Didiseaon Дома Декор Фламинго Облик Бонбони Кутии Пластични Хаваи Партија Корист Случај Јасно Тропски Летна Партија Третираат Контејнер За Добрите Колачиња 10 парчиња

Didiseaon Дома Декор Фламинго Облик Бонбони Кутии Пластични Хаваи Партија Корист Случај Јасно Тропски Летна Партија Третираат

DEN 462.40

Новак

Достапно за нарачка

с. 10 парчиња Кутии За Складирање Бонбони Во Форма На Фламинго Креативни Кутии За Подароци Контејнер За Роденденска Свадба За Забави не само што се погодни за летни тематски забави, овие шишиња со бонбони се широко применети и на свадбена забава или роденденска забава. Хаваи партија закуски кутии овие мали шишиња се многу убави и исклучителни, тие можат да работат како хаваи партија фаворизира контејнери. Овие мали шишиња се повеќенаменска употреба, можат да бидат и контејнери за закуски и десктоп декори. Прекрасен дизајн во боја и форма, овие шишиња со бонбони Во форма На фламинго повеќе убавина и шарм на вашите фаворити за забави на хаваи. Овие бонбони шишиња се направени од врвен пластичен материјал, не е лесно да се скрши или деформира, може да биде за некое време. Има доволно количество пластични шишиња што можат да бидат за да ги држите вашите бонбони, чоколади, колачиња итн. Дизајнирани во форма На Фламинго, шишињата со бонбони се слатки и симпатични, а можат да функционираат и како украси за забави на хаваи. Описпинк Фламинго Облик Бонбони Кутии Пластични Хаваи Партија Корист Случај Јасно Тропски Лето Партија Третираат Контејнер За Добрите колачиња 10 парчиња Карактеристика-Големина : 11,00Х6, 00Х3, 00см4, 32Х2, 36Х1, 18 инчи-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Пластичен Пакет, Вклучувајќи 10 х бонбони кутии.

Избор на клиент

Голема Точка На Среќа 50-Ти Чорап Хоп-Квадратна Корист Подарок Кутии-1950-Ти Рокенрол Партија Лак Кутии-Сет од 12 Новак Попуст
Роденденизразете Сина Молња Празни Кутии За Корист Новак
Роденденизразете Сина Молња Празни Кутии За Корист

Вклучува (4) празни кутии Секоја мери 6" широк х 4" висок х 3 " длабоко Потребно е некое собрание...

DEN 1.33
Голема Точка На Среќа Убава Пеперутка-Цветни Бебе Туш Или Роденден Корист Кутии-Во собата на 12 Новак
Голема Точка На Среќа Убава Пеперутка-Цветни Бебе Туш Или Роденден Корист Кутии-Во собата на 12

Убава Пеперутка Корист Кутии ВКЛУЧУВА 12 пеперутка партија корист кеси, 12 подарок тагови и координирање

DEN 0.67