Божиќни украси куки декоративна железна жица за закачалка за очашка форма за украсување на новогодишна елка 100 парчиња

Божиќни украси куки декоративна железна жица за закачалка за очашка форма за украсување на новогодишна елка 100 парчиња

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

Куки за дона. Секој е долг приближно 2 ". Овој голем сет на куки за украси од 2-инчен сребрен метал жица се одличен додаток на вашата елка оваа сезона. прозорец или кој било друг сезонски декор на кој му треба малку талент. 3.Sturdy дизајниран со S-форма. Овие се совршени за сите ваши Божиќни украси и бесценети колекционерски украси. Идеал за занаети и занаети, виси Божиќни украси на дрвото овој празник овој празник Сезона. Куки. Секој е долг приближно 2 ". Овој голем сет на куки за украси од 2 инчи од сребрена метална жица се одличен додаток на вашата елка оваа сезона. 2.Колур : сјајно сребро и злато. Можете исто така да ги користите овие за да висат големи снегулки во прозорец или кој било друг сезонски декор на кој му треба малку талент. 3.Sturdy дизајнирани со S-форма. Овие се совршени за сите ваши Божиќни украси и бесценети колекционерски украси. Идеални за занаети и занаетчиски изработка, виси Божиќни украси на дрвото оваа празнична сезона. 4. Изработено од врвен не'рѓосувачки челик, многу силен и издржлив, не е лесен за 'рѓа и кородира, можете да ги користите долго време. 5. Производот има два избор на бои, ќе додаде сјај на вашиот одмор. Куките за Божиќни украси од 100 пакувања се многу посилни од традиционалната кука, доволно дебели за да не ја загубат својата форма. Направено од врвен не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа и кородира, можете да ги користите долго време. Дизајнирано со свиткање, лесен за лизгање на украсите, изгледа прекрасно на вашата елка, совршено за виси Божиќни чамци, божиќни топки, фенери, LED украси.

Избор на клиент

LoveInusa 4PCS за божиќни носители на порибување и божиќни украси од 32 парчиња Новак
LoveInusa 4PCS за божиќни носители на порибување и божиќни украси од 32 парчиња

Super Value Pack Getе добиете 4 PCS Божиќни закачалници за порибување и божиќни украси од 32 парчиња Божиќни тематс�

DEN 326.40
Велигденски украси Дрвени зајаци форми украси занаетчиски подароци Новак
Велигденски украси Дрвени зајаци форми украси занаетчиски подароци

Велигденски празничен воздух за вашето семејство гроздобер украс постави мали украси поставени украси

DEN 3.00
Cabilock Исклучителна 4 парчиња Божиќно чорапки со камин куки за приврзоци на приврзоци камин виси куки Новак
Cabilock Исклучителна 4 парчиња Божиќно чорапки со камин куки за приврзоци на приврзоци камин виси куки

Совршено за виси Божиќно порибување, венци, светла, топки, венец, играчки, торби за подароци и други Божи�

DEN 182.24