САВИЛЕНД 12 ПАРЧИЊА Светат Во Темниот лак За Нокти Со 33 ПАРЧИЊА Класичен Долготраен Пролетен Лето Со Брзо сушење Живописен Трендовски Подарок За Гел-Лак За Денот На

САВИЛЕНД 12 ПАРЧИЊА Светат Во Темниот лак За Нокти Со 33 ПАРЧИЊА Класичен Долготраен Пролетен Лето Со Брзо сушење Живописен

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Ќе ВИ ДОНЕСЕ НЕВЕРОЈАТЕН И УНИКАТЕН ЕФЕКТ савиленд 12 бои свети во темниот сет за гел-лак може да претстави флуоресцентен ефект во текот на денот и прозрачен ефект во текот на ноќта. Шише гел-лак има ефект на две бои, комплет од 12 бои и разновидни бои што ви стојат на располагање, за да создадете персонализирани нокти, што ќе ве направи фокус во толпата. Ques стилски Проѕирен Гел-Лак Сет Содржи 30 живописни точни бои. Составивме 30 трендовски бои заедно за комбинација од сите видови прилики, сите видови сезони, сите видови тонови на кожа и возрасти. Исполнете ги сите ваши барања со сјаен/мат врвен гел за уметност ЗА нокти НАПРАВЕТЕ САМИ дома. Quod konsistency & Лесен за употреба quiland гел-лак за брзо сушење има мазна формула и супериорно самонивелирање за да обезбеди мазна и лесна апликација без чипсување или лупење. Зелениот, синиот, розовиот, голиот, црниот, сивиот и сјајниот гел-лак може да се шири рамномерно без клокотот или собирањето. Qurfect совршен Подарок Со Почетник И Професионален Пријателски Saviland атрактивни 30-боја гел лак доаѓаат во една убава подарок кутија. Јасни упатства за тоа како да ги користите сите производи без разлика дали се професионална употреба или лична употреба. Quilland гел-лак сет е направен од природна смола и здрави состојки, што е вегански и без суровост, низок мирис и безбеден за природните нокти. Со соодветна примена, може да трае повеќе од 28 дена. Само уживајте во забавата на уметноста на ноктите и покажете му на светот вашиот шарм!. Савиленд 12 ПАРЧИЊА Светат Во Темниот лак За Нокти Со 33 ПАРЧИЊА Класичен Долготраен Пролетен Лето Со Брзо сушење Живописен Трендовски Подарок За Гел-Лак За Денот на Мајката.

Избор на клиент

Вечен Гел Комплет за лак За нокти - 3 Бои + Горниот Слој + Основен Слој Комплетно Натопување На Ув Или ЛЕД Ламба Гел Стартер Новак Попуст
Софи Премиер + Сјај + Печат Систем Нетоксичен, Безбеден, без Сите Груби Хемикалии Новак
Софи Премиер + Сјај + Печат Систем Нетоксичен, Безбеден, без Сите Груби Хемикалии

Софи Лак, Премиер + Сјај + Печат Систем Нетоксична формула базирана на вода и без хемикалии и без вегани и

DEN 152.00
Бафасо Двослоен Организатор На Лак За Нокти Држи 70 Шишиња И Фен За Нокти, Кутија за лак со 2 Отстранливи Торбички и Делови Новак Попуст
Гелиш Фондација Флекс Гел Лак За Нокти, Основен Слој За Нокти, Неутрални Бои За Лак.5 унца Новак
Гелиш Фондација Флекс Гел Лак За Нокти, Основен Слој За Нокти, Неутрални Бои За Лак.5 унца

Натопете гумен основен гел за нокти со флексибилна заштита + совршенство! Неверојатно основно палто и м�

DEN 2.33
Орли Лак За Нокти, Гот, 0,6 Течност Унца Новак
Орли Лак За Нокти, Гот, 0,6 Течност Унца

Природен бисер за сјај и издржливост Има покриеност без редеа и брзо се суши УВ инхибиторите спречуваат

DEN 0.33
Екстра Широки Светло Розеви Полирани Лажни Нокти За Вкрстени Мажи Новак
Екстра Широки Светло Розеви Полирани Лажни Нокти За Вкрстени Мажи

Екстра широки полирани нокти подготвени за носење! Дополнителна широка ширина за широки кревети за нок�

DEN 479.84
ИБД Само ГЕЛ КАШМИР РУМЕНИЛО Впие Надвор ПРАСКА ЛАК УВ Маникир .5 Мл Салон Новак
ИБД Само ГЕЛ КАШМИР РУМЕНИЛО Впие Надвор ПРАСКА ЛАК УВ Маникир .5 Мл Салон

Ибд воведува само гел, силната 100% чиста гел формула која носи како класичен вистински гел Нанесете го ис

DEN 0.67
Боја Улица Целосна Продажба Напред лак Ленти [Пензиониран Издание] FMG130 Новак
Боја Улица Целосна Продажба Напред лак Ленти [Пензиониран Издание] FMG130

Целосна Продажба напред е ограничено издание, специјален црн петок, што е неверојатно тешко да се најде!

DEN 0.33
Цпу Гел Впие Надвор Ув/ЛЕД Гел База 0.5 мл Новак
Цпу Гел Впие Надвор Ув/ЛЕД Гел База 0.5 мл

Долго трае до 2+ недели Чип слободен технологија Излечива со повеќето ув / ЛЕД светилки Компатибилен со

DEN 108.64