ME.LASH 8D ВОЛЕМСКИ ТЕЛАВНИЦИ НАДВОРЕШНА ПОСТАВНА ОСНОВНА БЕЗБЕДНО 20 РЕДИ Мешана должина 3/10 ленти/лот C/D навивам 0,05/0.07mm 8d Премада вентилатори за само-калење на трепките

ME.LASH 8D ВОЛЕМСКИ ТЕЛАВНИЦИ НАДВОРЕШНА ПОСТАВНА ОСНОВНА БЕЗБЕДНО 20 РЕДИ Мешана должина 3/10 ленти/лот C/D навивам 0,05/0.07mm

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

1. 【Повторно база】 Распоредот на корените е преполн и надминат тенки и беспрекорни. Совет на остри стебло, лесно калемење на една камшик, полесна, природна мека. 2. 【Совршени вентилатори】 Сите трепки се симетрични и еднакви распоредени, советите се нагоре, ниту лево, ниту десно, може лесно да го засили јачината на звукот. 3. 【Силна база на пакети】 Основата нема да се раздели или скрши кога пикап, таа е преголема, така што областа со лепак е многу поголема, многу посилна и потрајна. 4. 【Лесно избрано】 Слојот на лентата за хартија лесно се излупи од основа. Нема да остави остатоци од хартија без разлика колку долго се залепи. 5. 【Голем капацитет】 20 реда/лот, 20 вентилатори/ред, 1 фиока = 400 обожаватели. C/D навивам, дебелина од 0,05мм/0,07мм, мешана должина од 8 мм до 15мм во една лента.

Избор на клиент

Ролери x трепки 5 очни големи трепки лажни крцкави волумен! Трепки пар/многу трепки за трепки лепак Новак
Ролери x трепки 5 очни големи трепки лажни крцкави волумен! Трепки пар/многу трепки за трепки лепак

Дебели трепки Природни трепки со лепак поставени трепки кластери природни трепки невидливи ленти кафе�

DEN 58.72
Џимир Лажни Трепки Визон Меки Волумен Трепки 3Д Бришење Долги Лажни Трепки 14 Пара Пакет Новак
Џимир Лажни Трепки Визон Меки Волумен Трепки 3Д Бришење Долги Лажни Трепки 14 Пара Пакет

Трепките СО 3Д меки слој и вистинска количина на гламур повеќе блескаат и ги зголемуваат очите...

DEN 1.00
Ардел гламурски трепки за очи, 106 црни Новак
Ардел гламурски трепки за очи, 106 црни

еднократно Лесно за примена Обезбедува силно, долготрајно задржување за трепки со ленти...

DEN 152.00
5/10/20 парчиња Квадратна Кутија ЗА Пакување Со Лажни Трепки 3Д Визон Трепки Кутии Со Магнетни Трепки Празни Новак
5 парчиња Тематски Лажни Трепки Кутии Фестивалски Стил Кутии За Држачи За Трепки Контејнер За Трепки Новак
5 парчиња Тематски Лажни Трепки Кутии Фестивалски Стил Кутии За Држачи За Трепки Контејнер За Трепки

Дизајнот е убав, симпатичен и практичен, доволно за да се користи во секојдневниот живот и да ги задовол�

DEN 1492.80
ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР Лепило За Трепки Низок Мирис/Суши во 0,5 Новак
ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР Лепило За Трепки Низок Мирис/Суши во 0,5

Нашето Оригинално брзо суво црно лепило е разноврсно и може лесно да се користи за почетник или професи�

DEN 79.84
Езолистички лажни обоени трепки - природно 3Д изглед на еднократно око за вештерките - без суровост Новак
Езолистички лажни обоени трепки - природно 3Д изглед на еднократно око за вештерките - без суровост

✅ Сет од четири пара : Долготрајните екстензии на трепките доаѓаат во сет од четири Добивате четири раз�

DEN 239.68
Розова Виолетова Бела Црна Црвена Боја Кутија За Пакување Трепки Шарена Кутија За Хартија За Пакување Трепки Новак
Црн Среден / 17/16 Инчен Широк CATEYE Три Магнет Луксузни Магнетни Лажни Трепки и Магнетни Ајлајнер Комбо Сет 64C Новак
3Д ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ: РАСКОШНИ Новак
3Д ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ: РАСКОШНИ

Еднократно до 25 пати Природен изглед Ултрацрните трепки без суровост се направени со веганска, синтети�

DEN 0.33