Лажни Трепки Меки Трепки Од Визон Природни Трепки Со Среден Волумен Трепки ЗА Очи 16мм Ц Ленти За Виткање Екстензии 8 Пара Пакување Од Јавамика

Лажни Трепки Меки Трепки Од Визон Природни Трепки Со Среден Волумен Трепки ЗА Очи 16мм Ц Ленти За Виткање Екстензии 8 Пара Пакување

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

Природни меки трепки од визон, со должина од 16 мм, среден волумен и заоблена шема за да додадете вистинска количина на должина и волумен на вашите очи за ефект на осветлување на очите. Направени од 100% вештачки влакна без суровост, меки и природни како трепките од визон, полни и треперливи трепки без да бидат премногу над-врвот се создаваат. Флексибилна, удобна и претходно закривена лента за трепки, создава удобно вклопување за очите, што го олеснува носењето трепки и без иритација на очите. Ултра лесни и издржливи трепки, нема да ги оптоваруваат трепките или да се чувствуваат непријатно, особено за употреба на нови трепки, ќе уживате во толку удобно носење цел ден. Бидете сигурни да ги пробате. Достапни се сите бесплатни враќања и размени или враќање на средствата, доколку имате некаков проблем или незадоволство од трепките. Задоволството на клиентите е нашата врвна потрага.

Избор на клиент

3Д ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ: РАСКОШНИ Новак
3Д ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ: РАСКОШНИ

Еднократно до 25 пати Природен изглед Ултрацрните трепки без суровост се направени со веганска, синтети�

DEN 0.33
5 парчиња Тематски Лажни Трепки Кутии Фестивалски Стил Кутии За Држачи За Трепки Контејнер За Трепки Новак
5 парчиња Тематски Лажни Трепки Кутии Фестивалски Стил Кутии За Држачи За Трепки Контејнер За Трепки

Дизајнот е убав, симпатичен и практичен, доволно за да се користи во секојдневниот живот и да ги задовол�

DEN 1492.80
KISS LASH COUTURE Faux Faux Extensions Short/Medium Новак
KISS LASH COUTURE Faux Faux Extensions Short/Medium

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

DEN 207.68
Акрилна алатка за палети за лаш за трепки, калемење на лажна конзола за трепки Jade konead onder gane coneass Организатор на Новак
Шарени Трепки Пакет 5 Пар 3Д Вештачки Трепки Разнобојни Лажни Трепки Кадрави Мазни Природни Изглед Лажни Трепки Новак