Huangxing - Силиконски гумени цевки се нанесуваат на цевки за поврзување на машини, 4mmx6mmx100m

Huangxing - Силиконски гумени цевки се нанесуваат на цевки за поврзување на машини, 4mmx6mmx100m

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Големина : (Внатрешен дијаметар x Надворешен дијаметар) 6 MMX4 MMX10 M, 8 MMX4 MMX10 M, 13 MMX10 MMX1 M, 4 MMX6 MMX100 M, 19 MMX25 MMX2 M, 6 MMX7 MMMX5 M. Име на производот : силиконски цевки; Материјал : Силикон. Силиконска гумена цевка ќе издржи повторена употреба и за визуелна инспекција на течности. Максимална температура : 200 ° C; Минимална температура : 60 ​​° C ;. Содржина на пакет : 10м/1М/2м/5 метри силиконски цевки. Должина : 10m/1m/2m/5 Дијаметар на Mouter : 4mm/10mm/6mm/25mm/7mm Внатрешен дијаметар на : 6mm/8mm/13mm/4mm/19mm/6mmthis мека, флексибилна цевка е дизајнирана за разновидност на пумпа и преносни апликации . Изработено е од силиконска гума која е нереактивна, флексибилна и отпорна на високи температури. Силиконски цевки одлично за ракување со течности, перисталтички пумпи, сифонирање, одводнување, аквапоника и промена на вода/масло, итн. Нота : Силиконската цевка е многу помека од ПВЦ цевка или најлонски цевки : Сифонска вода/промена на маслото; Промена на машини; како што е куќиштето; пакување на производи1pcs x силиконска цевка (внатрешен дијаметар x надворешен дијаметар).

Избор на клиент

Занаетчиски гајба за тргување, кутија со алатки, складирање на алатки Новак
Занаетчиски гајба за тргување, кутија со алатки, складирање на алатки

Брз пристап до сите алатки и долго решение за складирање на алатки Висок волумен на складирање : 22 Platform с

DEN 1.67
Подобро изграден H725D Алатка за замена на алатки Клуч: 2 копчиња Новак
Подобро изграден H725D Алатка за замена на алатки Клуч: 2 копчиња

Подобро изграден H725 D Алатка за замена Клуч за алатки : 2 копчиња Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем з

DEN 1.00
Додаток за додатоци на Bosch за Systembox големина m, за складирање на алатки за напојување Bosch) Новак
Додаток за додатоци на Bosch за Systembox големина m, за складирање на алатки за напојување Bosch)

Компатибилна : Достапната кутија „Мала“ (1 / 6) совршено се вклопува во големината на Systembox и е цврсто обе�

DEN 0.67
Занаетчиски 441 Копчиња за замена: 2 копчиња Новак
Занаетчиски 441 Копчиња за замена: 2 копчиња

Занаетчиски 441 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен

DEN 1177.60