Firelion 4 пакувања за ладење на крпи за пешкир за ладење на вратот 4 компјутери, ледена крпа ладно кул крпа за спортисти, обвивка за ладење на вратот, ладилник за вратот,

Firelion 4 пакувања за ладење на крпи за пешкир за ладење на вратот 4 компјутери, ледена крпа ладно кул крпа за спортисти, обвивка

DEN 143.84

Новак

Достапно за нарачка

Изладете брзо и еднократно-три едноставни чекори за да ја доживеете ладноста-натопете ја, искористете го и искористете го, а потоа повторете ги горенаведените чекори. Многу лесен за употреба!. Квалитетно високо изработено од ткаенина со високо-технолошко ладно чувство, таа е со супер капацитет за апсорпција на пот, така што ќе можете да се ослободите од лепливото чувство на топла пот во топло лето, што ќе ве направи повеќе суви и удобни. Хипер-испарувачки хипер-испарувачки хипер-испарувачки материјал што може да се дише со висока ефикасност, циркулацијата на водата во внатрешноста на влакната го забрзува испарувањето на површинската вода, ја одзема топлината на телото и ја намалува температурата на влакна, за да се постигне магичен ефект на ладење. Повеќенаменски- Овие се одлични лични и носат додатоци за глава, вратот и телото. Тие се совршен уред за надворешно, спорт, салата, тренингот, јога, голф, трчање, фитнес, пешачење, кампување. Тие исто така помагаат во олеснување на треска и главоболка или превенција на топлина. Забелешка за максимизирање на животниот век и употребата на пешкирот, предлагаме миење на рацете. За машинско миење, ве молиме ставете ги во вреќи за миење и измијте со слични бои за да избегнете оштетување. Изладете брзо и еднократно-три едноставни чекори за да ја доживеете ладноста-натопете ја, искористете го и искористете го, а потоа повторете ги горенаведените чекори. Многу лесен за употреба!. Квалитетно високо изработено од ткаенина со високо-технолошко ладно чувство, таа е со супер капацитет за апсорпција на пот, така што ќе можете да се ослободите од лепливото чувство на топла пот во топло лето, што ќе ве направи повеќе суви и удобни. Хипер-испарувачки хипер-испарувачки хипер-испарувачки материјал што може да се дише со висока ефикасност, циркулацијата на водата во внатрешноста на влакната го забрзува испарувањето на површинската вода, ја одзема топлината на телото и ја намалува температурата на влакна, за да се постигне магичен ефект на ладење. Повеќенаменски- Овие се одлични лични и носат додатоци за глава, вратот и телото. Тие се совршен уред за надворешно, спорт, салата, тренингот, јога, голф, трчање, фитнес, пешачење, кампување. Тие исто така помагаат во олеснување на треска и главоболка или превенција на топлина. Забелешка за максимизирање на животниот век и употребата на пешкирот, предлагаме миење на рацете. За машинско миење, ве молиме ставете ги во вреќи за миење и измијте со слични бои за да избегнете оштетување.

Избор на клиент

3дроза Елка Од Снегулки Зелена Шарена виолетова-Крпи Новак
3дроза Елка Од Снегулки Зелена Шарена виолетова-Крпи

Големина на крпа : 12w x 11h инчи може да се користи и како крпа за раце / лице Изработен од 100% полиестер 100% Па�

DEN 199.84
Кристал Универзумот Небото Ѕвезда Фантазија Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина Новак
Кристал Универзумот Небото Ѕвезда Фантазија Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 0.67
Јога Девојка Се Водат Чувајте Здрави Спортски Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина Новак
Јога Девојка Се Водат Чувајте Здрави Спортски Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 720.00
ГЕРОТКР 2 парчиња,Јога Крпа, Крпи За Вежбање, Крпи За Пот За Теретана, Крпи За Вежбање, Куче Новак
ГЕРОТКР 2 парчиња,Јога Крпа, Крпи За Вежбање, Крпи За Пот За Теретана, Крпи За Вежбање, Куче

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

DEN 0.67
3дроза Фиренца Животни-Мама н Бебе Коала Мечки Толку Симпатична-Крпи Новак
3дроза Фиренца Животни-Мама н Бебе Коала Мечки Толку Симпатична-Крпи

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа)...

DEN 0.33
Мисија МЛБ Тим Енмуракул Микрофибер крпа Новак
Мисија МЛБ Тим Енмуракул Микрофибер крпа

87% полиестер / 13% најлон Направени во САД и увезени Машинско миење Сопствената технологија се лади на 30 с�

DEN 2.67
Хк Здраво Кити Леопард Крпа за Перење 110гр Памучна Крпа за Капење Новак
Хк Здраво Кити Леопард Крпа за Перење 110гр Памучна Крпа за Капење

Памук 100% памук `+Дебелината на крпата е густа, така што апсорпцијата на вода е добра €+Симпатична слика �

DEN 1.33
Augenserstan yoga ќебе Филипин-знаме-prow yoga пешкир за јога мат пешкир Новак
Augenserstan yoga ќебе Филипин-знаме-prow yoga пешкир за јога мат пешкир

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 303.84
Гранка Птици Цвет Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина Новак
Гранка Птици Цвет Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 683.20
Црн Орангутан Портрет На Животни Чистење Крпа За Чистење На Екранот 2 парчиња Велур Ткаенина Новак
Црн Орангутан Портрет На Животни Чистење Крпа За Чистење На Екранот 2 парчиња Велур Ткаенина

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 473.60
Аугенстерн Јога Ќебе Смешно-Здодевно-Сибирски-Хаски-Куче Јога Пешкир Јога Мат Пешкир Новак
Аугенстерн Јога Ќебе Смешно-Здодевно-Сибирски-Хаски-Куче Јога Пешкир Јога Мат Пешкир

Со површина од велур и силиконски грб,одлично се апсорбира, стисокот на задниот дел од него добро се држ�

DEN 495.84