Забие сува лак за нокти - исчекување - непроaирна темна чеша сива боја со виолетова потточка. Целосен крем за покривање.

Забие сува лак за нокти - исчекување - непроaирна темна чеша сива боја со виолетова потточка. Целосен крем за покривање.

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Залепување на сува лак за нокти : Starвездата на системот за наградувани нокти на наградуваниот за Dazzle, нашите лак за нокти нудат прекрасна боја што ќе ги направи вашите маникир од дома да изгледаат како што само излеговте од салонот. Систем за наградување на наградите за наградувани 4 чекори на Blugle : Системот за нега на нокти на „Bluszle Dry“ е формулиран со нивниот потпис на ноктите, основно палто, лак и горниот капут. Заедно, тоа обезбедува најбрзо сушење, најдолготраен, природен третман на нокти што некогаш сте го искусиле. Брзо сушење : Полскиот лак за залевање на залевање има формула за брзо сушење што се суши во секунди, помагајќи да се минимизираат грешките. Уникатната формула нуди подолги резултати без чипс, пилинг или бледнее до 2 недели. Нетоксичен лак за нокти : Лаковите за залевање на залевање се ослободени од штетни состојки кои најчесто се наоѓаат во други лакови за нокти, како што се формалдехид, камфор и SLS. Очекување : Непроaирна темна чеша сива боја со виолетова потточка. Целосен крем за покривање. Лак -боите и изгледот преку Интернет може да се разликуваат малку од вистинскиот производ заради осветлувањето на фотографијата, поставките и разликите во начинот на кој индивидуалните уреди/екрани ја прикажуваат бојата. Залепување на сува лак за нокти : Starвездата на системот за наградувани нокти на наградуваниот за Dazzle, нашите лак за нокти нудат прекрасна боја што ќе ги направи вашите маникир од дома да изгледаат како што само излеговте од салонот. Систем за наградување на наградите за наградувани 4 чекори на Blugle : Системот за нега на нокти на „Bluszle Dry“ е формулиран со нивниот потпис на ноктите, основно палто, лак и горниот капут. Заедно, тоа обезбедува најбрзо сушење, најдолготраен, природен третман на нокти што некогаш сте го искусиле. Брзо сушење : Полскиот лак за залевање на залевање има формула за брзо сушење што се суши во секунди, помагајќи да се минимизираат грешките. Уникатната формула нуди подолги резултати без чипс, пилинг или бледнее до 2 недели. Нетоксичен лак за нокти : Лаковите за залевање на залевање се ослободени од штетни состојки кои најчесто се наоѓаат во други лакови за нокти, како што се формалдехид, камфор и SLS. Очекување : Непроaирна темна чеша сива боја со виолетова потточка. Целосен крем за покривање. Лак -боите и изгледот преку Интернет може да се разликуваат малку од вистинскиот производ заради осветлувањето на фотографијата, поставките и разликите во начинот на кој индивидуалните уреди/екрани ја прикажуваат бојата.

Избор на клиент

Сали Хансен Чудо Гел Полски, Сенка Каберне со Бае 492 Новак Попуст
Сали Хансен Чудо Гел Полски, Сенка Каберне со Бае 492

Подолу информациите се само за пакување Постигнете го најдобриот изглед на салонот од удобноста на ваш�

DEN 831.36
2pcs 9d холографски сјај мачки гел гел лак за нокти со бесплатен магнет uv предводен натопено од лак за нокти дома DIY маникир Новак Попуст