Sinchi Auto Sense, 3-10 mil, 13-инчен ламиниран машина за бизнис/канцеларија/училиште, затоплување од 50 секунди никогаш не-jam Тешки термички ламинатор машина 11x17, и за фолии, како

Sinchi Auto Sense, 3-10 mil, 13-инчен ламиниран машина за бизнис/канцеларија/училиште, затоплување од 50 секунди никогаш не-jam

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Во режимот за рачен избор 250 MIC поставување, исто така е совршена машина за апликација со фолија второ до ништо. Само вметнете ја посакуваната торбичка и оставете ја работата на машината во автоматски режим. Анти-jamming структурата го прави џем речиси невозможен, дури и кога торбичката не е правилно вметната. 【Нема чекање】 Нема апсолутно чекање кога се префрлате од потенки во подебели торбички или обратно.Супер-ефикасната комбинација од период за загревање од 50 секунди и брзина на ламинирање од максимум 40 инчи во минута ви заштедува драгоцено време на ламинирани проекти. 【Патентирана технологија против jamming】 Без џем-структура на ролери го прави џем скоро невозможен, повеќето погрешни торбички ќе поминат и ќе го завршат ламинирането по прифатлив квалитет. Тој е идеален за голема канцеларија, училишна и комерцијална употреба. 【Патентирано откривање на дебелина на автоматска смисла】 Машината автоматски ги оптимизира поставките со идентификување на вкупната дебелина на вашата торбичка и документот. 【Луксузно куќиште на алуминиум】 Тешката структура овозможува континуирано ламиниране во количина со квалитет. 【Висока продуктивност】 Комбинацијата на загревање од 50 секунди и максимална брзина од 40 инчи/минута ви заштедува драгоцено време на проекти за ламиниране. Хартијата за чистење е одлична алатка за одржување на ролерите чисти, што ја намалува можноста за џем. Со користење на испорачан носач на хартија од торбичка, сите мали торбички во носачот на хартија ќе бидат ламинирани во исто време, што е многу ефикасно. 【Комплет за стартување】 Пакетот вклучува и десет ламини за ламинирање од 3 милји и еден лист хартија за чистење. 【Нема чекање】 Нема апсолутно чекање кога се префрлате од потенки во подебели торбички или обратно. Потребни се само четири минути за да се ламинираат десет торбички со големина на буква. Ве молиме контактирајте не по е -пошта и ветуваме дека ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа. 【Патентирано откривање на дебелина на автоматска смисла】 Машината автоматски ги оптимизира поставките со идентификување на вкупната дебелина на вашата торбичка и документот. Компатибилен со торбички кои се движат од 3 до 10 милји на една страна, опфаќајќи ги сите достапни торбички на пазарот. Не чекате да се префрлите од потенки во подебели торбички или обратно. Интелигентни автоматски прекинувачи и оладете ги жешките ролери за да го продолжат животниот век. 【Комплет за стартување】 Пакетот вклучува и десет ламини за ламинирање од 3 милји и еден лист хартија за чистење. Само вметнете ја посакуваната торбичка и оставете ја работата на машината во автоматски режим. Само вметнете ја торбичката и оставете ја машината автоматски да ја постави ламиниране.

Избор на клиент

Синчи робусна машина за ламинатор со 6 ролери, 13 тешка 3-10 мил Новак
Синчи робусна машина за ламинатор со 6 ролери, 13 тешка 3-10 мил

【Нема чекање】 Апсолутно не чекате кога се префрлате од потенки во подебели торбички или обратно Оваа с

DEN 1.00
Кралскиот суверен 13 ”инч 2 ролери стакло Топ торбичка ламинатор Новак Попуст
Кралскиот суверен 13 ”инч 2 ролери стакло Топ торбичка ламинатор

Ефикасност : ламинати на 18,90 ин (480 мм) во минута Влезот 13 ”е идеален за документи што се наоѓаат во канцел

DEN 768.00
2 ролни 13 x 656 '/32cmx200m сјајно и мат топол ламиниран филм 1 Основен ламинатор Новак
2 ролни 13 x 656 '/32cmx200m сјајно и мат топол ламиниран филм 1 Основен ламинатор

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испорачува во зависност од времето за ракување по приме

DEN 3.33
Скотски ламиниран диспензер w/ бесплатна кертриџ Новак
Скотски ламиниран диспензер w/ бесплатна кертриџ

Придобивки : Заштедува време и пари, може да се користат насекаде, во секое време предмети се јасно читли

DEN 177.12
Брејди 20585 BLS 850 ламинатор Новак
Брејди 20585 BLS 850 ламинатор

Три заменливи типови на кертриџ за снабдување (двостран ламинат, еднострано преламинат, ламинат со лепи

DEN 3.00