Yottamaster NVMe Комплет USB C Надворешен M. 2 SSD Адаптер 10gbps USB3. 2 M2 Ssd Случај За PCIe NVMe M-Клуч/M+B Клуч 2230/2242/2260/2280 SSD, UASP&засилувач; Трим [2022 Најновите]

Yottamaster NVMe Комплет USB C Надворешен M. 2 SSD Адаптер 10gbps USB3. 2 M2 Ssd Случај За PCIe NVMe M-Клуч/M+B Клуч 2230/2242/2260/2280

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

●Дизајн За ладење на про-ниво ® Најновиот Комплет M. 2 NVMe SSD вграден во алуминиумски ладилник целосна покриеност на ВАШИОТ SSD што ефикасно ги подобрува перформансите на дисипација на топлина за 50% во споредба со обичниот алуминиумски m2 ssd комплет. И Ова куќиште M2 NVMe прифаќа цврст (цврст од кога било) 1* USB C/a ДО USB C 2 во 1 кабел; 1*целосен алуминиумски ладилник; 1* силиконска термичка подлога; 1* шрафцигер; 1* гумен прицврстувач; 1*Упатство за Употреба. И нудат 18 месеци гаранција и доживотна техничка поддршка. Yottamaster NVMe Комплет USB C Надворешен M. 2 SSD Адаптер 10gbps USB3. 2 M2 Ssd Случај За PCIe NVMe M-Клуч/M+B Клуч 2230/2242/2260/2280 SSD, UASP&TRIM [2022 Најновите].

Избор на клиент

DAGIJIRD M. 2 ДО USB Тип C 3.1 SSD Адаптер M2 Ssd Куќиште За Куќиште За NVMe SSD За Прозорец Линукс Мулти Систем Новак
DAGIJIRD M. 2 ДО USB Тип C 3.1 SSD Адаптер M2 Ssd Куќиште За Куќиште За NVMe SSD За Прозорец Линукс Мулти Систем

1 Тенок тело, мини компактен, тенок до дебелина од 11,5 мм 2 Поддршка на различни PCIe протокол m 2 NVME SSD солидна

DEN 3.33
2. 2.5 SATA Хард Диск HDD SSD Кади Рамка Фиока за HP Завист m6-1206TX m6-1150ss m6-1125dx m6-1302sa Новак
2. 2.5 SATA Хард Диск HDD SSD Кади Рамка Фиока за HP Завист m6-1206TX m6-1150ss m6-1125dx m6-1302sa

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск Оваа ставка Е Универзална 9,5 мм sata оптичк

DEN 166.24
2 САТА HDD SSD Хард Диск Caddy Рамка Фиока ЗА ASUS K51AC K50AD Замени GT30N DVD ЧУДНО Новак
2 САТА HDD SSD Хард Диск Caddy Рамка Фиока ЗА ASUS K51AC K50AD Замени GT30N DVD ЧУДНО

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Оваа ставка Е Универзална оптички залив

DEN 3.33
Море жаби За Олимп Е-М10 14-42мм 40М Подводни Камера Домување Нуркање Случај Новак
Море жаби За Олимп Е-М10 14-42мм 40М Подводни Камера Домување Нуркање Случај

Применлив модел : професионален дизајниран За Олимп ЕМ10 Широко апликации : Идеален За снимање фотографи

DEN 3.33
Морски жаби За Sony A7II Pro28-70mm a7RIII/a9 16-35mm Канон Eos 750D/760D 18-55mm Канон Eos 80D/750D/760D 18-135mm Широк Агол Новак
Морски жаби За Sony A7II Pro28-70mm a7RIII/a9 16-35mm Канон Eos 750D/760D 18-55mm Канон Eos 80D/750D/760D 18-135mm Широк Агол

Применлив модел : професионален дизајниран за Сони а7рии / А9 1635мм Канон Еос 750Д / 760Д 1855мм Канон Еос 80Д / 750Д

DEN 0.67
JMT NVME Ssd Комплет PCI-E m. 2 ДО USB C Тип-C Адаптер USB3. 1 Gen2 10gbps M2 PCIE Хард Диск Кутија Надворешен Диск Алуминиумска Новак
JMT NVME Ssd Комплет PCI-E m. 2 ДО USB C Тип-C Адаптер USB3. 1 Gen2 10gbps M2 PCIE Хард Диск Кутија Надворешен Диск Алуминиумска

Име на брендот : ЈМТ, 100% сосема нов оригинален автентичен Метална кутија, супер силна метална текстура...

