LMMDDP Преносен мултифункционален мулти-слој Трајни пластични пластични кутии за складирање на кутија за напојување со голема риболов

LMMDDP Преносен мултифункционален мулти-слој Трајни пластични пластични кутии за складирање на кутија за напојување со голема

DEN 5686.24

Новак

Достапно за нарачка

Водоотпорен и издржлив. Горната лента со капакот за вчитување на врвот е погоден за одржување. Компактен, лесен, чист и организиран. Многу погоден за риболов со брод, риболов на крајбрежјето, морско риболов, итн. Тој е многу погодно и корисно за ентузијастите на риболов. Водоотпорен и издржлив. Горната лента со капакот за вчитување на врвот е погоден за одржување. Компактен, лесен, чист и организиран. Многу погоден за риболов со брод, риболов на крајбрежјето, морско риболов, итн. Тој е многу погодно и корисно за ентузијастите на риболов. Водоотпорна и издржлива. Горната лента со покритие за оптоварување на врвот е погоден за одржување. Материјал : Abscolor : Како што е прикажано : 29 * 17 * 14 CMWeight : 650 Gnotes : 1. Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата. Ви благодарам! 2. Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете мерна девијација од 1-2 см. Со оглед на тоа што главниот производ е продаден, други украси не се продаваат. Список за пакувања : 1 * Кутија за риболов.

Избор на клиент

Црно кутија за цевки од плано, една големина Новак
Црно кутија за цевки од плано, една големина

Плано пиштол и складирање на муниција Заштита на вашата страст од 1952 година Безбедно чувајте до 6 цевки �

DEN 180.16
Меихо против-8050 чад бк Новак
Меихо против-8050 чад бк

Големина : 21,5 x 11,8 x 15,6 инчи (542 x 300 Материјал : кополимер со висок удар, ABS, поликарбонат Забелешки : (топол ф�

DEN 1203.36
Организатор на кутии за риболов Truscend, преносен водоотпорен, херметички кутии за складирање на анти-желба за складирање со Новак Попуст
MTM Spud6 Sportsmen's Plus Utility Draw Box Новак Попуст
MTM Spud6 Sportsmen's Plus Utility Draw Box

Димензии : 15 "(л) x 8.8" (w) x 9.4 "(ч) Отпорен на вода Опрстен заптивка; пет одделенија за капакот на капакот Двој�

DEN 543.84