Генерација Осветлување 602493S - 15 Виси Глобус Екстра Голем Лед Приврзок, Бела Завршница

Генерација Осветлување 602493S - 15 Виси Глобус Екстра Голем Лед Приврзок, Бела Завршница

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Вклучени во декоративни виси глобус колекција. Мазна бела стаклена сенка. ЕНЕРГЕТСКА ЅВЕЗДА Квалификувани. Напредна LED технологија која се загрева во боја кога е затемнета (3000 K - 2200 K). Додека висечките глобуси се еден од најжешките трендови на осветлување за 2018 година, Безвременската Колекција На Лео На Морскиот Галеб постои веќе 50 години! Постојано се развива со времето, овие класични приврзоци сега се нудат СО НОВО Чисто семенско стакло и во сатенска алуминиумска завршница. Прилагодливите платнени кабли овозможуваат неограничени варијации на виси висини. Целото стакло нежно ја дифузира светлината, секоја тела доаѓа со 54" кабел за сечење за да ја прилагодите инсталацијата точно според вашите потреби. Лесно претворете го секое парче во колекцијата ВО ПРЕДВОДЕНО ОД купување лед заменски светилки продадени одделно. Сите тела се квалификувани и Калифорнија Наслов 24 во согласност и влажна номинална за употреба во заштитени, влажни средини како бањи, покриени дворови или тремови.

Избор на клиент

Филипс Хуе Бело НАДВОРЕШНО ПАР38 13w Паметни Светилки, 2 Бели PAR38 LED Паметни Светилки, Работи Со Алекса, Apple HomeKit И Новак
bzcemind DIY LED Сијалица СВЕТИЛКА AC220V Влез Паметни IC LED Грав ЗА Сијалица СВЕТЛИНА SMD 15W 12W 9W 7W 5w 3w Светлината Чип Новак
Sunlite 41617 LED G16. 5 Филамент Стил Глобус Сијалица, 2.5 Вати , 250 лумени, Затемнување, Канделабри База, UL Наведени, 5000K Новак
Ledvance Силванија Поплава BR30 LED Сијалица, 65W = 9W, Затемнување, 22 Година, 800 Лумени, 5000K, Дневна Светлина - 1 Пакет Новак
Ushio BC1402 1000240-DXX/240V JPD240V-800WC Проектор Сијалица Новак
Ushio BC1402 1000240-DXX/240V JPD240V-800WC Проектор Сијалица

Боја / Завршница : Јасно Температура на бојата : 3.200 К Просечен Животен Век : 75 часа Лумени( излез на светли

DEN 0.67
Sunlite 87935 LED PAR38 Долго Вратот Рефлектор Сијалица, 15 Вати, 1200 Lm, 40° Поплава Зрак, Средна E26 База, 90 CRI, Затемнување, Новак
Енергетска Ѕвезда Силванија Останете-Осветлена Платина 100 Предводени Мини Светла Новак
Енергетска Ѕвезда Силванија Останете-Осветлена Платина 100 Предводени Мини Светла

10 м / 33 СТАПКИ осветлена должина ЗА ВНАТРЕШНА / Надворешна Употреба 120 V 60 Hz AC Супер светли LED светилки Сет�

DEN 2.33
TCP 60 W Еквивалент, Вредност LED А19 Светилки, Не-Затемнети, Меки Бели Новак
TCP 60 W Еквивалент, Вредност LED А19 Светилки, Не-Затемнети, Меки Бели

ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈАКористи само 9 вати! Заменува 60 вати блескаво ДОЛГ ЖИВОТТрае 9,1 години врз основа на 3

DEN 2.67
Lunarra BLF24-4000lumen, Комерцијална Оценка Adv. LED Површина Монтирање Позадинско Осветлување 2x2, 32W, 125lm/W, Сребрена Новак
Lunarra BLF24-4000lumen, Комерцијална Оценка Adv. LED Површина Монтирање Позадинско Осветлување 2x2, 32W, 125lm/W, Сребрена

4000 лумени @ 36В сребрена и или бела завршница Сите монтирање, Тбар, Суспендирани и површински монтирање С�

DEN 1464.00
Екосмарт 75-Вати ЕКВИВАЛЕНТ БР40 Затемнета ЛЕД Сијалица Мека Бела Новак
Екосмарт 75-Вати ЕКВИВАЛЕНТ БР40 Затемнета ЛЕД Сијалица Мека Бела

ДНЕВНАТА светлина ECOSMART BR40 led е внатрешна сијалица за поплави совршена ФОРМА BR40 за да одговара на вашите �

DEN 374.40
X - DREE 460mm x 34mm 12 x 1w/3W/5w МОЌНОСТ LED АЛУМИНИУМ Пхб Коло Лента (460 mm x 34 mm 12 x 1w / 3W / 5W Potencia LED DE aluminio Новак
X - DREE 460mm x 34mm 12 x 1w/3W/5w МОЌНОСТ LED АЛУМИНИУМ Пхб Коло Лента (460 mm x 34 mm 12 x 1w / 3W / 5W Potencia LED DE aluminio

Име на производ : Алуминиумска Плоча За ПХБ;Одговара за : 12 парчиња x 1w / 3 W / 5 W LED Во Серија Големина : 460х 34м�

DEN 154.40
200 парчиња 5мм Сина Претходно Жична ЛЕР СО држач сино Претходно Жичен држач ЛЕР 12В 20см Новак
200 парчиња 5мм Сина Претходно Жична ЛЕР СО држач сино Претходно Жичен држач ЛЕР 12В 20см

Лен Боја : вода јасно 5ММ ТРКАЛЕЗНА ЛЕР Емитирана Боја : сина Агол на моќност(степен) : 2025 Мкд : 50006000...

DEN 1984.00
100 парчиња х 5мм Бела Претходно Жична ЛЕР 5мм бела сијалица со 20см претходно жична Светилка 12В 20см Новак
100 парчиња х 5мм Бела Претходно Жична ЛЕР 5мм бела сијалица со 20см претходно жична Светилка 12В 20см

Напон(V) : 3.2 v3.4 v бранова должина (mm) : 5000nm6500nm Мкд : 1600020000 тековна (уа) : 10 Агол на моќност(степен) : 2025 100% Сосем�

DEN 1.67
Sunaiony E12 Candelabra Сијалица 25W T6 LED Сијалица Затемнета 3000k Мека Бела, 2W Гроздобер LED Филамент Едисон Свеќа Сијалица Новак
CTKcom Dimmable T6 Led Канделабри Светилки Топло Бело 2200k Килибарно Стакло 100lm 2w E12 120V T20 Заштита На Очите Led Филамент Новак