DEN 669.76
Водоотпорен куќиште за куќиште за Action Camera GoPro Max, заштитна обвивка за нуркање 30м со додатоци за заграда Новак
Водоотпорен куќиште за куќиште за Action Camera GoPro Max, заштитна обвивка за нуркање 30м со додатоци за заграда

【Применливо】 специјално дизајниран за Go Pro Max Идеално за нуркање, сурфање, нуркање и други активности н�

DEN 783.84
Нимиц 2-ри HDD SSD Хард Диск Caddy Компатибилен Со Lenovo Ideapad 310 510 Со Рамка/Заграда Новак
Нимиц 2-ри HDD SSD Хард Диск Caddy Компатибилен Со Lenovo Ideapad 310 510 Со Рамка/Заграда

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск / заштеда на тежина Доаѓа со соодветна Пр

DEN 0.33
Cerxian M. 2 NVME NGFF SSD Комплет Адаптер, USB А 3.0 NVME, SATA PCIe M-Клуч Поддршка 2230/2242/2260/2280 Новак
Cerxian M. 2 NVME NGFF SSD Комплет Адаптер, USB А 3.0 NVME, SATA PCIe M-Клуч Поддршка 2230/2242/2260/2280

Ngff / NVMe двоен протокол m 2 SSD хард диск компатибилен Со m 2 NGFF(SATA) и NVMe протокол M 2 SSD Поддржете Го само клучот

DEN 0.67
Петмејт Поп-Ап Одгледувачница Средно, Тајно Зелено Новак
Петмејт Поп-Ап Одгледувачница Средно, Тајно Зелено

29 Инчи на 22Инчи на 25Инчи 29 Инчи на 22Инчи на 25Инчи Новата "ПопАп Одгледувачница" ги комбинира карактерис�

DEN 2.67
Mackertop Надворешен Хард Диск Комплет 3.5 Инчи, USB 3.0 До SATA Поддршка 3.5 2.5 инчен HDD [24 Месеци Гаранција] Новак
Mackertop Надворешен Хард Диск Комплет 3.5 Инчи, USB 3.0 До SATA Поддршка 3.5 2.5 инчен HDD [24 Месеци Гаранција]

Ова куќиште за хард диск од 3,5 инчи поддржува најмногу 3,5инчни Sata III, SATA II и Sata I HDDs Стапки на пренос до 5 Gbps �

DEN 1.00
DY-tech 2-ри Хард Диск HDD SSD Кади Рамка Фиока За Dell Ширина E6430s E6430ATG TS-U633 Новак
DY-tech 2-ри Хард Диск HDD SSD Кади Рамка Фиока За Dell Ширина E6430s E6430ATG TS-U633

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Известување : Универзална фиока З

DEN 169.44
HPE QW968A D3600, Куќиште За Складирање Новак
HPE QW968A D3600, Куќиште За Складирање

HP D3000 Куќишта 12 Gb SAS овозможува повисока / побрза стапка на пренос на податоци удвојување на тековната ст�

DEN 2719.84
GODSHARK M. 2 SSD Комплет, USB На M. 2 SATA SSD Адаптер Со Случај, Користете Како Пренослив SSD, Со Високи Перформанси M. 2 Новак
GODSHARK M. 2 SSD Комплет, USB На M. 2 SATA SSD Адаптер Со Случај, Користете Како Пренослив SSD, Со Високи Перформанси M. 2

ГОЛЕМА Брзина USB3 0 До M 2 Ngff Ssd Случај За Складирањесовршено решение за пренос на податоци или резервна ко�

DEN 2.67
12,7 мм 2-ри Хард Диск HDD SSD SATA Оптички Залив Caddy Рамка Фиока Заграда за Acer Aspire 5736 5736Z 6935g 7535g 5733 5733-6898 Новак
12,7 мм 2-ри Хард Диск HDD SSD SATA Оптички Залив Caddy Рамка Фиока Заграда за Acer Aspire 5736 5736Z 6935g 7535g 5733 5733-6898

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Оваа ставка Е Универзална 12,7 мм sata оптич

DEN 401.60
ILHXYPP 2.5 Хард Диск Комплет USB 3.0 Алуминиум Тип C ДО USB/Тип C Sata Hdd Станица Случај Caddy За Лаптоп Новак
ILHXYPP 2.5 Хард Диск Комплет USB 3.0 Алуминиум Тип C ДО USB/Тип C Sata Hdd Станица Случај Caddy За Лаптоп

1.Боја : Сребрена 2.Случај материјал : Алуминиум 3.Внатрешен Интерфејс : САТА 4.Поддршка 2.5 " SATA HDD SSD ДО 4 TB...

DEN 2.00