200 парчиња 5мм Сина Претходно Жична ЛЕР СО држач сино Претходно Жичен држач ЛЕР 12В 20см

200 парчиња 5мм Сина Претходно Жична ЛЕР СО држач сино Претходно Жичен држач ЛЕР 12В 20см

DEN 1984.00

Новак

Достапно за нарачка

Лен Боја : вода јасно. 5ММ ТРКАЛЕЗНА ЛЕР. Емитирана Боја : сина. Агол на моќност(степен) : 20-25. Мкд : 5000-6000. 100% Нова Лен Боја : вода чиста 5ММ Тркалезна ЛЕР Емитирана Боја : син Агол На Гледање : 20-25 Напон Напред(В) : 3.2 в-3.4 в Доминантна бранова должина(мм)К : 460-465 МКД : 5000-6000 Обратна струја(уа) : 10 Агол На Моќност (степен) : Вклучен Е 20-25 Пакет : 200 парчиња х 5мм сина Претходно Жична ЛЕР СО држач сина пред жичен Држач Led Светилки 12v 20cm (Вода Јасно).

Избор на клиент

HBGD E17 LED Сијалица Микробранова Печка Светлина,Затемнување, 850 Лумени, Топло Бело 3000K, 8W, 90x2835 SMD AC110-130V(Пакет Новак
HBGD E17 LED Сијалица Микробранова Печка Светлина,Затемнување, 850 Лумени, Топло Бело 3000K, 8W, 90x2835 SMD AC110-130V(Пакет

Осветленост : 90 чипови 2835 СМД топло бело 3000к, AC100120 V Супер Светла, само 8 вати, но може да достигне до 850 лум�

DEN 223.84
Екосмарт 75-Вати ЕКВИВАЛЕНТ БР40 Затемнета ЛЕД Сијалица Мека Бела Новак
Екосмарт 75-Вати ЕКВИВАЛЕНТ БР40 Затемнета ЛЕД Сијалица Мека Бела

ДНЕВНАТА светлина ECOSMART BR40 led е внатрешна сијалица за поплави совршена ФОРМА BR40 за да одговара на вашите �

DEN 374.40
HQRP 110V LED Сијалица Ладна Бела За Сијалица За Машина За Шиење 326007141 026367000 70-251600-31/000 R22x60 R22x57 2PCW 60703 Новак
HQRP 110V LED Сијалица Ладна Бела За Сијалица За Машина За Шиење 326007141 026367000 70-251600-31/000 R22x60 R22x57 2PCW 60703

HQRP® LED Сијалица плус HQRP® Coaster; База : База На Бајонет Со Двоен Контакт Ба15д; Лумен : 300350; Работен Напон : 110 V A

DEN 94.56
bzcemind DIY LED Сијалица СВЕТИЛКА AC220V Влез Паметни IC LED Грав ЗА Сијалица СВЕТЛИНА SMD 15W 12W 9W 7W 5w 3w Светлината Чип Новак
CTKcom Dimmable T6 Led Канделабри Светилки Топло Бело 2200k Килибарно Стакло 100lm 2w E12 120V T20 Заштита На Очите Led Филамент Новак
SDUYTDG Cob Спот Светла Ладно Светло 6000K 360° Ротација LED Светла 7w-30W Висока Осветленост LED Тавански Светилки Површина Новак
Генерација Осветлување 602493S - 15 Виси Глобус Екстра Голем Лед Приврзок, Бела Завршница Новак
Генерација Осветлување 602493S - 15 Виси Глобус Екстра Голем Лед Приврзок, Бела Завршница

Вклучени во декоративни виси глобус колекција Мазна бела стаклена сенка ЕНЕРГЕТСКА ЅВЕЗДА Квалификува

DEN 3.33
54W LED Пченка Сијалица, 5000k 7560LM Вртливата E39 Mogul База, Кутија За Чевли Retrofit Пченка Светлина, 180° Комерцијални Новак
54W LED Пченка Сијалица, 5000k 7560LM Вртливата E39 Mogul База, Кутија За Чевли Retrofit Пченка Светлина, 180° Комерцијални

Супер Светла Заштеда на 80% сметка за енергија Одлична дисипација на топлина Стабилна струја, без трепер�

DEN 1023.84
Енергетска Ѕвезда Силванија Останете-Осветлена Платина 100 Предводени Мини Светла Новак
Енергетска Ѕвезда Силванија Останете-Осветлена Платина 100 Предводени Мини Светла

10 м / 33 СТАПКИ осветлена должина ЗА ВНАТРЕШНА / Надворешна Употреба 120 V 60 Hz AC Супер светли LED светилки Сет�

DEN 2.33