Декстер машки модерни чевли за куглање

Декстер машки модерни чевли за куглање

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Земја на потекло : Кина. Тип на производ : Спортски производи. Димензии на пакетот на артикалот : 11,4 L x 21,5 W x 36 ч (cm). Тежина на пакетот на артикалот : 0,61 килограми. Земја на потекло : Кина. Тип на производ : Спортски производи. Димензии на пакетот на артикалот : 11,4 L x 21,5 W x 36 ч (cm). Тежина на пакетот на артикалот : 0,61 килограми. Dexlite Outsole со дефинирана гумена потпетица потпетица мека издржлива вештачка вештачка ПУ (не ПВЦ) Горна целосно ткаенина, обложена со залепен јазик и јака од чипка на јака горната шема за прилагодено вклопување дефинирана гумена потпетица потпетица, обликувана отстранлива разнесена Ева нога кревет S8 Микрофибер Слајд Слајд Слајдс на стапалки за слајдови на микрофибер S8 Двете чевли.

Избор на клиент

Брунсвик крајна фиока за приклучок за топка Новак
Брунсвик крајна фиока за приклучок за топка

Подлогата за коцка со приклучок за приклучок Користете го остатокот од приклучокот за топка за куглање

DEN 1.67
Norda 001 чевли - машка скришум црна, 9,0 Новак
Norda 001 чевли - машка скришум црна, 9,0

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.67
Симпатични смешни блузи за подароци за девојки лето есен кратки ракави САД графички блузи маици маици женски фл Новак
Господар на зглобот II кралски - десна рака мала Новак
Господар на зглобот II кралски - десна рака мала

100% полиестер Увезени Дизајн на високи перформанси со продолжена должина обезбедува дополнителна поддр

DEN 1.00
Производи за куглање со бура, миризливи вреќи со миризба- лут Новак
Производи за куглање со бура, миризливи вреќи со миризба- лут

Чувајте ја торбата мириса добро, а раката свежа со специјално миризлива торба за розон бура, мирисот на �

DEN 639.84
Господар на зглобовите II кралски - лева рака медиум Новак
Господар на зглобовите II кралски - лева рака медиум

100% полиестер Увезени Дизајн на високи перформанси со продолжена должина обезбедува дополнителна поддр

DEN 512.32
3drose Dexter широко распространето џентлменско име во Америка. Жолто на црно - капаци на лицето Новак
3drose Dexter широко распространето џентлменско име во Америка. Жолто на црно - капаци на лицето

Димензии (во инчи) : 7,25 L x 4,7 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја �

DEN 1.33
Класични зафати со турбо квад Новак
Класични зафати со турбо квад

Quad Clasic е разноврсен, мултифункционален инсерт кој комбинира повисока 1 / 4 инчи напред од едната страна и

DEN 1.00
На Машки Облаци Патики Новак
На Машки Облаци Патики

Увезени Гумен ѓон Ткаенина : Перформанси мрежа Гумен ѓон Рефлектирачки детали за логото, тонски дизајн,

DEN 1.33
Hammer Diesel Side Bowling Swoe Mens- црна 10 w Новак
Hammer Diesel Side Bowling Swoe Mens- црна 10 w

Формирана необележување PU надворешна плоча со TPU пети удобна ева инзола стилска атлетска мрежа горната

DEN 3259.20