Обоени трепки мачка око Руски трепки за мијалник 5 бои природни меки wispy dd навивам лажен трепки розови сини ленти за трепки пакувања 10 пара од mavphnee

Обоени трепки мачка око Руски трепки за мијалник 5 бои природни меки wispy dd навивам лажен трепки розови сини ленти за трепки

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

5 бои на трепки : 5 различни бои го прават уште позабавно да го создадете вашето кука. Мека и лесна : Направено од премиум свилени влакна, лесни и нема товар на очите. Тие се меки како вистинско мијалник, ви даваат луксузно искуство со носење. Лесен за употреба : Овие обоени трепки имаат флексибилен опсег со камшик, ги прават лесни за примена. Совршено ќе одговара на очните капаци. Повторно користење : Висококвалитетни трепки за мијалник се издржливи и може да се користат повторно до 15 пати со вашата соодветна грижа и складирање. Мавфни сака да ви каже : Ние сме без суровост, затоа не грижете се за безбедноста на нашите крзнени пријатели. Ако имате какво било прашање или сугестија, ве молиме слободно кажете ни. 5 бои на трепки : 5 различни бои го прават уште позабавно да го создадете вашето кука. Мека и лесна : Направено од премиум свилени влакна, лесни и нема товар на очите. Тие се меки како вистинско мијалник, ви даваат луксузно искуство со носење. Лесен за употреба : Овие обоени трепки имаат флексибилен опсег со камшик, ги прават лесни за примена. Совршено ќе одговара на очните капаци. Повторно користење : Висококвалитетни трепки за мијалник се издржливи и може да се користат повторно до 15 пати со вашата соодветна грижа и складирање. Мавфни сака да ви каже : Ние сме без суровост, затоа не грижете се за безбедноста на нашите крзнени пријатели. Ако имате какво било прашање или сугестија, ве молиме слободно кажете ни.

Избор на клиент

3Д ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ: РАСКОШНИ Новак
3Д ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ: РАСКОШНИ

Еднократно до 25 пати Природен изглед Ултрацрните трепки без суровост се направени со веганска, синтети�

DEN 0.33
Акрилна алатка за палети за лаш за трепки, калемење на лажна конзола за трепки Jade konead onder gane coneass Организатор на Новак
Кутија За Пакување Трепки Од Хартија Кутии За Трепки За Пакување Трепки За Пакување Ленти Празен Случај Новак
Кутија За Пакување Трепки Од Хартија Кутии За Трепки За Пакување Трепки За Пакување Ленти Празен Случај

Сигурен материјал, стабилни перформанси и долг работен век Лесен е за употреба и ви носи многу погоднос�

DEN 1502.40
Џимир Лажни Трепки Визон Меки Волумен Трепки 3Д Бришење Долги Лажни Трепки 14 Пара Пакет Новак
Џимир Лажни Трепки Визон Меки Волумен Трепки 3Д Бришење Долги Лажни Трепки 14 Пара Пакет

Трепките СО 3Д меки слој и вистинска количина на гламур повеќе блескаат и ги зголемуваат очите...

DEN 1.00