Hilitand 300pcs 6 LED во боја LED светло диода црвена зелена жолта мала светлечка ламба за ламби за разни сцени

Hilitand 300pcs 6 LED во боја LED светло диода црвена зелена жолта мала светлечка ламба за ламби за разни сцени

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Ги задоволува потребите : достапно во многу бои и модели : 40 x 3mm црвена LED светлина, 40 x 3mm зелена LED светло, 40 x 3mm сина LED светло, 40 x 3mm жолто LED светло, 40 x 3mm портокалова LED светлина, 100 x 3mm бело LED LED светла. Примена : Диодите се погодни за декорација во разни сцени, спални соби, забави, роденденски забави, фестивали, итн. може да се користи долго време. Употреба со доверба : Диодите имаат строга контрола на квалитетот и обезбедување на квалитет, висока безбедносна фактор и може да се користат со доверба. Убав украс : Диодите имаат шарени бои, прекрасни и прекрасни, се убави украси. Ги задоволува потребите : достапно во многу бои и модели : 40 x 3mm црвена LED светлина, 40 x 3mm зелена LED светло, 40 x 3mm сина LED светло, 40 x 3mm жолто LED светло, 40 x 3mm портокалова LED светлина, 100 x 3mm бело LED LED светла. Примена : Диодите се погодни за декорација во разни сцени, спални соби, забави, роденденски забави, фестивали, итн. може да се користи долго време. Употреба со доверба : Диодите имаат строга контрола на квалитетот и обезбедување на квалитет, висока безбедносна фактор и може да се користат со доверба. Убав украс : Диодите имаат шарени бои, прекрасни и прекрасни, се убави украси. Спецификација : Тип на ставка : Диода 6 LED светлосен материјал во боја : Пластичен број на производ : Количина x модел 40 x 3mm црвена LED светлина 40 x 3mm зелена LED светлина 40 x 3mm сина LED светлина 40 x 3mm жолто LED светло 40 x 3mm LED светлина 100 x 3mm Список на пакети со бела LED светлина : 40 x 3mm црвена LED светлина40 x 3mm зелена LED светлина 40 x 3mm сина LED светлина 40 x 3mm жолта LED светлина 40 x 3mm портокалова LED светлина 100 x 3mm бела LED светлина.

Item Type: Diode 6 Color LED Light 
Material: Plastic
Product Number:
Quantity x Model:
40 x 3mm Red LED Light:
40 x 3mm Green LED Light:
40 x 3mm Blue LED Light:
40 x 3mm Yellow LED Light:
40 x 3mm Orange LED Light:
100 x 3mm White LED Light:
Package List:
40 x 3mm Red LED Light40 x 3mm Green LED Light:
40 x 3mm Blue LED Light:
40 x 3mm Yellow LED Light:
40 x 3mm Orange LED Light:
100 x 3mm White LED Light:

Избор на клиент

Dialight 558-0302-007F LED Snap-In Ind. Новак
Dialight 558-0302-007F LED Snap-In Ind.

Dialight LED диоди, ламби и хардвер Дел број 5580302007 F Прашајте за попусти за волумен и количина LED панел за предв

DEN 238.72
Lyvi 1PCS KCD1 тркалезен водоотпорен водоотпорен вклучен 3pin ламба тркалезен прекинувач 10 A 250VAC 125V FLAR LAMP LAMT LED Новак
Lyvi 1PCS KCD1 тркалезен водоотпорен водоотпорен вклучен 3pin ламба тркалезен прекинувач 10 A 250VAC 125V FLAR LAMP LAMT LED

Напишете водоотпорен тркалезен рокер прекинувач црвено сино зелена жолта светлина Контакт со 3pin Off Кон�

DEN 3.33
OEM CREE MLESWT-A1-0000-0003E5, LED Uni-боја Топло бело 4000K 80 4-пински SMD T/R Новак
OEM CREE MLESWT-A1-0000-0003E5, LED Uni-боја Топло бело 4000K 80 4-пински SMD T/R

ЕУ РОХС : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8536.10.00.40 Тип : чип Актер : Апликација за бавен удар

DEN 864.00
IiVverr 100 парчиња 3мм 3 нозе околу главата црвена сина дифузна светлина што емитува диода ламба LED диоди (LED de lámpara Новак
Нов LON0167 DC 12-14V 4W 100MMX8MM LED LED светло светло супер светло ламба чисто бело (DC 12-14V 4W 100MMX8MM LED Superheller Новак
Нов LON0167 DC 12-14V 4W 100MMX8MM LED LED светло светло супер светло ламба чисто бело (DC 12-14V 4W 100MMX8MM LED Superheller

Земја на производство : Кина; Материјал : Електронски делови, алуминиум; Нето тежина : 6g Содржина на пакет

DEN 115.04
Fafeicy 5 PCS LED LAMP IP66 6mm LED LED водоотпорна метална светлина за предупредување со жица, копчиња и индикатори Новак
Fafeicy 5 PCS LED LAMP IP66 6mm LED LED водоотпорна метална светлина за предупредување со жица, копчиња и индикатори

Производот има широк опсег на работна температура и е погоден за најразлични прилики Секој сет на овој �

DEN 118.56
NTE Electronics 69-36W-WR-KIT KIT KIT содржи 300 модели 3528 16.4 'LED лента, IP65 тип, 12V, 24W, бело Новак
NTE Electronics 69-36W-WR-KIT KIT KIT содржи 300 модели 3528 16.4 'LED лента, IP65 тип, 12V, 24W, бело

Достапно во 3 различни водоотпорни оценки Лепило грб, кора и стап (со исклучок на суфиксот на WP)...

DEN 3.00
AEXIT 150PCS 3мм диоди зелени LED светла дифузни вообичаени аноди кои емитуваат Шотки диоди Диоди ламби Новак
AEXIT 150PCS 3мм диоди зелени LED светла дифузни вообичаени аноди кои емитуваат Шотки диоди Диоди ламби

Име на производот : диода за емитување; материјал : метал, пластика Напон : 2.53 V; емитувајќи светлосна боја

DEN 0.33
VJ0805Y102KXAMT - Фиксни 2 -пини SMD 0805Y102 Новак
VJ0805Y102KXAMT - Фиксни 2 -пини SMD 0805Y102

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксен кондензатор (100 парчиња

DEN 377.60