Vicoter Velvet Ring Box, Ring Box 2 Slots Ring Ring Подарок кутија Двоен слотови Октагон прстен Држач на држачот за предлог за ангажман на свадбени церемонија на свадба

Vicoter Velvet Ring Box, Ring Box 2 Slots Ring Ring Подарок кутија Двоен слотови Октагон прстен Држач на држачот за предлог

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Октагонална 2 слотови кутија за прстен е изработена од фино, мека и кадифе со висока густина. Во споредба со шестоаголната странична должина и аголот, октагоналниот прстен кутија ги прави луѓето да се чувствуваат повеќе мазни и дава понежно чувство. Се препорачува октагонална кутија за прстен. Октагоналната кутија за прстен е направена со рака. Ние обрнуваме внимание на сите детали од прстенеста кутија, без разлика дали е од дизајн, материјал, технологија или масовно производство. Кога ќе го извадите прстенот пред вашиот lубовник, ние сме вашиот најмоќен поддржувач, затоа што ќе се однесуваме кон оваа прстенеста кутија додека се однесуваме кон loveубов сериозно. Отворете го капакот и ќе го видите белото дно во внатрешноста на капакот. Ние користиме бела бакарна хартија наместо други материјали за да ја изразиме нашата чиста loveубов во нашите срца. Основата на прстенеста кутија има двојни слотови, што може да ги стави прстените на мажот и сопругата во истата кутија за прстен. Големината на прстенеста кутија е 1,97in x 1,97in x 1,85in. Соодветната големина е погодна да се скрие, давајќи the изненадување! Исто така е погоден за свадбена фотографија, складирање на венчаници, ангажман и предлози, снимање фотографии со фотографии, предлози за фото -снимање, подароци за туширање на невестата. Ние се фокусираме на квалитетот на нашите производи. Само се надеваме дека можеме да направиме повеќе за вас. Покрај нашите производи, се надеваме дека нашите услуги можат да ве задоволат. Ве молиме слободно контактирајте со нас. Октагонална 2 слотови кутија за прстен е изработена од фино, мека и кадифе со висока густина. Во споредба со шестоаголната странична должина и аголот, октагоналниот прстен кутија ги прави луѓето да се чувствуваат повеќе мазни и дава понежно чувство. Се препорачува октагонална кутија за прстен. Октагоналната кутија за прстен е направена со рака. Ние обрнуваме внимание на сите детали од прстенеста кутија, без разлика дали е од дизајн, материјал, технологија или масовно производство. Кога ќе го извадите прстенот пред вашиот lубовник, ние сме вашиот најмоќен поддржувач, затоа што ќе се однесуваме кон оваа прстенеста кутија додека се однесуваме кон loveубов сериозно. Отворете го капакот и ќе го видите белото дно во внатрешноста на капакот. Ние користиме бела бакарна хартија наместо други материјали за да ја изразиме нашата чиста loveубов во нашите срца. Основата на прстенеста кутија има двојни слотови, што може да ги стави прстените на мажот и сопругата во истата кутија за прстен. Големината на прстенеста кутија е 1,97in x 1,97in x 1,85in. Соодветната големина е погодна да се скрие, давајќи the изненадување! Исто така е погоден за свадбена фотографија, складирање на венчаници, ангажман и предлози, снимање фотографии со фотографии, предлози за фото -снимање, подароци за туширање на невестата. Ние се фокусираме на квалитетот на нашите производи. Само се надеваме дека можеме да направиме повеќе за вас. Покрај нашите производи, се надеваме дека нашите услуги можат да ве задоволат. Ве молиме слободно контактирајте со нас. Користете ја кутијата за венчаници на Виктор Кадифе за да ве придружува и да бидеме сведоци на најдобриот ден во вашиот живот! Во името на убовта, да не заборавиме!

Избор на клиент

GBYAN RING COX со LED светлосен накит приказ кутија за подароци за предлог, ангажман, свадба Новак
GBYAN RING COX со LED светлосен накит приказ кутија за подароци за предлог, ангажман, свадба

Материјал : Мека кадифена внатрешност и пластика надворешноста Заштитете накит и лесен за чистење...

DEN 2.33
Раџастански скапоцени камења емајл сребрена ситница Стерлинг 925 клоизон слон рачно изработена пилула B357 Новак
Раџастански скапоцени камења емајл сребрена ситница Стерлинг 925 клоизон слон рачно изработена пилула B357

Бренд : Раџастан камења Состав : Стерлинг сребро (.925) Тежина : 29,7 грама Димензии : должина 1,9 "x ширина 1,2" x в�

DEN 2720.00
Д 90 мм Свети Василиј Катедрала рачно изработена кутија за накит од брезабк Новак
Д 90 мм Свети Василиј Катедрала рачно изработена кутија за накит од брезабк

Оваа кутија за накит е изработена од вистинска кора од бреза и дрво, рачно врежана и лакирана Руската ку�

DEN 0.33
Организатор за накит со 4 слој за мажи, жени, мала кожна кожна кутија за ѓердани, прстени, обетки, нараквици Новак