Капри Алатки 1/2 x 9/16 во. 0 Степен Офсет Екстра Долга Кутија Крај Клуч

Капри Алатки 1/2 x 9/16 во. 0 Степен Офсет Екстра Долга Кутија Крај Клуч

DEN 391.84

Новак

Достапно за нарачка

Искуство леснотија и слобода справување со вдлабнати завртки и завртки во тесни точки со овие клучеви за крај на кутијата со супер тенки ѕидови на крајот на кутијата екстра долга должина и офсет од 0 степени. Супер тенкиот крај на кутијата со тенки ѕидови и длабок профил овозможува лесен пристап до вдлабнати завртки и завртки во тесни точки поместувањето од 0 степени овозможува сигурно вклопување на прицврстувачите што ви дава поголем вртежен момент и полесно замавнување Екстра долгите рачки кои се до 2 пати подолги од стандардните клучеви ви даваат потпора што ви треба. Премиум хром молибден челичната конструкција обезбедува исклучителна цврстина и издржливост крајот на кутијата со Бранови Со 12 точки рамномерно го пренесува вртежниот момент и спречува оштетување и заокружување на завртката. Беспрекорното паметно позлата постигнато со темелно полирање и внимателна примена на хромирана заштитна облога обезбедува издржливост и отпорност на корозија големата големина на печат нема да исчезне со текот на времето. Клуч големина 1/2 x 9/16 во.

Избор на клиент

Стенли Ј2630СВ Тешки 12 Поени Офсет Впечатлив Клуч 1-7/8 Инчи Новак
Стенли Ј2630СВ Тешки 12 Поени Офсет Впечатлив Клуч 1-7/8 Инчи

Црна оксид заврши Голема впечатлива површина за посигурен контакт со удар и поефикасно пренесување на �

DEN 2.00
5pc Flex-Глава Двојна Кутија Крајот Крцкање Клучеви CrV XL Дизајн ММ 8mm-19mm Новак
5pc Flex-Глава Двојна Кутија Крајот Крцкање Клучеви CrV XL Дизајн ММ 8mm-19mm

Овој Комплет За Прескокнување На Крајот На Двојната Кутија вклучува 5 парчиња составени од хром ванадиу

DEN 3.00
Прото СТЕНЛИ Ј2638СВ Тешки 12 Поени Офсет Впечатлив Клуч 2-3/8 Инчи Новак
Прото СТЕНЛИ Ј2638СВ Тешки 12 Поени Офсет Впечатлив Клуч 2-3/8 Инчи

Црна оксид заврши Голема впечатлива површина за посигурен контакт со удар и поефикасно пренесување на �

DEN 3.00