Кутија за складирање на компоненти MROMAX PP 193x132x22mm Пластичен организатор Контејнер 24 фиксни решетки за мрежни кутии за електронски компоненти Мали додатоци Транспар

Кутија за складирање на компоненти MROMAX PP 193x132x22mm Пластичен организатор Контејнер 24 фиксни решетки за мрежни кутии

DEN 187.04

Новак

Достапно за нарачка

【Големина】 Должина : 193мм/ 7,6 "; ширина : 132мм/ 5,2"; Висина : 22мм/ 0,87 ". 【Материјал】 Кутија за складирање на компоненти е изработено од транспарентен PP материјал, издржлив за употреба. 【Предност】 Надградениот улов на заклучување е поцврст, лесен за отворен и затворен, а не е лесно да се пробие кога се користи на високо Фреквенции; дизајнот на висиниот прстен е погоден да виси, носи и чува простор и заштеда на простор. 【Широка апликација】 Овие кутии за складирање на мала компонента во различна големина помагаат да ги чувате вашите мали и ситни работи уредно и да ја одржувате вашата работна површина уредна, како што се чипови за IC , нокти, завртки, ореви, завртки, мијалници, обетки, мониста, патеки, клипови, рибиња и сл. Ширина : 132мм/ 5,2 "; висина : 22мм/ 0,87". 【Материјал】 Кутијата за складирање на компонентите е изработено од транспарентен PP материјал, издржлив за употреба. 【Предност】 Надградениот улов на заклучување е поцврст, лесен за отворен и затворен, и не е лесен за кршење кога се користи на високи фреквенции; Дизајнот на висечки прстен е погоден за виси, носење и складирање и заштеда на простор. 【Wide Application】 These small component storage box in different size help to store your small and tiny things orderly and keep your desktop tidy, such as IC chips, nails, screws, nuts, bolts, washers, earrings, beads, thumbtack, clips, Fishhooks и др.

Избор на клиент

Bin For Milwaukee Packout Packout Those Toolsoser Tool Cox Новак
Bin For Milwaukee Packout Packout Those Toolsoser Tool Cox

Издржлив Издржлив Карактеристики и во иднина детали Секоја корпа има 2 нивоа каде што можете да постави�

DEN 1.00
BX331 кутија за алатки Новак
BX331 кутија за алатки

Кутија со алатки Рачка за испирање 5 фиоки за складирање вкупно На располагање три бои BX331 Серија за алат

DEN 2.67
Подобро изграден H725D Алатка за замена на алатки Клуч: 2 копчиња Новак
Подобро изграден H725D Алатка за замена на алатки Клуч: 2 копчиња

Подобро изграден H725 D Алатка за замена Клуч за алатки : 2 копчиња Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем з

DEN 1.00
Додаток за додатоци на Bosch за Systembox големина m, за складирање на алатки за напојување Bosch) Новак
Додаток за додатоци на Bosch за Systembox големина m, за складирање на алатки за напојување Bosch)

Компатибилна : Достапната кутија „Мала“ (1 / 6) совршено се вклопува во големината на Systembox и е цврсто обе�

DEN 0.67
Кутија за алатки за конзола Taparia Cantilever Новак
Кутија за алатки за конзола Taparia Cantilever

Одделение 3, лист со челик со материјал, дебелина0,8 до 0,85 мм Завртување од не'рѓосувачки челик од 304 гр што

DEN 2879.84
Занаетчија 016 Копчиња за замена: 2 копчиња Новак
Занаетчија 016 Копчиња за замена: 2 копчиња

Занаетчиски 016 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен

DEN 1.00