Над решетката за сушење на садот за мијалник, затегнати од не'рѓосувачки челик, центри за мијалник за мијалник Телескопска кујна решетката за кујнски решетки за ми?

Над решетката за сушење на садот за мијалник, затегнати од не'рѓосувачки челик, центри за мијалник за мијалник Телескопска кујна

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Дизајн што може да се повлече : Телескопскиот може да ја прилагоди дренажната корпа, телескопската шипка е бесплатна за цртање, завртките можат слободно да ја поправат должината на корпата за одвод, и не е лесно да се лизне - тој е најдобриот избор за кујнски прибор за јадење и алатки за готвење. Широко користено : решетката за сушење на садот за мијалник во кујната може да постави прибор за јадење и чаши, зеленчук, овошје, нема да предизвика хаос да го направи повеќе и уредно. Space Saver : Со прилагодливи шипки се вклопуваат над мијалникот, на countertop или во мијалникот, зазема само дел од просторот. Гумените раце што не можат да се прошират, чувајте ја решетката да не паѓа во мијалникот и нозете обложени со гума за да го заштитите вашиот мијалник и шалтер од совршено гребење. Материјал со висок квалитет : Овој над напрегач за мијалник усвојува материјал од не'рѓосувачки челик, кој обезбедува силен капацитет за лежиште на оптоварување и долг животен век на услугата. Гаранција за задоволство : Целиот наш производ нуди политика за враќање или гаранција за враќање на парите, доколку имате проблем во врска со вашето купување, PLS слободно комуницирате со нас преку е -пошта, ние секогаш сме тука за да направиме сè како што треба за вас. Функција : Дизајн што може да се повлече : Телескопскиот може да ја прилагоди дренажната корпа, телескопската шипка е бесплатна за цртање, завртките можат слободно да ја поправат должината на корпата за одвод, а не е лесно да се лизне - тоа е најдобриот избор за кујнски прибор за јадење и готвење Алатки.Подобро користени : решетката за сушење на садови за мијалник во кујната може да постави прибор за јадење и чаши, зеленчук, овошје, нема да предизвика хаос да го направи повеќе и уреден. , зазема само дел од просторот. Не-лизгачките гумени раце, чувајте ја решетката да не падне во мијалникот и нозете обложени со гума за да го заштитите вашиот мијалник и шалтер од гребење на материјал за квалитет : Овој над напрегачот за мијалник усвојува материјал од не'рѓосувачки челик, што обезбедува силен капацитет за лежиште на оптоварување и долг животен век . Гаранција за задоволување : Целиот наш производ нуди Политика за враќање или гаранција за враќање на парите, ако имате проблем во врска со вашето купување, PLS слободно комуницирате со нас преку е -пошта, ние секогаш сме тука за да направиме сè што е правилно за You Specification : Тип на ставка : преку Заеднички материјал за мијалник : ПЕТВЕСНА Тежина : Прибл. 510g / 17.99oz Список на пакети : 1 x над цедилка за мијалник.

Item Type: Over The Sink Strainer
Material: PET
Weight: Approx. 510g / 17.99oz
Package List: 1 x Over The Sink Strainer

Избор на клиент

Оксо добро залепи Компактен багажник за садови, бисквит, 13-3/4 x 10-3/8 x 3-1/2 ч Новак
Оксо добро залепи Компактен багажник за садови, бисквит, 13-3/4 x 10-3/8 x 3-1/2 ч

Совршен за плочи, чаши, чаши и многу повеќе Длабоките wallsидови содржат вода, а аглите се обликуваат за ле�

DEN 0.67
Решетката за сушење прибор, 3 прегради, хром Новак
Решетката за сушење прибор, 3 прегради, хром

Боја : Хром Лесно се прицврстува на решетката за преклопување на садот Внатрешноста е поделена на три од

DEN 2.33
Организатор за сушење на садови за сушење на садови и организатор на кујнски фиоки за кујнски фиоки Новак
Организатор за сушење на садови за сушење на садови и организатор на кујнски фиоки за кујнски фиоки

Преклопување на решетката за садови : решетката за одвод ви овозможува ефикасно да ги исушите садовите,

DEN 3.00
Домашни основи 3 парчиња винил обложена челична чинија за садови со лента за капење, кафеава Новак
Домашни основи 3 парчиња винил обложена челична чинија за садови со лента за капење, кафеава

Совршено за сушење на воздухот и складирање на садови : Овој одвод за јадење со голем капацитет обезбеду

DEN 425.44
Лавици за брзање и 1 капење шише со шише со пиво, сушење и санирање, Fastrack12 Еден решетка и една послужавник, бела Новак
Idesign 36660 Евра пластична мрежа за мијалник, заштитник за неливи садови за кујна, бања, подрум, гаража, 12,5 x 11 - црно Новак Попуст