковни сини Новак
PetMate 21964 Оверленд миленичиња миленичиња носач на миленичиња, 16-инчи, полковни сини

Суштински носач на миленичиња и со отвори за горниот и страничниот поштенски патент Врвното отворање в�

DEN 425.92
Армаркат Кревет За Мачки, C07CCS/MH, Портокал и Беж Новак
Армаркат Кревет За Мачки, C07CCS/MH, Портокал и Беж

Армаркат Модел C07 CCS / MH креветот за миленичиња е покриен со мека кадифена добрина и за зрели мачки и за ма

DEN 0.33
Гвинеја свинчето пријатна пештера Хамстер куќа за зајаче чинчила Еже мало животно симпатично француски булдог Новак