Црвени трепки со боја меки трепки природен изглед лажни трепки wispy мачка око со трепки со чиста лента за очи за очи, обоени декоративни фестивали, трепки за трепки, п

Црвени трепки со боја меки трепки природен изглед лажни трепки wispy мачка око со трепки со чиста лента за очи за очи, обоени

DEN 63.84

Новак

Достапно за нарачка

И, исто така можете да носите шарени трепки со wispy во вашиот секојдневен живот за изненадувачки декоративен ефект во вашата секојдневна шминка. Висок квалитет на материјал : Лажни трепки направени со високо квалитетно влакно за трепки, како реални трепки за мијалник, лесни и меки, ви донесуваат повеќе од 24 часа удобност и убавина. 【Корусат по продажбата гаранција】 Ние инсистираме да користите високо квалитетни синтетички влакна и чисти рачно изработени лажни трепки, доколку имате какви било проблеми во купувањето и употребата, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме задоволителна услуга по продажбата. Погодно за почетници : Лажни трепки со јасни ленти, ширината на групата е исправна, потребна е само малку лепак за да ги одржувате убави цел ден, флексибилниот опсег совршено се вклопува на очните капаци, задолжително за почетници. Трепчиња што изгледаат како екстензии : Заштеда на време и пари, екстензии во боја на камшик во боја, кои лесно може да ги добиете дома и многу полесно се грижите отколку индивидуалните екстензии на камшик.【Обоени трепки со црвени】 ретро и прекрасни црвени трепки, изберете најдобро квалитетен материјал за влакна за да создадете меки изглед на камшик, шарени лажни трепки претставуваат природно чувство за јасност, постар и полн со шарм на личност. 【Нов изглед Нова убавина】 Чистите црни трепки честопати изгледаат премногу досадно кога правите малку стил на убавина, така што можете да ги исечете овие шарени трепки во обоени јата од камшик или индивидуални трепки за да ги насочите вашите природни трепки, шарени кадрави трепки ги прават вашите очи да бидат расположени и убави. 【Обоени трепки со црвени】 ретро и прекрасни црвени трепки, изберете најдобро квалитетен материјал за влакна за да создадете меки изглед на камшик, шарени лажни трепки претставуваат природно чувство за јасност, постар и полн со шарм на личност. 【Изгледајте како екстензии во боја на камшик】 Лажни трепки со невидлива чиста лента е повеќе невидлива и без лузна, колку што е природно како проширувањето на обоените трепки, 3 пара пакувања за трепки и заштедуваат пари и можат да се носат во секое време кога ви требаат обоени трепки, супер трошоци- ефикасно. Меки трепки за очи на мачки : Изгледот е дизајниран во трепките за мачки, попривлечни, чисти рачно изработени обоени трепки на Wispy, издржливи и еднократно, секој пар може да се користи повторно 12-15 пати. 【Лажни трепки за прилики - можете да ги користите овие трепки на музички фестивали, настани на отворено, забави на плажа, проми, фотосесии, фестивали и емисии на косплеј.

Избор на клиент

ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР Лепило За Трепки Низок Мирис/Суши во 0,5 Новак
ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР Лепило За Трепки Низок Мирис/Суши во 0,5

Нашето Оригинално брзо суво црно лепило е разноврсно и може лесно да се користи за почетник или професи�

DEN 79.84
Ролери x трепки 5 очни големи трепки лажни крцкави волумен! Трепки пар/многу трепки за трепки лепак Новак
Ролери x трепки 5 очни големи трепки лажни крцкави волумен! Трепки пар/многу трепки за трепки лепак

Дебели трепки Природни трепки со лепак поставени трепки кластери природни трепки невидливи ленти кафе�

DEN 58.72
5 парчиња Тематски Лажни Трепки Кутии Фестивалски Стил Кутии За Држачи За Трепки Контејнер За Трепки Новак
5 парчиња Тематски Лажни Трепки Кутии Фестивалски Стил Кутии За Држачи За Трепки Контејнер За Трепки

Дизајнот е убав, симпатичен и практичен, доволно за да се користи во секојдневниот живот и да ги задовол�

DEN 1492.80
5 Пара Трепки Книги За Лажни Трепки Кутии За Пакување Празни Кутии Со Послужавник Новак
5 Пара Трепки Книги За Лажни Трепки Кутии За Пакување Празни Кутии Со Послужавник

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

DEN 206.40
Трепки лажни дебели трепки Имитација на мијалник Природни 3Д и долги трепки за трепките 415 Новак
Трепки лажни дебели трепки Имитација на мијалник Природни 3Д и долги трепки за трепките 415

Направете ги очите да изгледаат светло и шармантно Погодно за забави и дневна употреба И висок квалитет

DEN 384.00
Ардел индивидуални триоа трепки, црно, средно Новак
Ардел индивидуални триоа трепки, црно, средно

Без јазол, природни трепки Постојано завиткан и водоотпорен Нанесете 1015 трепки по око...

DEN 2.33
Пакет на темнини на oseозеонгелефон Постави лажни трепки k-ma 9 x 2ea + joseongototeplefant трепки за трепки пакет Новак
Пакет на темнини на oseозеонгелефон Постави лажни трепки k-ma 9 x 2ea + joseongototeplefant трепки за трепки пакет

Лажни трепки со врвен квалитет Најдобра продажба на лажно трепки вклучувајќи лепак Лажни трепки со врв�

DEN 1.67
тенки трепки 12 Калемење на трепките лажни редови големи виткање И Трепките Лепак Пенкало Новак
тенки трепки 12 Калемење на трепките лажни редови големи виткање И Трепките Лепак Пенкало

Трепки : Лесни И Свилени, Природни и Удобни Трепки Долги Ленти За Трепки 30 Трепки За 20 Кратки Трепки Рефу�

DEN 0.67
Езолистички лажни обоени трепки - природно 3Д изглед на еднократно око за вештерките - без суровост Новак
Езолистички лажни обоени трепки - природно 3Д изглед на еднократно око за вештерките - без суровост

✅ Сет од четири пара : Долготрајните екстензии на трепките доаѓаат во сет од четири Добивате четири раз�

DEN 239.68
Кутија За Пакување Трепки Од Хартија Кутии За Трепки За Пакување Трепки За Пакување Ленти Празен Случај Новак
Кутија За Пакување Трепки Од Хартија Кутии За Трепки За Пакување Трепки За Пакување Ленти Празен Случај

Сигурен материјал, стабилни перформанси и долг работен век Лесен е за употреба и ви носи многу погоднос�

DEN 1502.40