Трепки За Очи 5 Пара Вештачки Трепки Лажни Трепки За Повеќекратна Употреба Природни Меки Алатки Лажни Трепки За Продолжување На Шминка

Трепки За Очи 5 Пара Вештачки Трепки Лажни Трепки За Повеќекратна Употреба Природни Меки Алатки Лажни Трепки За Продолжување

DEN 254.40

Новак

Достапно за нарачка

Секојдневни Природни Трепки-пакет со лажни трепки, совршена мудрост и полнота, навивањето ќе направи секој да изгледа со вистинска големина за секој секојдневно носење, дел од вашата дневна рутина. Подарок За Жени/Девојки-ние секогаш сакаме да им ги дадеме нашите најдобри желби и убавина на нашите роднини и пријатели во секој важен момент - Нова година, денот на Вљубените, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Забава, Косплеј и така натаму. Висок Квалитет-ОВИЕ 3д Лажни Трепки се изработени од супериорен материјал од синтетички влакна, сите рачно изработени, помеки и лесни, нема да донесат никаков товар или иритација на вашите очи, толку удобни како нашите сопствени трепки. Јасни Невидливи Ленти - помеки и пофлексибилни , подобро прилагодени за вашите очи, можете да ги прилагодите и свиткате за да ја ласкате формата на очите, лесна и брза примена. Гаранција за квалитет-Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме задоволително решение!. Опис : Точка : 5 пара 3д визон половина лажни трепки. Карактеристики : 3д, природни, меки, рачно изработени, мали кластери се вкрстуваат и можат повторно да се користат. Боја : Црна како да носите трепки : исечете ги лажните трепки малку со ножици за да одговараат на големината на очите. Држете го коренот на лажните трепки и нанесете лепак, а двата краја може да бидат обложени повеќе за да спречите дрскост. По 20 секунди, лепилото е полусуво и транспарентно пред носење. Погледнете надолу, насочете се кон средниот раб на трепките, прво залепете ја средината, а потоа двете страни и нежно притиснете. Нежно стиснете го со виткање трепки за лажните трепки да изгледаат природно свиткани. Ајлајнерот го следи коренот на трепките и го прикажува ефектот на ајлајнер со опашката на окото што се крева нагоре. Содржина на пакетот : 1 * 5 пара трепки.

Избор на клиент

Ардел индивидуални триоа трепки, црно, средно Новак
Ардел индивидуални триоа трепки, црно, средно

Без јазол, природни трепки Постојано завиткан и водоотпорен Нанесете 1015 трепки по око Без јазол, природ�

DEN 2.33
ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР Лепило За Трепки Низок Мирис/Суши во 0,5 Новак
ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР Лепило За Трепки Низок Мирис/Суши во 0,5

Нашето Оригинално брзо суво црно лепило е разноврсно и може лесно да се користи за почетник или професи�

DEN 79.84
Џимир Лажни Трепки Визон Меки Волумен Трепки 3Д Бришење Долги Лажни Трепки 14 Пара Пакет Новак
Џимир Лажни Трепки Визон Меки Волумен Трепки 3Д Бришење Долги Лажни Трепки 14 Пара Пакет

Трепките СО 3Д меки слој и вистинска количина на гламур повеќе блескаат и ги зголемуваат очите...

DEN 1.00
Ardell Wispies Окото за очи, бр. 122 црно Новак Попуст
Ardell Wispies Окото за очи, бр. 122 црно

Овие трепки се совршени за подобрување на очите за секојдневен изглед Овие се најпопуларните трепки би�

DEN 105.44
Тденс Премиум Д Навивам 0,03 Мм Екстензии На Трепките Измешани 10-17мм + Елипса Рамни Трепки 0,15 Д Навивам 8-15мм Новак Попуст
Тденс Премиум Д Навивам 0,03 Мм Екстензии На Трепките Измешани 10-17мм + Елипса Рамни Трепки 0,15 Д Навивам 8-15мм

КВАЛИТЕТ : Изработени Со Висококвалитетни Екстензии На Свилени Трепки Од Лажно Визон,Меки, Лесни и Удоб�

DEN 270.40
Акрилна алатка за палети за лаш за трепки, калемење на лажна конзола за трепки Jade konead onder gane coneass Организатор на Новак
Трговија на големо со трепки за трепки 10 ленти/постави индивидуални трепки за трепки од 10мм дебелина Новак
Трговија на големо со трепки за трепки 10 ленти/постави индивидуални трепки за трепки од 10мм дебелина

* Вклучени се 10 комплети * Надворешно време на продолжување на трепките, го прошири животот што може да с�

DEN 1091.20
Ардел гламурски трепки за очи, 106 црни Новак
Ардел гламурски трепки за очи, 106 црни

еднократно Лесно за примена Обезбедува силно, долготрајно задржување за трепки со ленти Гламурските тр

DEN 152.00
тенки трепки 12 Калемење на трепките лажни редови големи виткање И Трепките Лепак Пенкало Новак
тенки трепки 12 Калемење на трепките лажни редови големи виткање И Трепките Лепак Пенкало

Трепки : Лесни И Свилени, Природни и Удобни Трепки Долги Ленти За Трепки 30 Трепки За 20 Кратки Трепки Рефу�

DEN 0.67
Ролери x трепки 5 очни големи трепки лажни крцкави волумен! Трепки пар/многу трепки за трепки лепак Новак
Ролери x трепки 5 очни големи трепки лажни крцкави волумен! Трепки пар/многу трепки за трепки лепак

Дебели трепки Природни трепки со лепак поставени трепки кластери природни трепки невидливи ленти кафе�

DEN 58.72
3Д ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ: РАСКОШНИ Новак
3Д ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ: РАСКОШНИ

Еднократно до 25 пати Природен изглед Ултрацрните трепки без суровост се направени со веганска, синтети�

DEN 0.33
5 Пара Трепки Книги За Лажни Трепки Кутии За Пакување Празни Кутии Со Послужавник Новак
5 Пара Трепки Книги За Лажни Трепки Кутии За Пакување Празни Кутии Со Послужавник

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

DEN 206.40
Шарени Трепки Пакет 5 Пар 3Д Вештачки Трепки Разнобојни Лажни Трепки Кадрави Мазни Природни Изглед Лажни Трепки Новак
Црн Среден / 17/16 Инчен Широк CATEYE Три Магнет Луксузни Магнетни Лажни Трепки и Магнетни Ајлајнер Комбо Сет 64C Новак