Џимир Лажни Трепки Визон Меки Волумен Трепки 3Д Бришење Долги Лажни Трепки 14 Пара Пакет

Џимир Лажни Трепки Визон Меки Волумен Трепки 3Д Бришење Долги Лажни Трепки 14 Пара Пакет

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Трепките СО 3Д меки слој и вистинска количина на гламур повеќе блескаат и ги зголемуваат очите. Сите рачно изработени од увезени фини синтетички влакна за да обезбедат трепките да изгледаат како трепки од визон, но 100% без суровост. Флексибилни, но цврсти и неиритирачки ленти за трепки за полесно нанесување трепки и чистење за еднократно користење. Ултра Лесни-само 0,03 гр и толку меки трепки што ќе ви овозможат целодневна удобност при носење на трепките. Правејќи ги очите поживописни и пенливи за да бидете попривлечни и сјајни во секоја прилика.

Избор на клиент

Пакет на темнини на oseозеонгелефон Постави лажни трепки k-ma 9 x 2ea + joseongototeplefant трепки за трепки пакет Новак
Пакет на темнини на oseозеонгелефон Постави лажни трепки k-ma 9 x 2ea + joseongototeplefant трепки за трепки пакет

Лажни трепки со врвен квалитет Најдобра продажба на лажно трепки вклучувајќи лепак Лажни трепки со врв�

DEN 1.67
Трговија на големо со трепки за трепки 10 ленти/постави индивидуални трепки за трепки од 10мм дебелина Новак
Трговија на големо со трепки за трепки 10 ленти/постави индивидуални трепки за трепки од 10мм дебелина

* Вклучени се 10 комплети * Надворешно време на продолжување на трепките, го прошири животот што може да с�

DEN 1091.20
Езолистички лажни обоени трепки - природно 3Д изглед на еднократно око за вештерките - без суровост Новак
Езолистички лажни обоени трепки - природно 3Д изглед на еднократно око за вештерките - без суровост

✅ Сет од четири пара : Долготрајните екстензии на трепките доаѓаат во сет од четири Добивате четири раз�

DEN 239.68
5 парчиња Тематски Лажни Трепки Кутии Фестивалски Стил Кутии За Држачи За Трепки Контејнер За Трепки Новак
5 парчиња Тематски Лажни Трепки Кутии Фестивалски Стил Кутии За Држачи За Трепки Контејнер За Трепки

Дизајнот е убав, симпатичен и практичен, доволно за да се користи во секојдневниот живот и да ги задовол�

DEN 1492.80
Трепки лажни дебели трепки Имитација на мијалник Природни 3Д и долги трепки за трепките 415 Новак
Трепки лажни дебели трепки Имитација на мијалник Природни 3Д и долги трепки за трепките 415

Направете ги очите да изгледаат светло и шармантно Погодно за забави и дневна употреба И висок квалитет

DEN 384.00
Акрилна алатка за палети за лаш за трепки, калемење на лажна конзола за трепки Jade konead onder gane coneass Организатор на Новак
5 Пара Трепки Книги За Лажни Трепки Кутии За Пакување Празни Кутии Со Послужавник Новак
5 Пара Трепки Книги За Лажни Трепки Кутии За Пакување Празни Кутии Со Послужавник

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

DEN 206.40