Убави рачно печатени керамички лажици со удобна големина за јадење супи, сет од 4 долги рачки лажица супа супа лажица рачно изработена садови

Убави рачно печатени керамички лажици со удобна големина за јадење супи, сет од 4 долги рачки лажица супа супа лажица рачно

DEN 207.84

Новак

Достапно за нарачка

Сет од 4 рачно изработени кинеска керамичка супа лажица. Секоја лажица е мазна и сјајна со многу посебен допир. Тие се навистина убави и ќе се истакнат во вашата кујна. Исклучителна застаклена керамика со рачно насликана цветна шема, совршена за семејна употреба! Полн со кинески карактеристики, изгледа одлично и во домаќинството и ресторанот. Големина одговара за повеќето луѓе : лажиците со должина од 6,75 инчи, широки порцелански широки 1,97 инчи се умерени за повеќето луѓе да ги држат и користат. Сите бои и глазури се безбедни храна, никогаш не избледени и не одат бесплатно. Машината за миење садови и микробрановата безбедна. Одлично за убаво украсена кујна. Совршен избор за подароци за подароци за венчавки или Божиќен подарок. Сет од 4 рачно изработени кинеска керамичка супа лажица. Секоја лажица е мазна и сјајна со многу посебен допир. Тие се навистина убави и ќе се истакнат во вашата кујна. Исклучителна застаклена керамика со рачно насликана цветна шема, совршена за семејна употреба! Полн со кинески карактеристики, изгледа одлично и во домаќинството и ресторанот. Големина одговара за повеќето луѓе : лажиците со должина од 6,75 инчи, широки порцелански широки 1,97 инчи се умерени за повеќето луѓе да ги држат и користат. Сите бои и глазури се безбедни храна, никогаш не избледени и не одат бесплатно. Машината за миење садови и микробрановата безбедна. Одлично за убаво украсена кујна. Совршен избор за подароци за подароци за венчавки или Божиќен подарок. 4 * Долга рачка лажица лажица лажица 100 проценти слободен финиш со рачно насликана завршница - нема трага, декорации, матрици или користени машини. Сите бои и глазури се безбедни храна. Белешка : Машината за миење садови и микробрановата безбедна. Не за употреба во рерна или шпорет. Детали за пакетот : Голем црвен цвет*1 Хонг Фугуи*1 Сино богатство и чест*1 цвеќиња*1 Овие лажици спортуваат многу убави дизајни со рачно печатење, со удобна големина/длабочина за јадење супа од пилешки тестенини или супи во азиски стил и така натаму.

Избор на клиент

Petsola кујна легла долга рачка супа лажица кујна алатка за готвење голема супа лажица лесна за чистење, 31,5x9cm Новак
Зен табела Јапонска тркалезна супа лажица сет од 4 изработени во Јапонија - Бело Новак
Зен табела Јапонска тркалезна супа лажица сет од 4 изработени во Јапонија - Бело

Големина / 5,9 "(15 см) x 1,8" (4,5 см) Материјална / порцеланска текстура / сјајна Направено во Јапонија (минос

DEN 1.00
Супа лажичка против-кавга со повеќе намени за супа од тркалезна супа уникатна 1 Новак
Супа лажичка против-кавга со повеќе намени за супа од тркалезна супа уникатна 1

Тоа се одликите на супата што е пријатно да се зафати за употреба и може да држи повеќе храна или супа до�

DEN 579.20