Didiseaon bunny декор летен декор кул хрчак куќа скривачка керамика печурка форма симпатична мала животно миленичиња верверички еж, чинчила хрчак кафез додатоци за зајач

Didiseaon bunny декор летен декор кул хрчак куќа скривачка керамика печурка форма симпатична мала животно миленичиња верверички

DEN 520.96

Новак

Достапно за нарачка

Керамика. Керамички парчиња хрчаци се погодни за џуџести хрчаци, гербили, стаорци или други миленичиња со слична големина. Мини миленичиња во форма на печурки е за вашето симпатично милениче или пријател кој има симпатичен хрчак. Направено од премиум керамички материјал, обезбедува безбедно пристаниште за вашиот критериум и има дупка за потрага за да не биде надвор од очите. Има мазна керамичка површина што ни овозможува лесно да ја исчистиме. Заштедете време за чистење. Тука керамичкиот хрчак е простран и удобен за вашето прекрасно милениче да спие, да игра и да се крие. Опис Долга и удобно гнездо за вашите сакани миленичиња, вашите прекрасни миленичиња како хрчаци. Изработено е од керамички материјал и е погоден и за лето и за зима. Тоа е добар избор за чување и обезбедување на нив место за одмор. , стаорци или други миленичиња со слична големина. Мини миленичиња во облик на печурки е за вашето симпатично милениче или пријател кој има симпатичен хрчак. Изработено од премиум керамички материјал, тоа обезбедува безбедно пристаниште за вашиот критериум и има дупка за потрага за да го задржите надвор од вид.-Тоа има мазна керамичка површина што ни овозможува лесно да ја исчистиме. Заштедете време за чистење.-ОВДЕ Керамички хрчак е пространа и удобна за вашето прекрасно милениче да спие, да игра и да се скрие. Пакетот вклучува 1 парчиња хрчак.

Избор на клиент

Армаркат Кревет За Мачки, C07CCS/MH, Портокал и Беж Новак
Армаркат Кревет За Мачки, C07CCS/MH, Портокал и Беж

Армаркат Модел C07 CCS / MH креветот за миленичиња е покриен со мека кадифена добрина и за зрели мачки и за ма

DEN 0.33
Трикси Лигемулде фур Хајцкерпер, Плиш/Велурс, 45 € 26 € 31 см, Крем/Браун Новак
Трикси Лигемулде фур Хајцкерпер, Плиш/Велурс, 45 € 26 € 31 см, Крем/Браун

Кадифен капак Прилагодлив уред за држење Одговара на сите конвенционални радијатори Стабилна метална �

DEN 1.33
Шарена шема на елени миленичиња хамак удобно прилагодлив кревет за виси за мали животни кучиња мачки хрчак Новак
Гвинеја свинчето пријатна пештера Хамстер куќа за зајаче чинчила Еже мало животно симпатично француски булдог Новак