СТГДАК Бохо Ленти За Глава За Жени Африкански Широки Ленти За Коса Турбан Со Јазли Истегнување Модни Ленти За Глава Јога Трчање Лента За Пот Еластична Лента За Глав

СТГДАК Бохо Ленти За Глава За Жени Африкански Широки Ленти За Коса Турбан Со Јазли Истегнување Модни Ленти За Глава Јога Трчање

DEN 265.44

Новак

Достапно за нарачка

`+ Висококвалитетен Материјал : Нашите Бохо Ленти За Коса Додатоци За Жени Се Изработени од Мек И Еластичен Полиестер И Спандекс Материјал Кој е Супер Издржлив, Отстранлив Од Пот, Брзо Сушење, Дише и Удобен за Носење. Плус, Тие Се Перат, Така Што Ќе Можете Да Ги Користите Повторно И Повторно. Qurfect Совршена Големина : Нашата Бохемија Широка Лента За Глава Или Лента За Јазол Е 24cm/9.45 во Должина и 14cm/5.5 во Ширина, Што Ги Прави Еластични Ленти за Глава што Можат Да Ја Држат Вашата Коса На Место Дури И за Време На Вежбање и Спорт со Висок Интензитет. Тие Се Погодни И За Деца И За Возрасни И Се Многу Удобни За Носење. Qush fashion Head bands За Женски Дизајн : Нашата Извонредна и Прекрасна Боемска Лента За Печатење Ве Прави Помодерни и Елегантни. Со 6 Различни Дизајни И Бои За Избор, Можете Да Ги Усогласите Со Различна Облека. Лента За Коса Тие Се Погодни За Сите Сезони И Можат Да Се Користат Во Многу Прилики. `+ Бохо завиткајте ја лентата За глава За Жени Разноврсна : Нашата Лента За Глава За Бохо Завиткување За Жени Е Совршена За Различни Прилики, Вклучувајќи Спорт И Фитнес (Трчање/Велосипедизам/Јога, Итн.) Или Секојдневно Носење, Забави, Плажи, Забави За Танцување Итн. Тие Не Само Што Ве Одржуваат Убави, Туку И Се Грижат За Вашата Коса За Да Спречат Дување Ветер. Quomens Leadbands Е Идеален Подарок : Нашите Женски Ленти За Глава Се Идеален Подарок за Семејството, Пријателите Итн. На Родендени, Годишнини, Денот На Вљубените Или Кој Било Друг Празник. Давањето Лента За Глава Како Совршен Подарок Е Добар Избор. ● Бохо Додатоци за Коса опис на производот € ® Боја На Лентата за Глава : повеќе опции за боја (6 PSC) queубавата Големина На Лентата за Коса : должина на додаток За Коса 24cm/9.45 in, ширина 14cm/5.5 in, лентата за коса прифаќа висококвалитетна еластична лента за глава que дури и при вежбање и спорт со висок интензитет, може да ја поправи косата во соодветна положба, без разлика дали е дете или возрасен, носете Ја Многу удобно погоден за спортска фитнес (трчање/велосипедизам/Јога Итн.) или секојдневно носење, забави, плажи, забави, забави за танцување итн. ●Висококвалитетната лента за глава на турбан не само што може да ве одржува убави, туку и да се грижи за вашата коса за да спречи дување ветер .. + подароци : можете да ги споделите овие ленти за глава со семејството, пријателите итн. На родендени, годишнини, Денот на Вљубените или кој било друг празник, добар избор е да им дадете лента за глава како совршен подарок ● Забелешка€ ® Поради различни леќи на фотоапаратот и различни средини за осветлување € бојата на производот може да биде малку поинаква од наведените слики ве Молиме дозволете разлика во големината од 2-3% според рачното мерење ,ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да го купите производот.

Избор на клиент

Bandana Headband Criss Cross Cross Hair Bandshead Wrap Yoga тренинг Boho Headbands се протегаат пајсли печати за печатење на Новак
Bandana Headband Criss Cross Cross Hair Bandshead Wrap Yoga тренинг Boho Headbands се протегаат пајсли печати за печатење на

100% полиестер Костум за бикини Beanie for Mense Women Closing Машка капа за камионџии Класичен рибар Бејни : Забележет�

DEN 2.67
Ванкроун Вратот Гамер Лента За Глава Глава Обвивка Маска За Лице Магична Шамија Бандана За Мажи И Жени Новак
Ванкроун Вратот Гамер Лента За Глава Глава Обвивка Маска За Лице Магична Шамија Бандана За Мажи И Жени

100% Полиестер (1).Големина : Должина х Ширина (Рамна)=18, 8х9, 4(Инчен) / 48х24 (СМ) / 1, 56х0, 78(Стапки), Високо растегли

DEN 303.84