Јахх кујнски садови за одвод, 2 мијалник за миење садови за миење садови за миење садови за миење садови

Јахх кујнски садови за одвод, 2 мијалник за миење садови за миење садови за миење садови за миење садови

DEN 12217.44

Новак

Достапно за нарачка

Дизајн на одвојување и шуплива : Со овој посебен дизајн, прилично е лесно да се соберат и чистат за складирање. Стабилно и безбедно стоење : Дизајн на нозе против лизгање, не е лесен за лизгање, помагаат да Идеја заштеда на простор : Совршено решение за складирање на броја за зачини и билки, ќе седне многу добро на кујнските работни плочки и под шкафовите специјално-кои помагаат да заштедите уште повеќе простор во вашата кујна. Големина : 36*51*39см, Забелешка : Не вклучува лименки за зачини, кујнски прибор, ножеви. Цврст и издржлив : Оваа решетка за складирање е изработена од пластика, цврста и издржлива, не е лесна за 'рѓа и деформација. Дизајн на одвојување и шуплива : Со овој посебен дизајн, прилично е лесно да се соберат и чистат за складирање. Стабилно и безбедно стоење : Дизајн на нозе против лизгање, не е лесен за лизгање, помагаат да Идеја заштеда на простор : Совршено решение за складирање на броја за зачини и билки, ќе седне многу добро на кујнските работни плочки и под шкафовите специјално-кои помагаат да заштедите уште повеќе простор во вашата кујна. Големина : 36*51*39см, Забелешка : Не вклучува лименки за зачини, кујнски прибор, ножеви. Цврст и издржлив : Оваа решетка за складирање е изработена од пластика, цврста и издржлива, не е лесна за 'рѓа и деформација. Повеќе складирање во предмети и прибор за јадење во кујната, без да заземат простор : Ако нема доволно простор во кујната, потребен ви е решение за паметно складирање. Оваа полица за плакари и countertop заштедува простор. Големина : 36*51*39cminstallation Метод : Панч-фризури на подови : 2 слојМатеријал : пластика до различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку различна од сликата. Разлики на мала големина како резултат на рачни мерења. Пакувањата вклучуваат само главен производ.

Избор на клиент

Домашни основи 3 парчиња винил обложена челична чинија за садови со лента за капење, кафеава Новак
Домашни основи 3 парчиња винил обложена челична чинија за садови со лента за капење, кафеава

Совршено за сушење на воздухот и складирање на садови : Овој одвод за јадење со голем капацитет обезбеду

DEN 425.44
Оксо добро залепи Компактен багажник за садови, бисквит, 13-3/4 x 10-3/8 x 3-1/2 ч Новак
Оксо добро залепи Компактен багажник за садови, бисквит, 13-3/4 x 10-3/8 x 3-1/2 ч

Совршен за плочи, чаши, чаши и многу повеќе Длабоките wallsидови содржат вода, а аглите се обликуваат за ле�

DEN 0.67
Мијаохи од не'рѓосувачки челик чаша чаша во форма на чаша во форма на чаша вода од сушење организатор за сушење Новак
Peyton Rack Rack Roll up Rack Shating Rack, 17,7x15,7 инчи над мијалник за миење садови за сушење на кујната од не'рѓосувачки Новак
Peyton Rack Rack Roll up Rack Shating Rack, 17,7x15,7 инчи над мијалник за миење садови за сушење на кујната од не'рѓосувачки

Преку решетката за сушење на мијалник : 17,7 (л) x 15,7 (w) инч Погодно за повеќето мијалници за кујни и шалтер...

DEN 2.67
Решетката за сушење прибор, 3 прегради, хром Новак
Решетката за сушење прибор, 3 прегради, хром

Боја : Хром Лесно се прицврстува на решетката за преклопување на садот Внатрешноста е поделена на три од

DEN 2.33
Fehun тоне, метална кошарка за садови за складирање кујна за складирање кујна за складирање Новак
Fehun тоне, метална кошарка за садови за складирање кујна за складирање кујна за складирање

Ковано железо, кујнски сад за јадење, докажано од 'рѓа, лесна и издржлива, стабилна структура и засилувањ

DEN 1.67