Ардел гламурски трепки за очи, 106 црни

Ардел гламурски трепки за очи, 106 црни

DEN 152.00

Новак

Достапно за нарачка

еднократно. Лесно за примена. Обезбедува силно, долготрајно задржување за трепки со ленти. Гламурските трепки се совршени за секоја посебна пригода или ноќна ноќ во градот. Нашите најпопуларни смели и пенливи стилови на камшик се еднократно, лесни за аплицирање и го даваат посакуваниот, гламурозен изглед на долги, убави трепки.

Избор на клиент

Тденс Премиум Д Навивам 0,03 Мм Екстензии На Трепките Измешани 10-17мм + Елипса Рамни Трепки 0,15 Д Навивам 8-15мм Новак Попуст
Тденс Премиум Д Навивам 0,03 Мм Екстензии На Трепките Измешани 10-17мм + Елипса Рамни Трепки 0,15 Д Навивам 8-15мм

КВАЛИТЕТ : Изработени Со Висококвалитетни Екстензии На Свилени Трепки Од Лажно Визон,Меки, Лесни и Удоб�

DEN 270.40
5 Пара Трепки Книги За Лажни Трепки Кутии За Пакување Празни Кутии Со Послужавник Новак
5 Пара Трепки Книги За Лажни Трепки Кутии За Пакување Празни Кутии Со Послужавник

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

DEN 206.40
Пакет на темнини на oseозеонгелефон Постави лажни трепки k-ma 9 x 2ea + joseongototeplefant трепки за трепки пакет Новак
Пакет на темнини на oseозеонгелефон Постави лажни трепки k-ma 9 x 2ea + joseongototeplefant трепки за трепки пакет

Лажни трепки со врвен квалитет Најдобра продажба на лажно трепки вклучувајќи лепак Лажни трепки со врв�

DEN 1.67
Ардел модни трепки пар - 110 деми трепки Новак
Ардел модни трепки пар - 110 деми трепки

Природен изглед на целосни убави трепки Овие се најпопуларните трепки бидејќи ги даваат посакуваните Т

DEN 0.33
Розова Виолетова Бела Црна Црвена Боја Кутија За Пакување Трепки Шарена Кутија За Хартија За Пакување Трепки Новак
5/10/20 парчиња Квадратна Кутија ЗА Пакување Со Лажни Трепки 3Д Визон Трепки Кутии Со Магнетни Трепки Празни Новак
Акрилна алатка за палети за лаш за трепки, калемење на лажна конзола за трепки Jade konead onder gane coneass Организатор на Новак
тенки трепки 12 Калемење на трепките лажни редови големи виткање И Трепките Лепак Пенкало Новак
тенки трепки 12 Калемење на трепките лажни редови големи виткање И Трепките Лепак Пенкало

Трепки : Лесни И Свилени, Природни и Удобни Трепки Долги Ленти За Трепки 30 Трепки За 20 Кратки Трепки Рефу�

DEN 0.67