Месести Лист М. 2 2230 Ssd Топлински Штитник w/Поддршка Заградата Замена За Dell G15 5510 5511 5515 Игри Лаптоп X8MY9 0X8MY9 FJ75H 0FJ75H

Месести Лист М. 2 2230 Ssd Топлински Штитник w/Поддршка Заградата Замена За Dell G15 5510 5511 5515 Игри Лаптоп X8MY9 0X8MY9

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Компатибилен Со Dell G15 5510, G15 5511, G15 5515 игри лаптоп серија. Поддржува само со 2230 дискови во цврста состојба : Помогнете да додадете 2230 NVMe SSD на Вашите Лаптопи со Слот 2 или Слот 1. Heatsink Дел Број (и) : FJ75 H, 0 FJ75 H, CN-0 FJ75 H. Поддршка Заградата Дел Број(и) : X8 MY9, 0 X8 MY9, CN-0 X8 MY9. Ќе добиете : 1x M. 2 2230 SSD Термички Ладилник, 1x M. 2 Држач За Поддршка, 2 x Завртки. Компатибилен Со Dell G15 5510, G15 5511, G15 5515 игри лаптоп серија. Поддржува само со 2230 дискови во цврста состојба : Помогнете да додадете 2230 NVMe SSD на Вашите Лаптопи со Слот 2 или Слот 1. Heatsink Дел Број (и) : FJ75 H, 0 FJ75 H, CN-0 FJ75 H Поддршка Заградата Број На Дел(и) : X8 MY9, 0 X8 MY9, CN-0 X8 MY9. Ќе добиете : 1x M. 2 2230 SSD Термички Ладилник, 1x M. 2 Држач За Поддршка, 2 x Завртки. Фото : Проверете подолу фото и ПН број пред понудата, она што го гледате ќе го добиете!!!.

Избор на клиент

Icemule Класичен Склопувачки Ранец Ладилник-Без Раце, Водоотпорен, 24 + Часа Ладење, Мек Едностран Ладилник Новак
Малина Пи 4 Фан Ладилник Комплет Новак Попуст
Малина Пи 4 Фан Ладилник Комплет

Еасикарго 124 парчиња Малина Пи 4 Комплет За Ладилник Алуминиум + Бакар + 3М 8810 Топлинска Проводна Леплива �

DEN 399.84
Coleman Atl Cooler 65QT WHL 5861 DUSK/WE/DUSK C1 Новак
Coleman Atl Cooler 65QT WHL 5861 DUSK/WE/DUSK C1

ATL Cooler 65 QT WHL 5861 DUSK / WE / DUSK C1 ATL Cooler 65 QT WHL 5861 DUSK / WE / DUSK C1 ATL Cooler 65 QT WHL 5861 DUSK / WE / DUSK C1 ATL Cooler 65 QT WHL 5861 DUSK / WE / DUSK C1 ATL Co

DEN 2.00
Моќ хоби Моќно Хоби Алуминиумски Ладилник 40мм 1/8 1/6 1/7 Двојни Вентилатори за Ладење со Голема Брзина со Капак Новак
Напредни Термички Решенија Ад. ЛАДИЛНИК 35Х35Х35ММ Р-ТАБ Т766 Новак
Напредни Термички Решенија Ад. ЛАДИЛНИК 35Х35Х35ММ Р-ТАБ Т766

Категорија : Вентилатори, Термичко Управување, ТермоТоплински Мијалници Мфр : Напредни Термички Решен�

DEN 1260.80