Тофику 5 ролни ленти за поправка на материјали со високи напонски електрични ленти PVC Електрична лента Зелена канал лента лента со лента за лакирање на ласкави со л?

Тофику 5 ролни ленти за поправка на материјали со високи напонски електрични ленти PVC Електрична лента Зелена канал лента лента

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Самолеплива лента : лентата е изработена од материјал за миленичиња, што ја прави оваа лента флексибилна, истегната. Поправка на лента : Силно и издржливо, мазно сечење, отпорност на затегнување, силна цврстина. Лента за висока изолација : . Електрична лента за домаќинства : електронски и електрични уреди, лемење, моторна машина, парчиња за удирање и други апликации. Повеќенаменска лента : фино занаетчиство и исклучителни детали ја обезбедуваат неговата практичност и популарност. Самолеплива лента : лентата е изработена од материјал за миленичиња, што ја прави оваа лента флексибилна, истегната. Поправка на лента : Силно и издржливо, мазно сечење, отпорност на затегнување, силна цврстина. Лента за висока изолација : . Електрична лента за домаќинства : електронски и електрични уреди, лемење, моторна машина, парчиња за удирање и други апликации. Повеќенаменска лента : фино занаетчиство и исклучителни детали ја обезбедуваат неговата практичност и популарност. Пакетот вклучува 5 x ролни со ленти Карактеристики -Материјална : материјали за поправка на миленичиња -боја : зелена -лента -големина : 3300x0.5x0.1cm/1296.9x0.2x0 изолациони лента за поддршка. - Можете лесно да ја купите оваа изолациска лента на леплива лента. - Одличниот процес на производство го прави да има добра текстура, може да ви послужи за некое време и нема да биде лесно оштетена електрична лента. - Доброто занаетчиство и исклучителни детали ја обезбедуваат неговата практичност и популарност лента за домаќинства. - Совршената изработка на лентата за електрична изолација ќе ви даде одлично искуство со повеќенаменска лента. - изработен од врвен материјал за практична и трајна употреба на изолациска лента. ГОДИНИ ОПИСЕТ Електрична лента Оваа ставка вклучува 5 ролни на ленти за електрична изолација, кој е изработен од врвен материјал за практична и трајна употреба. Добра текстура, може да ви служи некое време и нема лесно да се оштети.

Избор на клиент

3М тапицеза 3-5-3311 метална фолија лента 3311, ширина 3 , должина од 5 години, сребро Новак
3М тапицеза 3-5-3311 метална фолија лента 3311, ширина 3 , должина од 5 години, сребро

Агресивното гумено лепило добро се држи до повеќето површини Екстремно прилагодлива поддршка...

DEN 162.40
2 поставени пакувања од 1 - каплер Chemtape Хемиски отпорен на лента, ширина со должина од 60yd x 2 , жолта Новак
2 поставени пакувања од 1 - каплер Chemtape Хемиски отпорен на лента, ширина со должина од 60yd x 2 , жолта

Chemtape е ексклузивна, патентирана лента отпорна на хемикалии на Каплер Тој е дизајниран специјално за заш

DEN 1.00
Dehco Colorimetrics Бела кит лента/Бутил лента 1/8 x 1 x 30 ' Новак
Dehco Colorimetrics Бела кит лента/Бутил лента 1/8 x 1 x 30 '

Користете за хидроизолација на RV, приколки, чамци итн Дава одличен заптивка зад прозорците и вратите...

DEN 0.67
Лента логика® касета за канали, 10 мил, 2 x 60 yds, зелена, 24/случај Новак
Лента логика® касета за канали, 10 мил, 2 x 60 yds, зелена, 24/случај

Одлично за докажување на временските услови, HVAC, поправки на канали и одржување Влага и отпорна на солза

DEN 0.33
3М лента со винил канал 3903, сива боја, 3 во x 50 yd, 7,3 мил, индивидуално завиткани погодно спакувани, 18 ролни Новак
3М лента со винил канал 3903, сива боја, 3 во x 50 yd, 7,3 мил, индивидуално завиткани погодно спакувани, 18 ролни

Само за индустриска / професионална употреба Лента со винил канал Новите намени за оваа разноврсна лент

DEN 4233.60
Т.Р.У. Касета за канали CDT-36 Индустриски степен. Водоотпорен и УВ отпорен. На располагање на повеќе бои. 60 јарди. Новак
Лепичка решетка ESD лента, анти-статичка лента отпорна на топлина 36м спроводлива целофан лента Новак
Лепичка решетка ESD лента, анти-статичка лента отпорна на топлина 36м спроводлива целофан лента

Функција : 100% сосема нова и висококвалитетна антистатичка тартанска лента : Направено од антистатички OP

DEN 1049.60
Водоотпорна лента за поправка на цевки PVC PPR цевки за поправка на цевки со 2 по избор во боја Новак
Водоотпорна лента за поправка на цевки PVC PPR цевки за поправка на цевки со 2 по избор во боја

Користени предмети : Погодни за ПВЦ цевки, PPR цевки, метална цевка, цевка за леење на железо, тврда пласти�

DEN 127.36
X-gree 2pcs 5 mm ширина 66 метри должина водоотпорна сина еднострана леплива лента (2 unids 5 mm Ancho 66 Metros de longitud Новак
X-gree 2pcs 5 mm ширина 66 метри должина водоотпорна сина еднострана леплива лента (2 unids 5 mm Ancho 66 Metros de longitud

Материјал : ПЕТ Нето тежина : 52g; Содржина на пакет : 2 x лента за обележување Главна боја : сина; Ширина : 5мм

DEN 516.80
Вложување лента 95539-CASE 3M фолија лента 1520CW природна, 72 mm x 45,7 m 1,8 mil, алуминиум Новак
Вложување лента 95539-CASE 3M фолија лента 1520CW природна, 72 mm x 45,7 m 1,8 mil, алуминиум

UL723 класифициран (5 / 10 рејтинг на пламен / чад) Класификација на ULC S102 (10 / 0 рејтинг на пламен / чад) Рачно со�

DEN 4051.84
Autrends Mini канал лента, 1 x 10 yd Travel Tape Tape, водоотпорна и солза со рака за домашна употреба, направете ги проектите Новак
Горила лента за црни канали, 1,88 x 38,5 yd, црна, црна, Новак
Горила лента за црни канали, 1,88 x 38,5 yd, црна, црна,

Тешката и двојната густа, Горила лента нуди над врвни резултати Одлично за внатрешна или надворешна упо

DEN 1.00
Лента со фолија, алуминиум, сребро, 76мм W, PK12 Новак
Лента со фолија, алуминиум, сребро, 76мм W, PK12

Ширина на лента за канали : 76мм Temp Темп на перформанси : 65 степени до 300 степени F ✅ Должина на лента за кан

DEN 476.80