ИНГБЕР Златна леопард фигура кутија со шарки, уникатен подарок за Денот на мајката, домашен декор со ринестон и кристал, рачно позлатена емајлирана кутија за накит

ИНГБЕР Златна леопард фигура кутија со шарки, уникатен подарок за Денот на мајката, домашен декор со ринестон и кристал, рачно

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Избегнувајте контакт со хемикалии, како што се парфеми, средства за чистење на домаќинствата, итн. Редовно чистете го накитот со мека крпа без лента што може да го задржи сјајот долго време. Материјал : Златната кутија со шарки со фигура на фигура на леопард е направена од високо квалитетна легура на титаниум, рачно позлатена емајлирана со високо квалитетни бои на телото на гепардот, вклопени рингести и кристали, без никел без олово, нетоксично и безбедно. Апликација : многу погодна за украсување на домови; кутијата со ситници може да се користи за чување на прстените, обетките и малиот накит. Наменета употреба : Тоа е совршен подарок што може да се користи во свадба, годишнини, роденден, празници или други прилики за подароци; Големина : 3,54*1,77*1,38 инчи, тежина : 136 g. По услугата за продажба : Бесплатно враќање или замена. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со нарачките или производите, ние ќе ви одговориме и ќе обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. Материјал : Златната кутија со шарки со фигура на фигура на леопард е направена од високо квалитетна легура на титаниум, рачно позлатена емајлирана со високо квалитетни бои на телото на гепардот, вклопени рингести и кристали, без никел без олово, нетоксично и безбедно. Апликација : многу погодна за украсување на домови; кутијата со ситници може да се користи за чување на прстените, обетките и малиот накит. Наменета употреба : Тоа е совршен подарок што може да се користи во свадба, годишнини, роденден, празници или други прилики за подароци; Големина : 3,54*1,77*1,38 инчи, тежина : 136 g. По услугата за продажба : Бесплатно враќање или замена. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со нарачките или производите, ние ќе ви одговориме и ќе обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа.

Избор на клиент

GBYAN RING COX со LED светлосен накит приказ кутија за подароци за предлог, ангажман, свадба Новак
GBYAN RING COX со LED светлосен накит приказ кутија за подароци за предлог, ангажман, свадба

Материјал : Мека кадифена внатрешност и пластика надворешноста Заштитете накит и лесен за чистење Голе�

DEN 2.33
Британски американски колекционерски рачно насликана колекционерска лимогеова кутија тост кроасан Новак
Homde црна кутија за накит пакет: бела кутија за накит + стаклена кутија за накит Новак Попуст
Homde црна кутија за накит пакет: бела кутија за накит + стаклена кутија за накит

Бела кутија за накит : Бела пукожа со мека сива обвивка, украсена со порцелански обрасци Хармоничната ко

DEN 959.84