Хсве Божиќ Почитувани Рогови Лента За Глава За Жени Снегулка Коса Бандсмас Украси Додатоци За Девојки

Хсве Божиќ Почитувани Рогови Лента За Глава За Жени Снегулка Коса Бандсмас Украси Додатоци За Девојки

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Божиќ доаѓа! Дали сакате да направите свој уникатен стил, издвоите во толпата? Симпатичниот обрач за коса е вистинскиот одговор. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и долготраен, неизбледен и не-деформација. Големината одговара за повеќето деца и возрасни, удобна за носење. Класичен и симпатичен божиќен тематски дизајн, многу смешен реквизит за декорација за костим за забава за да создаде пријатна и интересна атмосфера. Најубаво е што, со превртување на светките за промена на бојата на прстенот за коса, предниот Дел е среќно Божиќно црвено, светките се вртат покажува живописно зелено. Совршена големина за луѓе, без разлика на деца или возрасни,жени или девојки,Прстените За Коса се изработени од еластични челични прстени, кои можат автоматски да ја прилагодат големината за да одговараат на обликот на главата на носителот. Тие се многу лесни за носење. Божиќна лента за глава елени рогови снегулка дедо мраз божиќна лента за коса празничен накит За жени Девојки Материјал : Метал,Светки Метална Завршница : Висока Големина на лак : 8,5*4 инчи Тежина : 1,2 мл Прилика : Божиќ,Денот На Благодарноста,Забава,Празник,Свадба,Подарок За Жени внимателен подароци-Секој накит спакуван со кадифена торба за подароци, апсолутно одличен избор за подароци што секој би уживал да ги прима, секако, тоа е и одличен подарок за себе. - Значаен дизајн за да ја покажете вашата љубов или пријателство . - Совршен за сите прилики : годишнина, свршувачка, забава, состанок, состаноци, свадба, секојдневно носење итн. - Посебен третман за себе за потсетување да се насмеете, да споделите повеќе љубов, да создадете значајни моменти. - Ќе следиме повеќе нови дизајни за секогаш да можете да набавите накит или додатоци во моден стил во нашата продавница.

Избор на клиент

Bandana Headband Criss Cross Cross Hair Bandshead Wrap Yoga тренинг Boho Headbands се протегаат пајсли печати за печатење на Новак
Bandana Headband Criss Cross Cross Hair Bandshead Wrap Yoga тренинг Boho Headbands се протегаат пајсли печати за печатење на

100% полиестер Костум за бикини Beanie for Mense Women Closing Машка капа за камионџии Класичен рибар Бејни : Забележет�

DEN 2.67
Харати Невестата Свадба Коса Лоза Златен Лист Бисер Лента За Глава Деверуша Шамија Венчаница Додатоци Новак
Харати Невестата Свадба Коса Лоза Златен Лист Бисер Лента За Глава Деверуша Шамија Венчаница Додатоци

Невестинската свадбена лоза за коса е изработена од вештачки бисер и легура, рачно изработена, нов диза�

DEN 186.56
Мотични Додатоци Пејсли Турбани За Жени Со Преден Цветен Јазол Новак
Мотични Додатоци Пејсли Турбани За Жени Со Преден Цветен Јазол

100% Полиестер Увезени Миење Раце Само Мекиот И Удобен Женски Турбан За Коса е изработен од еластична и ме

DEN 1.33
MXIAOXIA Перл Коса Бенд Лента За Коса Коса Картичка Глава Женски Коса Картичка Коса Орнаменти Новак
MXIAOXIA Перл Коса Бенд Лента За Коса Коса Картичка Глава Женски Коса Картичка Коса Орнаменти

Избрани печени бисери, полни со текстура, топла боја и сјај, покажувајќи нежен и елегантен темперамент...

DEN 5057.12
1мм Сребрена Тонска Жица Алис Бенд Коса Бенд Тиара База Лента За Глава-Еден Ред / Двоен Ред Новак
1мм Сребрена Тонска Жица Алис Бенд Коса Бенд Тиара База Лента За Глава-Еден Ред / Двоен Ред

Тесен Сребрен Тон Двоен Или Еден Ред Дизајн Бендовите Се Широки 1мм Сите Мерења Се Приближни Носете Обич

DEN 52.00
Пластична Коса За Заби Чешел Лента За Глава Тврди Ленти Лента За Коса Жени Мажи Додаток За Коса Новак
Пластична Коса За Заби Чешел Лента За Глава Тврди Ленти Лента За Коса Жени Мажи Додаток За Коса

Пакет : 8 ПАРЧИЊА (4 XBlack+4 XBrown Боја) Чувајте ја косата од лицето за работа или игра Жени и девојки, сите возр�

DEN 3.00