Притиснете на кутиите за нокти за пакување и комбо кутија поставени празни со послужавник, стилови 2,20 кутии со послужавник

Притиснете на кутиите за нокти за пакување и комбо кутија поставени празни со послужавник, стилови 2,20 кутии со послужавник

DEN 1948.80

Новак

Достапно за нарачка

Функција за лажни кутии за складирање на трепките : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат трепките на места и да одржуваат форма, исто така, можат да ги одржуваат чисти, суви и организирани на безбедно место. Белешка : Пакетот не содржи лажни трепки. Лесен за употреба : Празниот лажен случај за складирање на трепките може да ги заштити лажните трепки да не се смачкаат или да се оштетат, да држат трепки безбедно и да ги задржат да изгледаат одлично. Празен лажен случај за складирање на трепките Издржлив материјал : Сите се безбеден и сигурен материјал што нема да му наштети на вашето тело или лажни трепки, можете да ги користите долго време. Лесно за носење и складирање : Овие лажни кутии за складирање на трепките се со големина, кои ви овозможуваат лесно да носите и да чувате различни типови лажни трепки, погодни за патување и дневна употреба. Совршен подарок : Овие кутии за складирање на трепки не се само куќиште за контејнери за трепки може да биде алатка за убавина за дома и салон, туку и стилски подарок за вашиот пријател. Идеален подарок за шминка за девојка, мајка или други пријатели. Функција за лажни кутии за складирање на трепките : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат трепките на места и да одржуваат форма, исто така, можат да ги одржуваат чисти, суви и организирани на безбедно место. Белешка : Пакетот не содржи лажни трепки. Лесен за употреба : Празниот лажен случај за складирање на трепките може да ги заштити лажните трепки да не се смачкаат или да се оштетат, да држат трепки безбедно и да ги задржат да изгледаат одлично. Празен лажен случај за складирање на трепките Издржлив материјал : Сите се безбеден и сигурен материјал што нема да му наштети на вашето тело или лажни трепки, можете да ги користите долго време. Лесно за носење и складирање : Овие лажни кутии за складирање на трепките се со големина, кои ви овозможуваат лесно да носите и да чувате различни типови лажни трепки, погодни за патување и дневна употреба. Совршен подарок : Овие кутии за складирање на трепки не се само куќиште за контејнери за трепки може да биде алатка за убавина за дома и салон, туку и стилски подарок за вашиот пријател. Идеален подарок за шминка за девојка, мајка или други пријатели. Лажен материјал за трепки : Опсег на трепките на трепките : Бенд со црна памучна лента Тип : лажни трепки на трепките Тип : Целосно ленти за трепки, празниот случај на трепки може да ви помогне да организирате и прикажете различни видови на лажни трепки во секојдневниот живот, одржување на вашата соба и маса уредни додека додавате убави Допрете до украсите на вашата соба, идеални подароци за жени и девојчиња. Топло известување : 1. Пакетот не содржи лажни трепки. 2. Ве молиме, оставете грешки во мала големина како резултат на рачното мерење. 3. Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани. Ви благодариме за вашето разбирање.

Избор на клиент

KISS LASH COUTURE Faux Faux Extensions Short/Medium Новак
KISS LASH COUTURE Faux Faux Extensions Short/Medium

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

DEN 207.68
Трепки лажни дебели трепки Имитација на мијалник Природни 3Д и долги трепки за трепките 415 Новак
Трепки лажни дебели трепки Имитација на мијалник Природни 3Д и долги трепки за трепките 415

Направете ги очите да изгледаат светло и шармантно Погодно за забави и дневна употреба И висок квалитет

DEN 384.00
5 Пара Трепки Книги За Лажни Трепки Кутии За Пакување Празни Кутии Со Послужавник Новак
5 Пара Трепки Книги За Лажни Трепки Кутии За Пакување Празни Кутии Со Послужавник

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

DEN 206.40
3Д ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ: РАСКОШНИ Новак
3Д ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ: РАСКОШНИ

Еднократно до 25 пати Природен изглед Ултрацрните трепки без суровост се направени со веганска, синтети�

DEN 0.33
Езолистички лажни обоени трепки - природно 3Д изглед на еднократно око за вештерките - без суровост Новак
Езолистички лажни обоени трепки - природно 3Д изглед на еднократно око за вештерките - без суровост

✅ Сет од четири пара : Долготрајните екстензии на трепките доаѓаат во сет од четири Добивате четири раз�

DEN 239.68
Ардел гламурски трепки за очи, 106 црни Новак
Ардел гламурски трепки за очи, 106 црни

еднократно Лесно за примена Обезбедува силно, долготрајно задржување за трепки со ленти Гламурските тр

DEN 152.00
Џимир Лажни Трепки Визон Меки Волумен Трепки 3Д Бришење Долги Лажни Трепки 14 Пара Пакет Новак
Џимир Лажни Трепки Визон Меки Волумен Трепки 3Д Бришење Долги Лажни Трепки 14 Пара Пакет

Трепките СО 3Д меки слој и вистинска количина на гламур повеќе блескаат и ги зголемуваат очите Сите рачн

DEN 1.00
тенки трепки 12 Калемење на трепките лажни редови големи виткање И Трепките Лепак Пенкало Новак
тенки трепки 12 Калемење на трепките лажни редови големи виткање И Трепките Лепак Пенкало

Трепки : Лесни И Свилени, Природни и Удобни Трепки Долги Ленти За Трепки 30 Трепки За 20 Кратки Трепки Рефу�

DEN 0.67
Пакет на темнини на oseозеонгелефон Постави лажни трепки k-ma 9 x 2ea + joseongototeplefant трепки за трепки пакет Новак
Пакет на темнини на oseозеонгелефон Постави лажни трепки k-ma 9 x 2ea + joseongototeplefant трепки за трепки пакет

Лажни трепки со врвен квалитет Најдобра продажба на лажно трепки вклучувајќи лепак Лажни трепки со врв�

DEN 1.67
Naturел Дуралаш Природни Блесок Средно Црно Новак
Naturел Дуралаш Природни Блесок Средно Црно

Индивидуални трепки со природен изглед Разгореа и без јазли Содржи 56 индивидуални трепки Individualел Индив

DEN 0.67