Химирел лажни трепки природен изглед мачка око лажни трепки од 10 мм кратки трепки за мијалник изгледаат природни лажни трепки 10 пара лажни трепки пакувања

Химирел лажни трепки природен изглед мачка око лажни трепки од 10 мм кратки трепки за мијалник изгледаат природни лажни трепки

DEN 684.80

Новак

Достапно за нарачка

- Екстремно природен стил - Овие трепки се дизајнирани со граничен пламен и природен волумен на надворешните агли, кои ќе ги продолжат вашите вистински трепки во најприроден стил. - Бидете во можност секојдневно да носите - висококвалитетниот памучен опсег е прилично мека и лесна. Оттука, тие се исто така погодни за да ги трескаат почетниците. Лесен за употреба - Со флексибилниот опсег, лесно е да се примени и нема да ги направи очите непријатни. Издржливите трепки можат да се користат повторно околу 10 пати ако ги користевте правилно. - Вегански трепки - Овие трепки се изработени од високо квалитетни синтетички влакна, тотално без суровост!. - Набавка без ризик - Ако не сте задоволни од нашите трепки, ние ќе ви дадеме целосна наплата. Ако имате какво било прашање или предлог, контактирајте не!. Карактеристики на производот : Лесен стил на природен стил и вегански трепки Трајни и бесплатно набавка на ризик ⅰ. Внимание Ве молиме, нема лепак во пакетот, лепилото на трепките е за фиксирање на пакувањето, мора да го исчистите пред да го користите. Ⅱ. Зошто го изберете Химирел? Пар шармантни очи можат да се направат поубави и поголема самодоверба. Ние сме посветени на правење на најубавите лажни трепки, кои можат да ги рафинираат очите. Изберете нè! Вашата насмевка може да биде повеќе шармантна! Ⅲ. Како да аплицирате? 1. Повикувајќи ги трепките од фиоката за камшик, извадете го лепилото на трепките. (Глајните се користат само за да ги поправите трепките) 2. Исечете ги трепките за да одговараат на очите пред да ги носите. Нанесете лепило за трепки на опсегот на трепките. 3.Поставете околу 30 -тите години, а потоа ставете ги трепките на очите. 4. Комплетирајте софистицирана шминка. Ⅳ.Risk Бесплатно купување. Вашето задоволство е наша најголема потрага! Ако не сте задоволни со производот, ние ви нудиме бесплатна замена или целосна наплата. Бидете сигурни да не контактирате прво ако имате какво било прашање или предлог!.

Избор на клиент

Ролери x трепки 5 очни големи трепки лажни крцкави волумен! Трепки пар/многу трепки за трепки лепак Новак
Ролери x трепки 5 очни големи трепки лажни крцкави волумен! Трепки пар/многу трепки за трепки лепак

Дебели трепки Природни трепки со лепак поставени трепки кластери природни трепки невидливи ленти кафе�

DEN 58.72
Розова Виолетова Бела Црна Црвена Боја Кутија За Пакување Трепки Шарена Кутија За Хартија За Пакување Трепки Новак
5 Пара Трепки Книги За Лажни Трепки Кутии За Пакување Празни Кутии Со Послужавник Новак
5 Пара Трепки Книги За Лажни Трепки Кутии За Пакување Празни Кутии Со Послужавник

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

DEN 206.40
Трепки лажни дебели трепки Имитација на мијалник Природни 3Д и долги трепки за трепките 415 Новак
Трепки лажни дебели трепки Имитација на мијалник Природни 3Д и долги трепки за трепките 415

Направете ги очите да изгледаат светло и шармантно Погодно за забави и дневна употреба И висок квалитет

DEN 384.00
Ардел гламурски трепки за очи, 106 црни Новак
Ардел гламурски трепки за очи, 106 црни

еднократно Лесно за примена Обезбедува силно, долготрајно задржување за трепки со ленти Гламурските тр

DEN 152.00
Трговија на големо со трепки за трепки 10 ленти/постави индивидуални трепки за трепки од 10мм дебелина Новак
Трговија на големо со трепки за трепки 10 ленти/постави индивидуални трепки за трепки од 10мм дебелина

* Вклучени се 10 комплети * Надворешно време на продолжување на трепките, го прошири животот што може да с�

DEN 1091.20