Растрчани Дива Ленти За Нокти-Ледена Нане | Без УВ, Отпорна На Чипови, Долготрајни Гел Налепници За Нокти | Содржи 27 Обвивки За Нокти, 1 Подготвителна Подлога, 1 Датоте

Растрчани Дива Ленти За Нокти-Ледена Нане | Без УВ, Отпорна На Чипови, Долготрајни Гел Налепници За Нокти | Содржи 27 Обвивки

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

ДОЛГОТРАЈНИ ГЕЛ ленти : сјајните гел нокти што ги посакувате, минус лакот. Нашите ленти за нокти отпорни на чипови, лесни за нанесување гел бараат нула време на сушење и траат до 14 дена. Создадете ја вашата сопствена мани за неколку минути. Само Сјај Не Оди!. ЛЕДЕНА НАНЕ : Ледена нане, боја на целосна покривка со сјајна завршница со висок сјај. Љубов СЈАЈ Педикир Жад Свила? Ова е совршен натпревар!. БРЗА АПЛИКАЦИЈА : Поминете го вашиот изглед за неколку минути со следната генерација во гел. Едноставно нанесете гел ленти за чистење, подготвени нокти потоа извадете го вишокот! Брза апликација, формула без брчки, не УВ суво време. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : Измијте ги рацете, обликувајте нокти со турпија, турнете ја кутикулата наназад, исчистете ги ноктите од масла со вклучена подготвителна подлога, изберете големина на вашата лента, ставете и притиснете лента за нокти, преклопете го вишокот и турнете ја подалеку! Воила! Инстант сјајни, гел нокти. ВКЛУЧУВА : 27 гел ленти за маникир, 1 подлога за подготовка на нокти, 1 турпија за нокти. Лесно отстранете ги лентите за нокти со масло за нокти или ацетон. ДОЛГОТРАЈНИ ГЕЛ ленти : сјајните гел нокти што ги посакувате, минус лакот. Нашите ленти за нокти отпорни на чипови, лесни за нанесување гел бараат нула време на сушење и траат до 14 дена. Создадете ја вашата сопствена мани за неколку минути. Само Сјај Не Оди!. ЛЕДЕНА НАНЕ : Ледена нане, боја на целосна покривка со сјајна завршница со висок сјај. Љубов СЈАЈ Педикир Жад Свила? Ова е совршен натпревар!. БРЗА АПЛИКАЦИЈА : Поминете го вашиот изглед за неколку минути со следната генерација во гел. Едноставно нанесете гел ленти за чистење, подготвени нокти потоа извадете го вишокот! Брза апликација, формула без брчки, не УВ суво време. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : Измијте ги рацете, обликувајте нокти со турпија, турнете ја кутикулата наназад, исчистете ги ноктите од масла со вклучена подготвителна подлога, изберете големина на вашата лента, ставете и притиснете лента за нокти, преклопете го вишокот и турнете ја подалеку! Воила! Инстант сјајни, гел нокти. ВКЛУЧУВА : 27 гел ленти за маникир, 1 подлога за подготовка на нокти, 1 турпија за нокти. Лесно отстранете ги лентите за нокти со масло за нокти или ацетон.

Избор на клиент

Ревлон Максимална Брзина Ноктите Емајл, 24к, 0.5 Фл Оз Новак
Ревлон Максимална Брзина Ноктите Емајл, 24к, 0.5 Фл Оз

Ладна боја за 60 секунди Вградениот врвен слој обезбедува салонмазна завршница Не е потребен горен слој.

DEN 3.00
Aimeili Ноктите Првично Бонд Буквар, U V ПРЕДВОДЕНА Гел Основа За Акрилик Во Прав И Градител Ноктите Гел Новак Попуст
Aimeili Ноктите Првично Бонд Буквар, U V ПРЕДВОДЕНА Гел Основа За Акрилик Во Прав И Градител Ноктите Гел

Користете пред основниот слој на ноктите, го подготвува ноктот за силна адхезија Апсорбира брзо, не Е ПО

DEN 111.84
Сали Хансен - Комплетен Салон Маникир Нокти Боја, Корали Новак
Сали Хансен - Комплетен Салон Маникир Нокти Боја, Корали

Формула севоедно натопена Со Кератински Комплекс за посилни нокти Прецизна четка за брзи ефикасни прои

DEN 110.24
Голдфингер Гел Глам Дизајн Ноктите Новак
Голдфингер Гел Глам Дизајн Ноктите

Лесно ќе постигнете геллак за нокти во салон дома, за неколку минути Овие лажни нокти се подготвени за н�

DEN 87.84
Гелиш Фондација Флекс Гел Лак За Нокти, Основен Слој За Нокти, Неутрални Бои За Лак.5 унца Новак
Гелиш Фондација Флекс Гел Лак За Нокти, Основен Слој За Нокти, Неутрални Бои За Лак.5 унца

Натопете гумен основен гел за нокти со флексибилна заштита + совршенство! Неверојатно основно палто и м�

DEN 2.33
Ревлон Ноктите Емајл, чип Отпорни лак, Сјајни Сјај Заврши, Во Голи/Кафеава, 130 Позлатени Божица, 0,5 мл Новак
Ревлон Ноктите Емајл, чип Отпорни лак, Сјајни Сјај Заврши, Во Голи/Кафеава, 130 Позлатени Божица, 0,5 мл

Нашата Чип Пркосна и антиизбледена технологија помага бојата да остане живописна подолго за абење отпо

DEN 0.33
ИБД Само ГЕЛ КАШМИР РУМЕНИЛО Впие Надвор ПРАСКА ЛАК УВ Маникир .5 Мл Салон Новак
ИБД Само ГЕЛ КАШМИР РУМЕНИЛО Впие Надвор ПРАСКА ЛАК УВ Маникир .5 Мл Салон

Ибд воведува само гел, силната 100% чиста гел формула која носи како класичен вистински гел Нанесете го ис

DEN 0.67
Цпу Гел Впие Надвор Ув/ЛЕД Гел База 0.5 мл Новак
Цпу Гел Впие Надвор Ув/ЛЕД Гел База 0.5 мл

Долго трае до 2+ недели Чип слободен технологија Излечива со повеќето ув / ЛЕД светилки Компатибилен со

DEN 108.64
Софи Премиер + Сјај + Печат Систем Нетоксичен, Безбеден, без Сите Груби Хемикалии Новак
Софи Премиер + Сјај + Печат Систем Нетоксичен, Безбеден, без Сите Груби Хемикалии

Софи Лак, Премиер + Сјај + Печат Систем Нетоксична формула базирана на вода и без хемикалии и без вегани и

DEN 152.00
Suwikeke 15ML 2 во 1 Лепак За Нокти Основен Гел И Без Бришење На Горниот Слој со Дехидратор за Нокти И Прајмер ЗА Нокти За Домашна Новак Попуст