ИБД Само ГЕЛ КАШМИР РУМЕНИЛО Впие Надвор ПРАСКА ЛАК УВ Маникир .5 Мл Салон

ИБД Само ГЕЛ КАШМИР РУМЕНИЛО Впие Надвор ПРАСКА ЛАК УВ Маникир .5 Мл Салон

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Ибд воведува само гел, силната 100% чиста гел формула која носи како класичен вистински гел. Нанесете го исто како лакот и бидете наградени со побогата, порамномерна боја. Овој разноврсен гел-лак брзо лечи под ЛЕР или УВ светлина. Исто така, ги штити природните нокти со посилно, долготрајно носење. Отстранувањето на гелот е исто така едноставно. Отстранете го само гел-лакот лесно за само 10 минути без неред и без врева.Инструкции : турнете го и обликувајте го ноктот отстранете го и турнете го ноктот на кутикулата наназад за да го отстраните сјајот и прашината нанесете подлога и излечете 1 минута нанесете тенок слој на боја на ноктите и лекувајте 2 минути нанесете втор слој на боја и излечете 2 минути за да обезбедите завршница на огледалото.

Избор на клиент

Дуојо Транспарентен Третман На Основен Слој За Нокти За Лупење Класичен лак За Нокти, 8мл Новак
Дуојо Транспарентен Третман На Основен Слој За Нокти За Лупење Класичен лак За Нокти, 8мл

Холографски Ефектизработен со холографски пигменти, Ги Менува Боите Врз Основа на Аглите на Гледање, сј

DEN 2.67
Цпу Гел Впие Надвор Ув/ЛЕД Гел База 0.5 мл Новак
Цпу Гел Впие Надвор Ув/ЛЕД Гел База 0.5 мл

Долго трае до 2+ недели Чип слободен технологија Излечива со повеќето ув / ЛЕД светилки Компатибилен со

DEN 108.64
Гелиш Фондација Флекс Гел Лак За Нокти, Основен Слој За Нокти, Неутрални Бои За Лак.5 унца Новак
Гелиш Фондација Флекс Гел Лак За Нокти, Основен Слој За Нокти, Неутрални Бои За Лак.5 унца

Натопете гумен основен гел за нокти со флексибилна заштита + совршенство! Неверојатно основно палто и м�

DEN 2.33
Софи Премиер + Сјај + Печат Систем Нетоксичен, Безбеден, без Сите Груби Хемикалии Новак
Софи Премиер + Сјај + Печат Систем Нетоксичен, Безбеден, без Сите Груби Хемикалии

Софи Лак, Премиер + Сјај + Печат Систем Нетоксична формула базирана на вода и без хемикалии и без вегани и

DEN 152.00
Сали Хансен - Комплетен Салон Маникир Нокти Боја, Корали Новак
Сали Хансен - Комплетен Салон Маникир Нокти Боја, Корали

Формула севоедно натопена Со Кератински Комплекс за посилни нокти Прецизна четка за брзи ефикасни прои

DEN 110.24
Боја Улица Аметист Магла Ленти За Нокти-Северна Светлина Новак
Боја Улица Аметист Магла Ленти За Нокти-Северна Светлина

Носете спектакуларно светлосно шоу на природата на вашите нокти Со Магла Од Аметист, божествена виолет�

DEN 3.00
Вечен Гел Комплет за лак За нокти - 3 Бои + Горниот Слој + Основен Слој Комплетно Натопување На Ув Или ЛЕД Ламба Гел Стартер Новак Попуст
exp експреси Брзо Сув Вегански лак за Нокти, Правејќи Потези, Розова Меурчиња, 0,33 Унца Новак
exp експреси Брзо Сув Вегански лак за Нокти, Правејќи Потези, Розова Меурчиња, 0,33 Унца

Информациите подолу се само по пакет Брз Сув лак за Нокти : овој лак за брзо сушење во среден тон, розовио

DEN 2.00
Колекција За Престој Во Боја На Сали Хансен-лак За Нокти - Розова ќе Спијам во-0,5 fl oz Новак
Колекција За Престој Во Боја На Сали Хансен-лак За Нокти - Розова ќе Спијам во-0,5 fl oz

Терапија во боја : боја што се грижи, нашиот патентиран лак е натопен со масло од арган за да обезбеди хид

DEN 0.33
Сали Хансен Чудо Гел Крофна Продавница Колекција лак, Посипете &засилувач; Зачин, 0.5 Fl Оз Новак Попуст
Сали Хансен Чудо Гел Крофна Продавница Колекција лак, Посипете &засилувач; Зачин, 0.5 Fl Оз

ИЗГЛЕДОТ НА САЛОНОТ : Погледнете го салонот дома со Лак за лак За Лак За Чудо Од Сали Хансен БРОЈ 1 ПРОДАЖ�

DEN 159.84
Ревлон Ноктите Емајл, чип Отпорни лак, Сјајни Сјај Заврши, Во Голи/Кафеава, 130 Позлатени Божица, 0,5 мл Новак
Ревлон Ноктите Емајл, чип Отпорни лак, Сјајни Сјај Заврши, Во Голи/Кафеава, 130 Позлатени Божица, 0,5 мл

Нашата Чип Пркосна и антиизбледена технологија помага бојата да остане живописна подолго за абење отпо

DEN 0.33