Klkcms Современ палто кука капа за закачалка wallид виси тремот складирање ауреат остава организатор клуч за клучеви за бања домашна дневна соба украси капачиња

Klkcms Современ палто кука капа за закачалка wallид виси тремот складирање ауреат остава организатор клуч за клучеви за бања

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

* Апликација : Поставениот wallид на палтото може да се користи во влез, дневна соба, спална соба, бања, кујна, итн. итн. * Идеален подарок : Одличен подарок за вашето семејство и пријатели за кој било празник, роденден, домаќинство или која било пригода. * Дизајн : Купите со повеќе клучеви можат лесно да обезбедат различни предмети и да создадат повеќе простор за складирање. * Висок квалитет : Оваа кука за палто направена од материјал од ковано железо, лесен, мазен и издржлив за употреба. * Креативен дизајн на стилизирање : Нашата кука на држачот на клучот се карактеризира со модерни лисја со боја на ауреат, обоена, елегантна и луксузна, создадете топол декор за дома. Опис : - Креативен дизајн на стилизирање : Нашата кука на држачот на клучот се карактеризира со модерни лисја со боја на ауреат, обоена, елегантна и луксузна, создадете топол декор за дома. - Висок квалитет : Оваа кука за палто направена од материјал од ковано железо, лесен, мазен и издржлив за употреба. - Дизајн : Купите со повеќе клучеви можат лесно да обезбедат различни артикли и да создадат повеќе простор за складирање. - Апликација : Поставувањето на wallидот на палтото може да се користи во влез, дневна соба, спална соба, бања, кујна, итн. , итн. - Идеален подарок : Одличен подарок за вашето семејство и пријатели за кој било празник, роденден, домаќинство или која било пригода. Спецификација : - Материјал : Ironелезо - Големина : 66 CMX26 CMX6 CM/25.98 INCHX10.24 INCHX2.36 INCHPACKAGE Вклучува : 1 Wallид монтиран кука.

- Material: Iron
- Size: 66cmx26cmx6cm/25.98inchx10.24inchx2.36inch
Package Includes:
1 Wall Mounted Hook:

Избор на клиент

Службеник Двојно Палто Куки За Кабини Панели, Прилагодливи, Доаѓа во 2 Пакет Новак
Службеник Двојно Палто Куки За Кабини Панели, Прилагодливи, Доаѓа во 2 Пакет

Се вклопува на панели од 1 1 / 4Инчен до 3 1 / 2Инчна дебелина Виси на кабина панел или партиции за ефикасно с�

DEN 137.44
Busoth Swivel Четириот пат кука, кука за гардероба, полица за складирање на џеб, кука за сушење на отворено Новак
Busoth Swivel Четириот пат кука, кука за гардероба, полица за складирање на џеб, кука за сушење на отворено

Лесно складирање : Четири куки, ротација од 360 степени, марами, врски, торби, капи, чевли може да се корист�

DEN 1171.20
Лепички куки од не'рѓосувачки челик, куки за палто за пешкир, заглавени во маси за множење во бања или кујна Новак
Klkcms 2 Заштеда на виткање дрвена wallидна врата за кука за закачалка за торбичка за наметка од наметка Новак
Лепички куки од не'рѓосувачки челик, куки за пешкир, заглавени во бања или кујна волк морнарица Новак
Лепички куки од не'рѓосувачки челик, куки за пешкир, заглавени во бања или кујна волк морнарица

【Држете до 4,4 фунти】 вклучително и 4 мали куки, исполнете ги вашите потреби за складирање за мали предме

DEN 3.00