GE Осветлување Релаксираат LED Светилки Светилки, 4.5 Вати Мека Бела HD Светлина, Матирана Завршница, Средна Основа, Затемнување

GE Осветлување Релаксираат LED Светилки Светилки, 4.5 Вати Мека Бела HD Светлина, Матирана Завршница, Средна Основа, Затемнување

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Опуштете СЕ HD LED светилките нудат подобрена топла, мека бела светлина совршена за удобни моменти и пријатни простори. Користете Релаксирачки СВЕТИЛКИ ПРЕДВОДЕНИ ОД HD ВО простори како спални соби, семејни соби и трпезарии. СИЈАЛИЦИТЕ GE Relax HD LED СЕ совршени украсни, затемнети светилки што одговараат на светилки, тела и многу повеќе. Овие СИЈАЛИЦИ ПРЕДВОДЕНИ ОД суета ги заменуваат традиционалните светилки СО блескаво светло од 40 Вати, додека користат само 4,5 Вати. СИЈАЛИЦИТЕ ПРЕДВОДЕНИ ОД ГЕ се долготрајни и оценети да траат 13 години врз основа на 3 часа секојдневна употреба. ГЕ ЛЕД сијалиците заштедуваат 58 долари за трошоци за енергија по сијалица наспроти сијалица со блескаво светло од 40 Вати. Откријте светилки филтрирајте досадна жолта светлина за да ви даде неверојатен контраст во боја Плус побели белки за исклучителна јасност. Користете откријте светлина во кујни, бањи, како и занаетчиски и хоби простори каде што јасноста е најважна. Освежете ЈА HD светлината нуди ладна, заживувачка светлина совршена за енергични моменти и активни простори. Користете освежителна светлина во игротеки, домашна канцеларија, простории за перење, па дури и надвор. Релаксирајте ЈА HD светлината нуди топла, мека бела светлина совршена за удобни моменти и пријатни простори. Користете релаксирачка светлина во простори како спални соби, семејни соби и трпезарии.

Избор на клиент

Candex Антички Затемнувачки Килибар G40 Globe LED 60w Еквивалентна Сијалица, Топол Килибар 2200K, ФИЛАМЕНТ LED 6w Сијалица, Новак
Aomryom 12w Затемнета Голема LED Глобус Сијалица 80W Блескаво Еквивалент 800 Лумен 2700k Мека Бела E26 База, Гроздобер Едисон Новак
GOODSTEWARD LED 5000K 8W 650LM Dimmable, UL Наведени, ЕНЕРГИЈА ЅВЕЗДА Сертифициран 4 Downlight 20-Пакет Новак
GOODSTEWARD LED 5000K 8W 650LM Dimmable, UL Наведени, ЕНЕРГИЈА ЅВЕЗДА Сертифициран 4 Downlight 20-Пакет

ЛЕД Тип : 2835СМД Влезен Напон : AC120 V Работна Температура : 25 C~+50 C Димензија : 13013085 MM Големина На Дупка : 95 MM...

DEN 1049.60
Техничка Прецизност Замена ЗА СЛИ Силванија Осветлување F32T8/830 LED Замена Новак
Техничка Прецизност Замена ЗА СЛИ Силванија Осветлување F32T8/830 LED Замена

Замена ЗА SLI СИЛВАНИЈА ОСВЕТЛУВАЊЕ F32 T8 / 830 LED ЗАМЕНА Со Техничка Прецизност Единица по продажба : 1...

DEN 1499.68
Род Ајленд Новина ЕЛМЕТГР 13 Метални Зелени Сјај Светилка Новак
Род Ајленд Новина ЕЛМЕТГР 13 Метални Зелени Сјај Светилка

Совршено купување за подарок Голема изработка Мерење : Ч : 13 Оваа прекрасна Светилка Со Метален Зелен Сј�

DEN 2.67
Генерација Осветлување 602493S - 15 Виси Глобус Екстра Голем Лед Приврзок, Бела Завршница Новак
Генерација Осветлување 602493S - 15 Виси Глобус Екстра Голем Лед Приврзок, Бела Завршница

Вклучени во декоративни виси глобус колекција Мазна бела стаклена сенка ЕНЕРГЕТСКА ЅВЕЗДА Квалификува

