Трокреветни Бенд-Помине Филтер За Приемници И Мултиплексери Обвиткан

Трокреветни Бенд-Помине Филтер За Приемници И Мултиплексери Обвиткан

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

МИНИЈАТУРЕН HF ТРОЕН ПОДЕСЕН ФИЛТЕР ЗА ПОМИНУВАЊЕ НА ОПСЕГ (ВГРАДЕН И ТЕСТИРАН PCB МОДУЛ) 5% 0402 Минијатурни Нпо Кондензатори Прилагодливи индуктори Достапни За сите индивидуални HF аматерски бендови (160/80/60/40/30/20/17/12/15/12/10 m бендови) Што се Користат само за примање, а не за пренос на 47 x 23 mm Мал позлатен Пхб Понуден ИЗГРАДЕНО, ТЕСТИРАНО И ПОДЕСЕНО НА ЦЕНТРАЛНАТА ФРЕКВЕНЦИЈА НА СЕКОЈ ПОЕДИНЕЧЕН ОПСЕГ, ПОДЕСЕНОТО КОЛО ЗА ВЛЕЗНА СЕРИЈА може да се користи со цел да се направи диплексер/Триплексер ИЛИ мултиплексер со ПАРАЛЕЛНО ПОВРЗУВАЊЕ на сите влезни порти на филтрите. Една широкопојасна антена може да се поврзе со паралелните влезни порти и приемниците посветени на опсегот може да се поврзат со излезот на секој филтер. Одлично отфрлање надвор Од опсегот Многу низок бран на лента 50 ом влезни излезни порти Испорачани Со мали НАМАЛ женски конектори (2,54 мм пински заглавија може да се користат за монтирање и поврзување ако го отстраните НАМАЛ конекторот).

Избор на клиент

Sc/St 10g Mm Dupom3 50/125Fib.Одлучете.Кабел Новак
Sc/St 10g Mm Dupom3 50/125Fib.Одлучете.Кабел

Мултимоден Дуплекс Оптички Кабел 50 / 125, ОМ3, Аква 10 Гигабитни Трансфери До 300 Метри Користејќи 850nm VCSEL Изво

DEN 1.00
Заах 2 парчиња Аудиофилна Фреквенција-Поделен Аудио Кондензатор Делител 400V 630V 0.1 uF - 22uf Звучник Аудио Новак
Заах 2 парчиња Аудиофилна Фреквенција-Поделен Аудио Кондензатор Делител 400V 630V 0.1 uF - 22uf Звучник Аудио

Кондензатори Кондензатори 2 парчиња Аудиофилна ФреквенцијаПоделен Аудио Кондензатор Делител 400 V 630 V 0.1

DEN 882.56
Стегач-На Кросовер, Големина На Цевка 1 во Новак
Стегач-На Кросовер, Големина На Цевка 1 во

Цена За : Секој Се Спротивставува : Корозија Точка : Структурни Цевки Фитинг Тип : Стегач На Кросовер Ном�

DEN 761.60
n/A 160w 3 Начини Hifi Звучник Кросовер Treble Среден Опсег Бас Независна Филтер Фреквенција Делител 2PCS Новак
n/A 160w 3 Начини Hifi Звучник Кросовер Treble Среден Опсег Бас Независна Филтер Фреквенција Делител 2PCS

Серија : Како Делител На Фреквенцијата На Серијата Каталогорија : ХиФи Фреквенција Делител Кросовер Гол

DEN 6961.60
24 битен Аудио Дигитален Системски Процесор Звучник 4х2 Начин Кросовер 4 Во 8 Надвор Протеа 1У 4.24 Ц Новак
ЛИУГУ 2 парчиња Аудиофилна Фреквенција-Поделен Аудио Кондензатор Делител 400V 630V 0.1 uF - 22uf Звучник Аудио Новак
ЛИУГУ 2 парчиња Аудиофилна Фреквенција-Поделен Аудио Кондензатор Делител 400V 630V 0.1 uF - 22uf Звучник Аудио

Кондензатори Кондензатори 2 парчиња Аудиофилна ФреквенцијаПоделен Аудио Кондензатор Делител 400 V 630 V 0.1

DEN 0.33
Ласпада Аудио Професионални 2 Начин Аудио КРОСОВЕРИ Пар Новак
Ласпада Аудио Професионални 2 Начин Аудио КРОСОВЕРИ Пар

Прилагодено дизајниран и произведен во САД Воздушни индуктори Се Користат Исклучиво 3,000 hz кросовер точ�

DEN 0.67
0 0 ЗВУЧНИК кросовер Стерео Разделувачи Новак
0 0 ЗВУЧНИК кросовер Стерео Разделувачи

* Прекрасна алатка за користење на овој засилувач на вашиот автомобил, мотоцикл, голф на други места, кад

DEN 1398.40
ЈЕГАФЕ 2 парчиња 2.2 uF 250v Аксијален Аудио Звучник Кросовер Чекор Филм Кондензатор 5% Аудио Кросовер Твитер Новак
Оригинални JTP1158EM SMD 2pin 2 * 3 * 0.6 мобилни тенок филм допир прекинувач прекинувач микро движење Новак
Оригинални JTP1158EM SMD 2pin 2 * 3 * 0.6 мобилни тенок филм допир прекинувач прекинувач микро движење

Е паметен уред : ДА Струја : 10А.Материјал : Пластика Карактеристики : прекинувач Број на модел : JTP1158 EM JTP1158

DEN 1.00
Трокреветни Бенд-Помине Филтер За Приемници И Мултиплексери Обвиткан Новак
Трокреветни Бенд-Помине Филтер За Приемници И Мултиплексери Обвиткан

МИНИЈАТУРЕН HF ТРОЕН ПОДЕСЕН ФИЛТЕР ЗА ПОМИНУВАЊЕ НА ОПСЕГ (ВГРАДЕН И ТЕСТИРАН PCB МОДУЛ) 5% 0402 Минијатурни

DEN 1344.00
HIKOTA 2Pcs Аудиофил Фреквенција-Поделени Аудио Кондензатор Делител 400V 630V 0.1 uF - 22uf Звучник Аудио Новак
HIKOTA 2Pcs Аудиофил Фреквенција-Поделени Аудио Кондензатор Делител 400V 630V 0.1 uF - 22uf Звучник Аудио

Кондензатори Кондензатори 2 парчиња Аудиофилна ФреквенцијаПоделен Аудио Кондензатор Делител 400 V 630 V 0.1

DEN 1735.68
Микрофон јамаха - Специјално ЗА RXV650, RX-V650, RXV657, RX-V657, RXV659, RX-V659 Новак
Микрофон јамаха - Специјално ЗА RXV650, RX-V650, RXV657, RX-V657, RXV659, RX-V659

Ова Е Оригинален Дел! Оптимизирајте Го Звукот Со Користење На Оригиналниот Микрофон! Упатствата За Рабо

DEN 1.00
GOOFFY Crossover Аудио Делител Прилагодлив Мулти Звучник Treble/Бас Cs - 455 Конверзија Фреквенција Делител 3 Начин Кросовер Новак