С&засилувач; Т АД. Крпи за Теретана од микрофибер за Пот, Пешкир За Пот Од Јога За Домашна Теретана, Крпи За Вежбање Од Микрофибер За Теретана, 16 инчи х 27 Инчи, 6 Пакува?

С&засилувач; Т АД. Крпи за Теретана од микрофибер за Пот, Пешкир За Пот Од Јога За Домашна Теретана, Крпи За Вежбање Од Микрофибер

DEN 239.84

Новак

Достапно за нарачка

Микрофибер. Увезени. Едно 6 пакување пот крпи за теретана со димензии 16 инчи на 27 инчи. Совршен додаток на вашата торба за вежбање и вежбајте опрема за бришење пот, покривање клупа за вежбање, закачување на велосипед или неблагодарна работа, употреба како јога крпа и многу повеќе. Супер мекиот и абсорбентен микрофибер е нежен за кожата и брзо сушење. Машина за перење и издржлива за употреба во теретана, домашна теретана или како патна крпа. Вежбајте со оваа спортска крпа. Брзо впијте ја потта со супер абсорбента, мека микрофибер. Машина перат и еднократно. Различни бои на располагање. 6 пакувајте за секогаш да имате подготвена крпа.

Избор на клиент

Терестријален Организам Животински Бел Лебед Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина Новак
Терестријален Организам Животински Бел Лебед Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 649.60
Црн Орангутан Портрет На Животни Чистење Крпа За Чистење На Екранот 2 парчиња Велур Ткаенина Новак
Црн Орангутан Портрет На Животни Чистење Крпа За Чистење На Екранот 2 парчиња Велур Ткаенина

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 473.60
Гранка Птици Цвет Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина Новак
Гранка Птици Цвет Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 683.20
3дроза Фиренца Животни-Мама н Бебе Коала Мечки Толку Симпатична-Крпи Новак
3дроза Фиренца Животни-Мама н Бебе Коала Мечки Толку Симпатична-Крпи

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа) Слик

DEN 0.33
Аугенстерн Јога Ќебе Саќе-Мед-Пчела Јога Пешкир Јога Мат Пешкир Новак
Аугенстерн Јога Ќебе Саќе-Мед-Пчела Јога Пешкир Јога Мат Пешкир

Со површина од велур и силиконски грб,одлично се апсорбира, стисокот на задниот дел од него добро се држ�

DEN 884.80
Сликарство Јапонска Култура Убава Крпа За Чистење Чистач на Екран 2 парчиња Велур Ткаенина Новак
Сликарство Јапонска Култура Убава Крпа За Чистење Чистач на Екран 2 парчиња Велур Ткаенина

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 1200.00
3дроза Елка Од Снегулки Зелена Шарена виолетова-Крпи Новак
3дроза Елка Од Снегулки Зелена Шарена виолетова-Крпи

Големина на крпа : 12w x 11h инчи може да се користи и како крпа за раце / лице Изработен од 100% полиестер 100% Па�

DEN 199.84
Аугенстерн Јога Ќебе Смешно-Здодевно-Сибирски-Хаски-Куче Јога Пешкир Јога Мат Пешкир Новак
Аугенстерн Јога Ќебе Смешно-Здодевно-Сибирски-Хаски-Куче Јога Пешкир Јога Мат Пешкир

Со површина од велур и силиконски грб,одлично се апсорбира, стисокот на задниот дел од него добро се држ�

DEN 495.84
Крап Божур Вода Шема Геометрија Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина Новак
Крап Божур Вода Шема Геометрија Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 804.80
Guerotkr 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, пешкир за јога, крпи за вежбање за пот, лист Новак
Guerotkr 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, пешкир за јога, крпи за вежбање за пот, лист

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

DEN 2.33
3дроуз Фиренца Детска Уметност-Песочни Полжави-Крпи Новак
3дроуз Фиренца Детска Уметност-Песочни Полжави-Крпи

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа)...

DEN 183.84