Фомијес 4 парчиња Лепливи Трепки Помошни Пинцети За Трепки За Лажни Трепки Алатка За Апликатор За Трепки Алатки За Продолжување На Трепките Апликатор За Трепки Кли

Фомијес 4 парчиња Лепливи Трепки Помошни Пинцети За Трепки За Лажни Трепки Алатка За Апликатор За Трепки Алатки За Продолжување

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

пластика. Алатка За Продолжување на трепките : алатката за апликатор За Трепки е компактна големина, пренослива и лесна по тежина, лесна за носење и употреба. Пинцети за трепки За Екстензии : + Чиста и хигиенска ● Обезбедува почисто и поудобно искуство без да ги повредите сопствените трепки. Клип За Апликатор за трепки : Овој Производ е Мал, Лесен и Лесен За Носење, Така што Можете да Го носите Со себе Каде И да Одите. Пинцети за трепки За Продолжување На Трепките : Компактна Големина, Пренослива и Мала Тежина, Лесна за Носење и Употреба. Држач за трепки : + Лесен за носење овој производ е мал, со мала тежина и лесен за носење, така што можете да го носите со себе каде и да одите. Пакетот Вклучува 4 х алатки за апликатори За трепки Карактеристики-Боја : Светло Жолти трепки-Големина : 6, 00Х3, 50Х1, 00см/2, 36Х1, 38Х0 Пинцети за Трепки. - Материјал : Пластична трепка-закривеноста и должината на врвот се разумни, што е погодно за земање и носење лажни трепки. - Откако ќе нанесете лепак за трепки, користете алатка за апликатор за трепки наместо прсти за стегање и носење фиксна алатка за продолжување на трепките со лажни трепки. - Лесен е за ракување, го забрзува процесот на шминкање и заштедува време алатка за апликатор за лажни трепки. - Компактна големина, пренослив и лесен по тежина, лесен за носење и употреба лажни трепки. - Изработен од добар пластичен материјал, безбеден и издржлив за употреба, служејќи доживотна пинцета за трепки за продолжување на трепките.Информации За стоки Екстензии За Трепки Пинцети тие можат да спречат вашите раце да бидат директни со маскара, лепак или лажни трепки, за да го одржат процесот на шминкање во ред.пинцети За трепки Нашата алатка за апликатор за трепки може да ви помогне многу добро да ги залепите лажните трепки, да ви помогне лесно да ги прилагодите лажните трепки, заштедувајќи време и напор.

Избор на клиент

Шарени Трепки Пакет 5 Пар 3Д Вештачки Трепки Разнобојни Лажни Трепки Кадрави Мазни Природни Изглед Лажни Трепки Новак
Allove Super Easy Easy Volume Oulber Extensions и Premade Fan Volume The Lashes Новак Попуст
Allove Super Easy Easy Volume Oulber Extensions и Premade Fan Volume The Lashes

Стабилна навивам повеќе од 1 година : Нашите волуменски екстензии на камшик се двојно загреани за задржу

DEN 399.68
Пакет на темнини на oseозеонгелефон Постави лажни трепки k-ma 9 x 2ea + joseongototeplefant трепки за трепки пакет Новак
Пакет на темнини на oseозеонгелефон Постави лажни трепки k-ma 9 x 2ea + joseongototeplefant трепки за трепки пакет

Лажни трепки со врвен квалитет Најдобра продажба на лажно трепки вклучувајќи лепак Лажни трепки со врв�

DEN 1.67
ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР Лепило За Трепки Низок Мирис/Суши во 0,5 Новак
ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР Лепило За Трепки Низок Мирис/Суши во 0,5

Нашето Оригинално брзо суво црно лепило е разноврсно и може лесно да се користи за почетник или професи�

DEN 79.84
5/10/20 парчиња Квадратна Кутија ЗА Пакување Со Лажни Трепки 3Д Визон Трепки Кутии Со Магнетни Трепки Празни Новак
Тденс Премиум Д Навивам 0,03 Мм Екстензии На Трепките Измешани 10-17мм + Елипса Рамни Трепки 0,15 Д Навивам 8-15мм Новак Попуст
Тденс Премиум Д Навивам 0,03 Мм Екстензии На Трепките Измешани 10-17мм + Елипса Рамни Трепки 0,15 Д Навивам 8-15мм

КВАЛИТЕТ : Изработени Со Висококвалитетни Екстензии На Свилени Трепки Од Лажно Визон,Меки, Лесни и Удоб�

DEN 270.40
Трговија на големо со трепки за трепки 10 ленти/постави индивидуални трепки за трепки од 10мм дебелина Новак
Трговија на големо со трепки за трепки 10 ленти/постави индивидуални трепки за трепки од 10мм дебелина

* Вклучени се 10 комплети * Надворешно време на продолжување на трепките, го прошири животот што може да с�

DEN 1091.20