DEN 3.33
Ushio BC1402 1000240-DXX/240V JPD240V-800WC Проектор Сијалица Новак
Ushio BC1402 1000240-DXX/240V JPD240V-800WC Проектор Сијалица

Боја / Завршница : Јасно Температура на бојата : 3.200 К Просечен Животен Век : 75 часа Лумени( излез на светли

DEN 0.67
bzcemind DIY LED Сијалица СВЕТИЛКА AC220V Влез Паметни IC LED Грав ЗА Сијалица СВЕТЛИНА SMD 15W 12W 9W 7W 5w 3w Светлината Чип Новак
54W LED Пченка Сијалица, 5000k 7560LM Вртливата E39 Mogul База, Кутија За Чевли Retrofit Пченка Светлина, 180° Комерцијални Новак
54W LED Пченка Сијалица, 5000k 7560LM Вртливата E39 Mogul База, Кутија За Чевли Retrofit Пченка Светлина, 180° Комерцијални

Супер Светла Заштеда на 80% сметка за енергија Одлична дисипација на топлина Стабилна струја, без трепер�

DEN 1023.84
HQRP 110V LED Сијалица Ладна Бела За Сијалица За Машина За Шиење 326007141 026367000 70-251600-31/000 R22x60 R22x57 2PCW 60703 Новак
HQRP 110V LED Сијалица Ладна Бела За Сијалица За Машина За Шиење 326007141 026367000 70-251600-31/000 R22x60 R22x57 2PCW 60703

HQRP® LED Сијалица плус HQRP® Coaster; База : База На Бајонет Со Двоен Контакт Ба15д; Лумен : 300350; Работен Напон : 110 V A

DEN 94.56
inShareplus E12 LED Светилки 12 Пакет, Дневна СВЕТЛИНА 6000K, 16w Канделабри LED Светилки, CRI80+, 120w Еквивалент, 1500lm, Новак
inShareplus E12 LED Светилки 12 Пакет, Дневна СВЕТЛИНА 6000K, 16w Канделабри LED Светилки, CRI80+, 120w Еквивалент, 1500lm,

€ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : 16 W LED светилки од пченка за да заменат 120w светилки со блескаво светло, намалете ја

DEN 2.33
SDUYTDG Cob Спот Светла Ладно Светло 6000K 360° Ротација LED Светла 7w-30W Висока Осветленост LED Тавански Светилки Површина Новак
200 парчиња 5мм Сина Претходно Жична ЛЕР СО држач сино Претходно Жичен држач ЛЕР 12В 20см Новак
Sunlite 87935 LED PAR38 Долго Вратот Рефлектор Сијалица, 15 Вати, 1200 Lm, 40° Поплава Зрак, Средна E26 База, 90 CRI, Затемнување, Новак
Паметен A19 LED Smart, Wifi Сијалица Компатибилна Со Alexa Google Home, Rgbcw Промена На Бојата, Ладно Топло Бело Затемнување, Новак
X - DREE 460mm x 34mm 12 x 1w/3W/5w МОЌНОСТ LED АЛУМИНИУМ Пхб Коло Лента (460 mm x 34 mm 12 x 1w / 3W / 5W Potencia LED DE aluminio Новак
X - DREE 460mm x 34mm 12 x 1w/3W/5w МОЌНОСТ LED АЛУМИНИУМ Пхб Коло Лента (460 mm x 34 mm 12 x 1w / 3W / 5W Potencia LED DE aluminio

Име на производ : Алуминиумска Плоча За ПХБ;Одговара за : 12 парчиња x 1w / 3 W / 5 W LED Во Серија Големина : 460х 34м�

DEN 154.40
G4 LED Светилки G4 Би-Пински База 2w Кул Бела 6000K LED Кочан Сијалица За Пејзаж Осветлување Лустерот, 150LM, 6Pack Новак
G4 LED Светилки G4 Би-Пински База 2w Кул Бела 6000K LED Кочан Сијалица За Пејзаж Осветлување Лустерот, 150LM, 6Pack

€ (Пакет од 6) g4 led светилки 12v со херметички јасен силика гел и проѕирен стаклен абажур,отпорен на влага и

DEN 1.33
Feit Електрични LED Мини Ѕид Пакет 30W ЕКВИВАЛЕНТ, Отворено Мали Позадина, 4200 Лумени, 50000 Час Живот, 120-277V, 5000k Дневна Новак