Ифловедекд Зелени Трепки 10 Пара Обоени Трепки Трепки за Ноќта на Вештерките руски Ленти Трепки со Трепки Од Вештачко Визон Во Боја Меки Долги Трепки Во Боја Еднокр?

Ифловедекд Зелени Трепки 10 Пара Обоени Трепки Трепки за Ноќта на Вештерките руски Ленти Трепки со Трепки Од Вештачко Визон

DEN 159.84

Новак

Достапно за нарачка

ТРЕПКИ во ЗЕЛЕНА БОЈА : 7 пара во фиоки за пакување, трепки во зелена боја како фотографии. ПОГОДЕН за ШИРОКИ ПРИЛИКИ : нашите обоени трепки може да Се носат во многу прилики, како што се ноќта на вештерките, денот на благодарноста, божиќ и други големи фестивали, можете да носите и обоени трепки на забави, манга косплеј, забави со маскенбал, можете дури и да носите обоени трепки секојдневно, нашите трепки со боја погодна за секојдневно носење. РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ТРЕПКИ ВО БОЈА БЕЗ СУРОВОСТ : трепките во боја НА IFLOVEDEKD користат висококвалитетни синтетички влакна од вештачко визон, меки и меки како вистински трепки од визон, без суровост и вегански. 100% рачно изработени обоени трепки за поприроден ефект на виткање. Трепките од вештачко визон имаат повеќеслоен изглед за дополнителен волумен. МЕКА ЛЕНТА И ЛАЖНИ ТРЕПКИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА со БОЈА : трепките со боја се направени од чисти памучни тенки обоени трепки, кои се удобни и хипоалергични. Нашите трепки во боја се внимателно згрижени и можат да се користат многу пати. 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА : Ако имате проблем со нашите лажни трепки со боја или не сте задоволни со обоените трепки , ве молиме контактирајте не за да го решите вашиот проблем. Ние ќе ви дадеме задоволително решение додека не се задоволат вашите потреби. Пробајте ги нашите производи за трепки во боја сега!.

Избор на клиент

5/10/20 парчиња Квадратна Кутија ЗА Пакување Со Лажни Трепки 3Д Визон Трепки Кутии Со Магнетни Трепки Празни Новак
Ардел гламурски трепки за очи, 106 црни Новак
Ардел гламурски трепки за очи, 106 црни

еднократно Лесно за примена Обезбедува силно, долготрајно задржување за трепки со ленти Гламурските тр

DEN 152.00
Црн Среден / 17/16 Инчен Широк CATEYE Три Магнет Луксузни Магнетни Лажни Трепки и Магнетни Ајлајнер Комбо Сет 64C Новак
Трепки лажни дебели трепки Имитација на мијалник Природни 3Д и долги трепки за трепките 415 Новак
Трепки лажни дебели трепки Имитација на мијалник Природни 3Д и долги трепки за трепките 415

Направете ги очите да изгледаат светло и шармантно Погодно за забави и дневна употреба И висок квалитет

DEN 384.00
Тденс Премиум Д Навивам 0,03 Мм Екстензии На Трепките Измешани 10-17мм + Елипса Рамни Трепки 0,15 Д Навивам 8-15мм Новак Попуст
Тденс Премиум Д Навивам 0,03 Мм Екстензии На Трепките Измешани 10-17мм + Елипса Рамни Трепки 0,15 Д Навивам 8-15мм

КВАЛИТЕТ : Изработени Со Висококвалитетни Екстензии На Свилени Трепки Од Лажно Визон,Меки, Лесни и Удоб�

DEN 270.40
KISS LASH COUTURE Faux Faux Extensions Short/Medium Новак
KISS LASH COUTURE Faux Faux Extensions Short/Medium

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

DEN 207.68
Ardell Wispies Окото за очи, бр. 122 црно Новак Попуст
Ardell Wispies Окото за очи, бр. 122 црно

Овие трепки се совршени за подобрување на очите за секојдневен изглед Овие се најпопуларните трепки би�

DEN 105.44
Naturел Дуралаш Природни Блесок Средно Црно Новак
Naturел Дуралаш Природни Блесок Средно Црно

Индивидуални трепки со природен изглед Разгореа и без јазли Содржи 56 индивидуални трепки...

DEN 0.67
Џимир Лажни Трепки Визон Меки Волумен Трепки 3Д Бришење Долги Лажни Трепки 14 Пара Пакет Новак
Џимир Лажни Трепки Визон Меки Волумен Трепки 3Д Бришење Долги Лажни Трепки 14 Пара Пакет

Трепките СО 3Д меки слој и вистинска количина на гламур повеќе блескаат и ги зголемуваат очите...

DEN 1.00