Организатор на табла за сечење ACHVAC, кујна преклопна чинија за сад за сушење на решетката за сушење на решетката за пластика за складирање Дома миење одлично кујнск?

Организатор на табла за сечење ACHVAC, кујна преклопна чинија за сад за сушење на решетката за сушење на решетката за пластика

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Оваа решетка за сушење со повеќе намени за садови над мијалникот е совршена комбинација на решетката за садови, корпа за додатоци за миење садови, решетки за садови, држач за ножеви, држач за прибор за јадење и држач за прибор за јадење. ■ Се одликува со повеќе складирање и силно оптоварување. ■ Рачка за одводнување, лесен за инсталирање, цврст материјал, решетката не се тресе, силно лежиште, водоотпорен и доказ за влага и го зголемува растојанието помеѓу подовите. ■ Заштеда на простор и повеќе хигиенски. ■ Може да се користи како сад за чај 。. Оваа решетка за сушење со повеќе намени за садови над мијалникот е совршена комбинација на решетката за садови, корпа за додатоци за миење садови, решетки за садови, држач за ножеви, држач за прибор за јадење и држач за прибор за јадење. ■ Се одликува со повеќе складирање и силно оптоварување. ■ Рачка за одводнување, лесен за инсталирање, цврст материјал, решетката не се тресе, силно лежиште, водоотпорен и доказ за влага и го зголемува растојанието помеѓу подовите. ■ Заштеда на простор и повеќе хигиенски. ■ Може да се користи како сад за чај 。. Големина : долга 18 см, ширина 21 см, 6,5 см дебелина : бела / сина / розова / бела боја вклучува : 1 × складирање на плочи.

Избор на клиент

Kuyt не'рѓосувачки челик двојно слој, сад за садови за складирање кујна за складирање на кујна 35 * 22 * ​​40см. Новак
Организатор за сушење на садови за сушење на садови и организатор на кујнски фиоки за кујнски фиоки Новак
Организатор за сушење на садови за сушење на садови и организатор на кујнски фиоки за кујнски фиоки

Преклопување на решетката за садови : решетката за одвод ви овозможува ефикасно да ги исушите садовите,

DEN 3.00
Трипир 3-место хоризонтална решетка за црна плоча за колекционерски плочи, плакети, садови и Кина Новак
Трипир 3-место хоризонтална решетка за црна плоча за колекционерски плочи, плакети, садови и Кина

Материјал за квалитет на премиум : Оваа хоризонтална решетка за плочи е направена од супериорен квалите

DEN 0.67
Организатор на плочата Miaohy 8 слотови хромирани лавици за садови за садови за сушење Новак
Организатор на плочата Miaohy 8 слотови хромирани лавици за садови за садови за сушење

Хром позлатена решетка за садови со 8 склопени прегради Одличен избор за сушење садови или чување плочи

DEN 1460.80