12 Парчиња Памучни Крпи За Шминка Црни 13х13 Инчи Шминка Алишта За Лице Еднократно Средство За Отстранување Шминка Крпи За Чистење На Лицето Крпи За Перење Жените Се С

12 Парчиња Памучни Крпи За Шминка Црни 13х13 Инчи Шминка Алишта За Лице Еднократно Средство За Отстранување Шминка Крпи За Чистење

DEN 271.84

Новак

Достапно за нарачка

Доволна Количина : ќе добиете 20 парчиња марамчиња за отстранување шминка кои се толку меки што убаво ќе го грижат вашето лице; Погоден за многу типови кожа на лицето, ќе бидете задоволни. Соодветна Големина За Употреба : секоја крпа за лице за сушење мери приближно. 33 х 33 см/ 13 х 13 инчи, компактната големина е погодна за држење, без напор, лесна за складирање и носење, нема да зазема премногу простор додека носи многу погодност при патувања. Меки и Дише : овие црни крпи за шминка може да се нанесат за миење на лицето и отстранување на шминка, со памучен материјал, тие можат добро да апсорбираат вода, без пилинг или избледување, тешко да ја изгубат косата, да и дадат нежна нега на вашата кожа; Еднократно да се нанесува повеќе пати. За Повеќето Видови Кожа : крпата за отстранување шминка лесно може да ја отстрани козметиката без да ја повреди вашата кожа, длабоко да ги исчисти порите и да ги отстрани остатоците од козметиката на лицето и очите, погодни за повеќето типови кожа. Применливи Прилики : овие крпи за шминка се мултифункционални алатки за чистење, може да се сметаат како крпи за капење, крпи за перење, крпи за лице, крпи за добиточна храна, салфетки, марамчиња, лигавчиња и многу повеќе колку што сакате. Карактеристики : Еднократно за употреба : црните крпи за раце се релативно цврсти, не се носат или искинуваат лесно за време на секојдневната употреба, исто така може да се мијат за следната употреба, така што можете да ги користите постојано без често менување. Помошник во секојдневниот живот : Козметиката, нечистотијата, нечистотиите и маснотиите може да се отстранат само со мокрење со вода, удобна и брза за употреба, крпата за отстранување шминка може да ви даде освежувачко искуство за отстранување шминка. Спецификации : Материјал : Памук Главна боја : црна Големина : прибл. Пакетот 33 х 33 см/ 13 х 13 инчи вклучува : 12 х шминка крпи За лице Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Зборовите на производот не се како трговска марка или брендови, само за декорација, нашиот бренд е Јадив.

Избор на клиент

ИЗБРИШЕТЕ ЈА ШМИНКАТА За ЛИЦЕ Отстранување Крпи, Од Даниел Претпријатија, Пастел, 4 Брои Новак
ИЗБРИШЕТЕ ЈА ШМИНКАТА За ЛИЦЕ Отстранување Крпи, Од Даниел Претпријатија, Пастел, 4 Брои

АКТИВИРАНА ВОДА : Без Напор ја отстранува шминката, нечистотијата и маслото само со топла вода Не е потр�

DEN 3.33
Олај Регенерист Напредни Крпи За Влажно Чистење Против Стареење Новак
Олај Регенерист Напредни Крпи За Влажно Чистење Против Стареење

микропилинг,влажно, чистење крпа крпи за лице средства за чистење влажна, крпа за чистење Нежно ја деток

DEN 1.00
Влажни Оние Марамчиња за Раце &засилувач; Лице, 20 Брои Патување Пакет 100 Марамчиња Вкупно Новак
Влажни Оние Марамчиња за Раце &засилувач; Лице, 20 Брои Патување Пакет 100 Марамчиња Вкупно

Влажните Пакети За Патување Бришат Брз, Лесен Начин За Чистење и Убивање На Бактериите Чувајте Го Летот�

DEN 2.00
Пчелите На барт Марамчиња За Пешкири За Чистење На Лицето За Чувствителна Кожа Со Екстракт Од Памук, 30 Брои Новак
Кремската Продавница БТ21 ШОКАНТЕН Целосно Чистење Крпи-Алое Вера &засилувач; Лимон Новак
Кремската Продавница БТ21 ШОКАНТЕН Целосно Чистење Крпи-Алое Вера &засилувач; Лимон

● Помага Ефикасно Да Се Отстранат Маслото, Нечистотијата и Водоотпорната Шминка ● Алое ВераПомага Во Н

DEN 1033.60
Олеј Чувствителна Унгарска Водена Суштина Смирувачки Марамчиња За Отстранување Шминка-25ct, 25count Новак
Олеј Чувствителна Унгарска Водена Суштина Смирувачки Марамчиња За Отстранување Шминка-25ct, 25count

Исплакнете ја дневната шминка и таложење и смирете ја под стрес, сува кожа Нежно чистење без мрсни остат

DEN 3.00
Едноставно Чистење Марамчиња За Лице По 25 Новак
Едноставно Чистење Марамчиња За Лице По 25

Производ На Едноставен Пакет од 8 Големина : Пакет од 8 за најсовремени информации, ви препорачуваме да ј�

DEN 0.33