Вие сте најголемиот улов на мојот живот смешен риболов привлечен подарок за lубител на риболов, момче, мажи, рибар, годишнина, Божиќ, роденден

Вие сте најголемиот улов на мојот живот смешен риболов привлечен подарок за lубител на риболов, момче, мажи, рибар, годишнина,

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Ова мами е направено од врвен не'рѓосувачки челик, длабоко гравура со силно мастило.hypoallergenic и трајно, без оцрнување, без 'рѓа, без бледнее, доволно за да го богатува за цел живот. Всушност, можете да рибате или да користите како чувар. И има бесплатен отпор на корозија на бакар од бакар од не'рѓосувачки челик, риболов буриња, вртење на барел со безбедносно приклучување. Големина : 7,5 см/ 3 инчи во должина и кука за риболов опремена со заштитна обвивка за да избегне да ве повреди. Подарок за сопруг, хуби, вереник, дечко, чичко, дедо, дедо, годишнина, подароци за венчавки, Божиќни подароци, Денот на вineубените, Денот на благодарноста, роденден, Папа подарок за свадба, подароци за ден на таткото од внука внук. Доаѓа со убава торба за подароци. Вие сте најголемиот улов на мојот живот смешен риболов мамки.

Избор на клиент

Оригиналниот линд Линди Риг - 1/4 мл - кука од миноу Новак
Оригиналниот линд Линди Риг - 1/4 мл - кука од миноу

Едноставноста на лизгачот го прави Линди Риг најпознато оружје за примамливо претпазливо Воли...

DEN 111.52
Меликс дома Вие сте најголемиот улов на мојот живот риболов мами подароци за него Новак
Меликс дома Вие сте најголемиот улов на мојот живот риболов мами подароци за него

Добар квалитет и тоа е практична кука отколку играчка Направено од не'рѓосувачки челик и високо полиран

DEN 175.84
Пешкир бар ОД КОЛЕР, 24-Инчен Двоен Бања Пешкир Бар, Девоншир Колекција, Полиран Хром, К-10553-ЦП Новак
Пешкир бар ОД КОЛЕР, 24-Инчен Двоен Бања Пешкир Бар, Девоншир Колекција, Полиран Хром, К-10553-ЦП

ИЗДРЖЛИВОСТ : завршувањата НА КОЛЕР се спротивставуваат на корозија и оцрнуваат за трајна издржливост..

DEN 3.00
VMC Bladed O'Shaughnessy Treble Short 4x Perma Steel 1 Новак
VMC Bladed O'Shaughnessy Treble Short 4x Perma Steel 1

4x силен Краток Шанк Здраво јаглероден челик Исечена точка Смола запечатена вртење и сечило за максимал�

DEN 3.33
Сопственик 5105 Горила во живо мамки со 3х силни куки Новак
Сопственик 5105 Горила во живо мамки со 3х силни куки

Идеално за местење скуша, лигњи и други големи мамки Одлична кука што треба да ја има секој рибар...

DEN 2.67
Eagle Claw 139geh-4 Snelled Hooks Новак
Eagle Claw 139geh-4 Snelled Hooks

Бајтолдер Снел Бајтолдер Снел Бајтолдер Снел Бајтолдер Снел Бајтолдер Снел Бајтолдер Снел Бајтолдер С�

DEN 2.00
УЛИБЕРМАГНЕТ Магнетни Куки И Тешки Големи Гаражни Магнетни Куки Новак
УЛИБЕРМАГНЕТ Магнетни Куки И Тешки Големи Гаражни Магнетни Куки

[Гумена Обложена Магнетна Кука] : куките се цврсти и издржливи, тркалезната црна гумена обвивка што не се

DEN 240.00
500 Х ТЕРИ КЛИП АЛАТКА ДРЖАЧ БЗП ВОДООТПОРЕН 19ММ 3/4 Новак
500 Х ТЕРИ КЛИП АЛАТКА ДРЖАЧ БЗП ВОДООТПОРЕН 19ММ 3/4

Спринг Алатка клип Тери клип Пролет клип Ве молиме оставете ја храната назад бидејќи ги цениме сите ком�

DEN 1.33
Колер 10555-Бн Девоншир Облека Кука, Брусен Никел Новак Попуст
Колер 10555-Бн Девоншир Облека Кука, Брусен Никел

Колер Апартмани И Ансамбли Секогаш лидер во иновативниот дизајн, Колер беше пионер во концептот за созд

DEN 432.64
4x-Treble-Hooks-SalttWater-Big-Game-Game-Fishing-Hooks Ултра силна не'рѓосувачка големина 3/0 1/0 2/0 4/0 5/0 Новак
4x-Treble-Hooks-SalttWater-Big-Game-Game-Fishing-Hooks Ултра силна не'рѓосувачка големина 3/0 1/0 2/0 4/0 5/0

Најдобри куки за замена на Trebles4xсилни како куки за замена, тие ја подобруваат моќноста на приклучоците с

DEN 396.80
Гедор 1500 Ч 18-150 Алатка кука директно копач 150х6мм Новак
Гедор 1500 Ч 18-150 Алатка кука директно копач 150х6мм

Должина (Л) Л1 : 150?Мм Дијаметар На Куката : 6 мм Должина (Л) Л1 : 150 мм Дијаметар На Куката : 6 мм Гедор 1500 Ч 18150 А�

DEN 1.67